هواوی به دنبال مشاوران برای آمریکا تصویر قبل

Huawei هل دادن به عقب بیشتر زور در برابر ایالات متحده آن را به عنوان به دنبال سرنگونی واشنگتن را به تلاش برای حذف آن از 5G شبکه rollouts جهان گسترده ای.

عکس: فرد دوفور/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

زیر آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین Huawei Technologies Co. با نزدیک شدن بالا مشخصات ارقام در واشنگتن به سعی کنید به نوبه خود در اطراف برداشت منفی از این شرکت است.

در میان کسانی که تماس در حال آبه لوول یک وکیل است که به نمایندگی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر و مارکوس Brauchli سابق اجرایی سردبیر واشنگتن پست و سابق سردبیر روزنامه وال استریت ژورنال.

Huawei با نزدیک شدن حداقل شش چهره هایی به دنبال کمک خود را به عنوان شرکت هدایت چالش های مطرح شده توسط دولت ایالات متحده و تلاش می کند به تغییر چگونه آن را تحت پوشش رسانه ها و مردم آشنا با این طرح می گویند. برخی از افراد نزدیک Huawei ملاقات با کارکنان چینی شرکت مخابرات در نیویورک دفاتر در اوایل این ماه به بحث در مورد استراتژی شرکت این افراد گفت.

دیگران که صحبت Huawei گفت: مجله آنها در مورد این شرکت قانونی و نظارتی موانع در آمریکا و چگونگی غلبه بر آنها. Huawei شد و با توجه به امکان استخدام مشاوران از جمله با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. هر دو Huawei و افراد برتر توسط مجله که تخصص این شرکت در پی می گویند که آنها جبران می شود.

آقای Brauchli اذعان جلسه با مسئولان Huawei اما گفت که این اقدام به عنوان یک پرداخت می شود مشاور و به هیچ وجه قصد از انجام این کار. آقای Brauchli است شریک مدیریت در شمال پایگاه رسانه یک رسانه متمرکز شرکت سرمایه گذاری.

آقای لوول نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک شریک در قانون شرکت وینستون & Strawn آقای لوول نشان داده شده است یک رشته از برجسته ترین مقامات دولتی از جمله سابق دموکراتیک معاون نامزد ریاست جمهوری جان ادواردز و بهداشت ، باب منندز (D. N. J.)

“مانند بسیاری از شرکت های پیشرو Huawei گاهی متکی به کارشناسان صنعت, شرکت های مشاوره و تخته مشاوره در سراسر وسعت کسب و کار ما را به اطمینان حاصل شود ما عامل موثر ترین شیوه ممکن” یک Huawei سخنگوی در بیانیه ای گفت. Huawei “هیچ زمان عقد قرارداد با شخص ثالث مشاوران خارج از معمول ما مشاوران.”

Huawei هل دادن به عقب بیشتر زور در برابر ایالات متحده آن را به عنوان به دنبال سرنگونی واشنگتن را به تلاش برای حذف آن از 5G شبکه rollouts جهان گسترده ای. این شرکت می خواهد به تغییر شکل روایت که آن را قادر می سازد دولت جاسوسی توسط پکن اتهام این رقابت. Huawei لابی صرف افزایش یافت و سال گذشته آن را به عنوان داوطلب خدمت سربازی شرکت های شناخته شده مانند Steptoe & Johnson و همراهی Patton Boggs با توجه به آشکار.

ایالات متحده مطرح سهام برای Huawei در هفته های اخیر. آن را گسترش داده موجود در کیفرخواست این شرکت ادعا تحریم فرار اضافه کردن اتهام اخاذی با تهدید و اتهامات جدید فکری-سرقت اموال. Huawei رد اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن با توجه به محکم کردن یک لیست سیاه از هواوی که محدود کرده است دسترسی به آن به ایالات متحده تکنولوژی ژورنال گزارش داد اوایل این ماه.

هواوی بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی و شماره 2 فروشنده گوشی های هوشمند پیش از Apple Inc. و پشت Samsung Electronics Co., اگر محصولات خود را به طور موثر در دسترس در ایالات متحده پس از سال 2012 به کنگره گزارش مارک آن را یک تهدید امنیتی.

از آرشیو

ایالات متحده در فهرست سیاه Huawei است قطع شرکت های آمریکایی از یک مشتری بزرگ. وال استریت ژورنال دن Strumpf به نظر می رسد در آمریکا فناوری است که به طراحی این شرکت چینی را با گوشی های هوشمند. عکس کامپوزیت: شارون شیعه (Orgiinally منتشر شده 13 ژوئن 2019)

مانند بسیاری از شرکت های بزرگ, Huawei متکی پایدار از وکلا روابط عمومی شرکت ها و سایر پرداخت مشاوران برای کمک به مدیریت امور خود در سراسر جهان است. در کشورهای غربی این شرکت با سابقه استخدام چهره های برجسته برای نشان دادن آن است. در سال 2015 این شرکت به نام جان براون سابق اجرایی BP PLC به عنوان رئیس آن انگلستان هیئت مدیره. رئیس استرالیا آن واحد جان خداوند سابق rear admiral در این کشور از نیروی دریایی.

در ایالات متحده, Huawei به طور سنتی گرفته بیشتر مقهور رویکرد مقیم آن زمان و در انتظار بازار دهانه پس از سال 2012 کنگره گزارش. آن را در درجه اول عمل تحقیق-و-توسعه دفاتر—که کوچک شده بطور قابل توجهی در سال گذشته—و فروش تجهیزات به روستایی کوچک حامل.

استراتژی خود را در ایالات متحده تبدیل شده است تهاجمی تر به عنوان برگ برنده دولت مخالفت Huawei تشدید کرده است. این شرکت با راه اندازی یک سری از پرونده های حقوقی در ایالات متحده آمریکا از جمله یکی به دنبال معکوس ممنوعیت سازمان های فدرال از خرید آن دنده و دیگری به دنبال سرنگونی محدودیت در کسب و کار خود را با روستایی حامل توسط کمیسیون ارتباطات فدرال.

چهره های دیگر که هواوی با نزدیک شدن مورد آن ایالات متحده تصویر-افزایش تلاش عبارتند از: Jason Pontin یک مشاور ارشد در گل سرسبد پیشگام یک شرکت سرمایه گذاری. آقای Pontin یک دیرین فناوری روزنامه نگار سابق و ناشر و سردبیر MIT Technology Review.

آقای Pontin گفت: با حضور او در نیویورک ملاقات “در Huawei پیشنهاد جایی که من ارائه برخی از خفیف مشاوره در مخمصه خود را.” او افزود: “من تنها منافع شخصی است که به عنوان یک دوست از چین و یک تکنولوژیست من ترجیح می دهم وجود دارد نه به یک شکستگی استاندارد و زنجیره تامین.”

Ian Bremmer رئیس گروه اوراسیا سیاسی-ریسک شرکت مشاوره گفت: او به صورت جداگانه ملاقات با Huawei مقامات به بحث در مورد این شرکت چالش ها در ایالات متحده او گفت که او معتقد است مهم این است که این شرکت به درک درستی از آمریکا و سیاست های آن.

“من خوشحال به تعامل با آنها و سعی کردم به آنها بگویید که چرا من فکر می کنم ایالات متحده است به خصوص آنها را پذیرا entreaties,” او گفت:. “من شک دارم که آنها علاقه مند می شود در حال یک مشتری اما ما هیچ علاقه ای به انجام این کار,” او اضافه شده گفته خود شرکت نمی کند “گرفتن پول از شرکت ها از مکان هایی است که نمی باید حکومت قانون است.”

نوشتن به دن Strumpf در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im