Huawei خطرات خط سخت تر از انگلیس پس از آخرین متحده حمله

Huawei دفاتر در مطالعه غرب لندن است. انگلستان مقامات متمایل به سمت مشاوره حامل برای کاهش یا افت Huawei دنده.

عکس: دانیل leal-olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—جدید ایالات متحده محدودیت های اعمال شده در چین Huawei Technologies Co. باعث شد که مقامات انگلیسی به نظر فرمان حامل مخابرات دور از آن دنده به گفته افراد آشنا با این موضوع—ارائه تازه حرکت به واشنگتن ضد Huawei مبارزات انتخاباتی.

انگلیسی, مقامات امنیتی در حال تکیه به سمت مشاوره حامل های بی سیم به عنوان به زودی به عنوان پایان ماه ژوئن به کاهش و یا در دسترس نباشد رها Huawei بزرگترین سازنده تلفن همراه-برج تجهیزات و زیرساخت های مرتبط از آینده برنامه های شبکه با توجه به این مردم است. چنین توصیه نمی شود اتصال تا زمانی که دولت به دنبال آن با قانون.

هنوز هم چنین توصیه ای به نمایندگی از یک تجدید نظر عمده Huawei نقش در ارائه تجهیزات مخابراتی در انگلستان فقط چند ماه پیش نخست وزیر بوریس جانسون دولت مقاومت سنگین آمریکا فشار و اجازه می دهد Huawei به ادامه عرضه British telecom حامل با اجزای شبکه های 5G در حال نورد از.

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور قابل توجهی ratcheted تا محدودیت های Huawei با استفاده از قوانین صادرات به نوار کنندگان جهانی از فروش Huawei کامپیوتر تراشه های تولید شده در ایالات متحده با استفاده از ابزار. این فناوری آمریکایی غالب صنعت نیمه رسانا تهدید به میزان قابل توجهی مانع Huawei توانایی به بوسیله اسباب گردنده از تجهیزات پیچیده برای حمل.

از آرشیو

Huawei Ren Zhengfei در مورد نگرانی که آیا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی برای پکن است.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی گفت: پکن می تواند مستقیم Huawei به خرابکاری و یا جاسوسی از طریق شبکه های 5G که وعده به ارائه سریع سرعت بی سیم برای آمدن فن آوری های مانند self-driving cars. Huawei و پکن می گویند آنها هرگز مرتکب چنین تخلف است. پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که قوانین جدید چین وزارت امور خارجه خواست ایالات متحده بلافاصله به توقف “آن بی دلیل سرکوب در برابر Huawei.”

مقامات ایالات متحده را تهدید به قطع هوش-به اشتراک گذاری با متحدان که استفاده از Huawei تجهیزات. انگلستان مقامات بخش خصوصی گفت: آنها درک کسانی که تهدید به مراتب پایین تر خطر از اثرات عملی صادرات محدودیت به گفته افراد آشنا با این بحث. حصول اطمینان از این است که اپراتورهای مخابراتی می توانید تجهیزات آنها نیاز به سرعت رول 5G شبکه های گرفته فوریت این افراد گفت.

یک تجدید نظر در انگلستان را می توان یک پیروزی بزرگ برای واشنگتن است که تلاش برای دریافت برخی از نزدیک ترین متحدان اروپایی از جمله لندن و برلین به ممنوعیت Huawei دنده.

انگلستان تصمیم گرفت در اوایل سال جاری برای ادامه به اجازه حمل و استفاده از هواوی با برخی از محدودیت های قابل توجهی از جمله یک کلاه بر روی سهم بازار و ممنوعیت Huawei دنده در “هسته ای” از شبکه های 5G. که شامل متمرکز قطعات 5G زیرساخت که در مسیر شبکه داده ها.

این به عنوان یک راه برای تعادل امنیتی نگرانی های مطرح شده توسط ایالات متحده با بریتانیا حامل در حال حاضر قابل اعتماد در Huawei و با این کشور 5G اجرای جاه طلبی.

“که قرار بود برای قرار دادن این موضوع و به این وضوح نیست” گفت: امیلی تیلور, مدیر اجرایی, u. k. cyberintelligence شرکت آکسفورد اطلاعات آزمایشگاه و یک محقق به 5G امنیت شبکه.

از آرشیو

ایالات متحده در فهرست سیاه Huawei است قطع شرکت های آمریکایی از یک مشتری بزرگ. وال استریت ژورنال دن Strumpf به نظر می رسد در آمریکا فناوری است که به طراحی این شرکت چینی را با گوشی های هوشمند.

Huawei دارای گزینه های دیگر برای تراشه های کامپیوتری اما مقامات انگلیسی نگران هواوی سخت افزار ساخته شده با آن جایگزین می شود کمتر قابل اعتماد و با توجه به افراد آشنا با این موضوع. مقامات انگلیسی نگران جایگزین تراشه های ساخته شده در چین می تواند اضافه کردن خطرات امنیتی این افراد گفت.

Huawei در حال حاضر برخوردار است و سهم بازار قابل توجهی در انگلستان با توجه به آنچه که مدیران مخابرات می گویند در حال محصولات با کیفیت و قیمت مناسب. برای سال آنها را تحت فشار قرار دادند و دولت برای ادامه دهد Huawei برای فروش به کشور است.

ویکتور ژانگ رئیس Huawei انگلستان عملیات گفت: این شرکت سابقه اثبات شده بود و خوشحال به کار با دولت بریتانیا در مورد “هر گونه نگرانی که ممکن است و برای ادامه این رابطه کار ما برای 10 سال گذشته است.”

انگلیسی, مقامات امنیتی’ عرضه-خط ملاحظات همسان با رشد hawkishness نسبت به چین در میان برخی از سیاستمداران بسیاری در آقای جانسون حزب محافظه کار بیش از پکن را از دست داده و coronavirus همه گیر و چالش خود را به هنگ کنگ استقلال.

بازتاب انگلستان را تغییر انداز بریتانیا National Cyber Security Centre ملاقات آنلاین با عمده انگلیسی حامل هفته گذشته با بحث پوشش چگونه آنها می توانند از شیر مادر گرفتن خود را خاموش Huawei دنده.

“خلق و خوی موسیقی تغییر کرده است” گفت: یک فرد آشنا با تماس بگیرید. “آن منتقل شده از یک امنیت بحث به یک مورد زنده ماندن از تامین کنندگان خود را.”

مخابرات مدیران و مهندسان از دولت خواست برای ارائه راهنمایی به سرعت افراد آشنا با این تماس گفت. بریتانیا قصد دارد برای راه اندازی شبکه های 5G می تواند به تاخیر افتاد با توجه به اینکه دولت می خواهد حامل به حذف Huawei از برنامه های آینده و یا طول می کشد بیشتر به مرحله شدید از درخواست از آنها برای حذف موجود Huawei دنده.

این NCSC “است که به دنبال دقت در هر تاثیر [جدید صادرات ایالات متحده قوانین] می توانست به انگلستان شبکه” سخنگوی گفت: با استناد به اهمیت “امنیت و انعطاف پذیری” در شبکه. این مرکز بخشی از انگلستان GCHQ الکترونیکی سازمان اطلاعات.

نوشتن به جنی عشق در [email protected] استو وو در [email protected] و حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>