HR فرصت های از تاج بحران

با توجه به COVID مربوط به مستندات در سراسر جهان چندین سازمان shut-down عامل با barebones کارکنان و یا فلکسی-مقدمات کار. این COVID وضعیت باید ما را به تأمل در پیدا کردن راه های جدید کار و دستیابی به برتر کار مربوط به نتایج با استفاده از روش های جایگزین کار می کند. از این رو یکی شروع به تعجب می کنم که چه خواهد شد در آینده کار می کنند. و چگونه چنین مستندات تاثیر نتایج عملکرد از سازمان ؟

مفهوم مدرن ساختار کمتر از 300 سال است. در دوران مدرن بریتانیا نیروی دریایی و شرکت هند شرقی شناخته می شود برای اولین بار سازمان به ساخت ساختمان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در درجه اول به عنوان یک محل کار می کنند. قدیمی دریایی (ریپلی ساختمان) ساخته شده در سال 1726 در نظر گرفته شده است برای اولین بار ساختمان اداری است. با توجه به isomorphism این ساختارهای تکرار شد در سراسر جهان و در نتیجه تبدیل به یک هنجار برای انجام کار. اخیرا ژاپنی سازمان را توسعه داده اند یک طراحی جدید و ترتیبات برای تشدید بهره وری و بهبود هماهنگی و تقویت مسئولیت پذیری نیروی کار است. معاصر سازمان نیز ترویج از راه دور-کار فرصت. چنین فرصت های شغلی نامیده می شوند به عنوان راه دور. از راه دور شامل کار با ارتباطات تلفن همراه و دستگاه های محاسبات برای انجام کار از خانه و یا محل دیگری متمایز از سنتی ،

تحقیقات منتشر شده در مجله فوربس در سال 2017 به ذکر است که سازمان ها در ایالات متحده از دست دادن $1.8 تریلیون دلار در سال در بهره وری سنتی در دفتر مجموعه با توجه به کارمند خستگی از رفت و آمد در دفتر شایعات و مسائل مربوط به سلامت. بنابراین راه دور برای حداقل چند روز در هفته است که لازم الاجرا توسط چندین سازمان ها و دولت ها در سراسر بسیاری از آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی است. نزدیک به 60 درصد سازمان ها در ایالات متحده در حال ارائه از راه دور کار می کنند فرصت هایی را برای کارکنان خود را. یک گزارش تهیه شده در سال 2016 توسط OECD اداره اشتغال, کار و رفاه اجتماعی نشان می دهد که نزدیک به 60 درصد از نیروی کار در دانمارک و نروژ و سوئد فرصت را به را انتخاب کنید کار انعطاف پذیر گزینه های. قابل توجه مطالعه انجام شده توسط پروفسور نیکلاس بلوم از دانشگاه استنفورد منتشر شده در این بررسی کسب و کار هاروارد در سال 2014 نشان داد که telecommuters شادتر هستند کمتر احتمال دارد به ترک و به طور قابل توجهی پربار تر از همتایان خود که به دفتر هر روز.

با توجه به این که از راه دور ارائه می دهد مزایای بزرگ شده است و تصویب شده توسط سازمان های مختلف در سراسر کشور چند, چرا آن را هنوز تبدیل به هنجار ؟ دلایل ارائه شده در یک مطالعه انجام شده توسط پروفسور Dheeraj شارما و همکاران خود را منتشر شده در فن آوری های جدید, کار و محیط زیست, مجله در سال 2012. این مطالعه نشان داد که از راه دور کاهش فشار کاری و تعارض نقش و همچنین تقویت استقلال. اما راه دور بود و نامطلوب به دلیل آن می تواند منجر به ابهام و کاهش پشتیبانی و بازخورد. از این رو برای از راه دور به نفع سازمان های مدیریت ارشد باید اطمینان حاصل شود نقش بسیار مهمی وضوح از طریق شغل مناسب توصیف ساختارها و مکانیزم های بازخورد. در طول دهه گذشته سازمان های بسیاری در آمریکای شمالی و اروپا در حال بهره قابل ملاحظه ای از راه دور به عنوان آنها را توسعه داده اند به خوبی تعریف شرح شغل و انعطاف پذیر و قابل کنترل سازه ها و بازخورد زمان واقعی حلقه.

هند دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از رسیدن به نقاط عطف انجام شده توسط چندین آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی است. تنها درصد کوچکی از نیروی کار درگیر در کار از راه دور در هند. حتی در آن شرکت های که ارائه از راه دور به عنوان یک گزینه کارمندان و به طور کلی تمایلی به سود خود از این فرصت است. در یک مطالعه اخیر انجام شده توسط پروفسور Dheeraj شارما در از راه دور در هند, او در بر داشت که تصور مدیریت نگرانی و ترس از دست رفته به دو دلیل مهم که چرا کارمندان نه فایده از راه دور.

زمان آن رسیده است برای ما استراتژیک re-orient کار ما سبک است. فعلی COVID وضعیت یک فرصت برای بررسی کار ما سبک و تعادل کار و زندگی. در واتساپ بررسی انجام شده توسط IIM روتک تیم تحقیقاتی مشخص شد که 92 درصد از جمعیت احساس می کند که خود را با شرایط محیطی بهبود یافته است و با توجه به مستند. مردم گزارش تمیز کننده هوا کمتر سر و صدا و بهتر بهداشت. احتمالا من باور دارم که همه NSE/BSE ذکر شده سازمان ها و مدارس و سازمان های دولتی باید در دستور حداقل یک روز در هفته از محل کار از خانه. من مطمئن هستم که این اقدامات نه تنها به بهبود کیفیت زندگی برای شهروندان هند نیز نتیجه قابل توجهی در بهره وری برای ملت ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>