هوارد بافت اهدا 200 میلیون دلار به حذف کلمبیا از کوکائین

Tibu, کلمبیا

با کلمبیا نظامی تک تیر اندازها در موقعیت Howard بافت های فرود از هلی کوپتر و trudges از طریق چمن های خیس در جراحی پا چکمه های جویده طریق خود دندان سگ.

انتظار تحت قلع-مسقف زیستن است که یک گروه کوچک از کوکا کشاورزان است. آنها هرگز شنیده از چند سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر اما پس از چند دهه غفلت توسط خود دولت آنها سپاسگزار برای دراز دست پسر ارشدش که آنها با مراجعه به سادگی به عنوان “gringo.”

“وجود دارد در اینجا گفت: کمتر شما می دانید بهتر است” گفت: Rubén Morantes خود پوست چرمی و calloused دست به عهد به یک عمر خاکورزی در یکی از کلمبیا ترین-خطرناک سرزمین های که در آن خارجی ها به طور سنتی اعتماد.

برای نزدیک به دو دهه Howard بافت crisscrossed جهان به دور بخشی از پدرش ثروت به ارتقای امنیت غذایی مورد کاهش درگیری و امنیت عمومی. اما آخرین قمار یکی از دلهره آور ترین و در عین حال: کمک به کلمبیا و پا زدن خود را کوکائین لعنت.

او با تمرکز بر Tibu قلب از راه دور معروف lawless Catatumbo منطقه هم مرز با ونزوئلا که در آن آقای بافت همراه رئیس جمهور Iván دوقو.

Tibu دومین کوکا محصول در تمام کلمبیا – 28,200 هکتار با توجه به سازمان ملل متحد. تولید مواد مخدر و همچنین خشونت سر به فلک کشید در این منطقه از گروه های مسلح پر شده جای خالی سمت چپ توسط عقب نشینی شورشیان که به امضا قرارداد صلح با دولت در سال 2016.

Howard G. بافت پایه متعهد است به هزینه 200 میلیون دلار در طول چند سال آینده تبدیل به فقیر شهرداری به یک مدل جامع ساختمان وزارت امور خارجه. برنامه شامل تقویت نیروهای امنیتی و کمک به کشاورزان امن زمین عنوان و جایگزین coca – مواد خام برای کوکائین – با مشروع محصولات مانند کاکائو.

اولین جزء ساختمان 185 مایل از جاده ها به اتصال شهرداری 37,000 ساکنان برای اولین بار با بازارهای ملی و بین المللی. این یک چالش سخت تر ساخته شده توسط کمین چریک که سال گذشته منفجر شدن یک بمب به عنوان مهندسین ارتش مشغول به کار در جاده ها کشته شدن پنج نفر و مجروح شدن چندین.

“تنها راه ما باید اعتماد به نفس است که کشاورزان می توانند رشد قانونی محصولات کشاورزی است که اگر آنها می توانید آن دسته از محصولات به بازار” آقای بافت گفت: کشاورزان در طول سفر ماه گذشته با دوقو به لا Gabarra یک روستایی پاسگاه در Tibu. این نخستین بار بود که هر رئیس جمهوری کلمبیا در حال بازدید از خون خیس هملت.

این طرح پیش بینی یارانه ها و آموزش برای کشاورزان به عنوان آنها سوئیچ محصولات کشاورزی و همچنین کمک به آنها در پیدا کردن خریداران است. همچنین با هدف تقویت زیرساخت ها برای اجرای قانون محلی است.

اما برخی از کارشناسان نگرانی آقای بافت شور و شوق برای بالا بردن سرعت کلمبیا توسعه هیچ بازی برای تثبیت فساد در مناطق روستایی اجرا سیاسی fiefdoms. نیز وجود دارد چالش های مطرح شده توسط هزاران نفر از ونزوئلا مهاجران که فاقد ریشه در جامعه و هدفمند برای استخدام توسط باندهای جنایتکار.

بسیاری سوار بر آقای بافت سرمایه گذاری.

نه پس از شروع رهبری ایالات متحده طرح کلمبیا دو دهه پیش بسیاری از منابع همگرا در یک منطقه جغرافیایی گفت: Álvaro Balcázar که کمک دولت در مذاکره با نیروهای مسلح خود را از کلمبیا در این بخش از مذاکرات صلح با تمرکز بر محصولات غیرمجاز.

“وجود دارد هیچ سابقه کاری در چنین مقیاس بزرگ” آقای Balcázar گفت. “اما این منطقه استراتژیک برای تحکیم صلح در کلمبیا.”

مانند پدر خود آقای بافت شهرت مردمی میانه دشت گفتار و خود effacing طنز. اگر چه او سه بار کالج ترک تحصیل پدرش می خواهد او را به موفقیت او را به عنوان غیر اجرایی رئیس برکشایر هاتاوی, the $550 میلیارد کنگلومرا که صاحب شرکت های مانند Duracell لبنی ملکه و GEICO insurance به عنوان به خوبی به عنوان عمده سهام در پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده و بانک ها.

اما او خود را صرف زندگی در غربت جهان مصرف حیات وحش عکس ها و نوشتن کتاب. او همچنین ذرت کشاورز و عناوین ساخته شده در سال 2017 به طور خلاصه خدمت به عنوان کلانتر Macon County, Illinois, که در آن او زندگی می کند و پایه و اساس خود را بر اساس است.

به عنوان یک نیکوکار, اولویت خود را در حال حاضر کمک به کلمبیا و السالوادور که مبارزه با قاچاق مواد مخدر تاثیر مستقیم در ایالات متحده بین دو کشور او در حال حاضر صرف و یا متعهد $310 میلیون دلار از جمله بودجه در ال سالوادور جدید پلیس مرکز پزشکی قانونی و یک سیستم مدرن برای کمک به این کشور دادستان پیگیری تحقیقات جنایی ،

به عنوان یک داوطلب افسر پلیس که وارد 678 ساعت در گشت سال گذشته آقای بافت دیده می شود نزدیک تلفات انسانی ناشی از اعتیاد به مواد مخدر.

“این مردم هستند که به کمک ما نیاز دارند” او گفت:. “آنها نمی مجرمان.”

او تبدیل شده به آمریکای لاتین پس از سالها با تمرکز توجه خود را در آفریقا و به ویژه رواندا که در آن او کار می کند با دولت در کشاورزی پایدار. او صرف زمان زیادی را در مزرعه اش در آفریقای جنوبی در دهه 1990 که او به دست آمده و اقامت دائم.

آقای بافت شروع به کار در کلمبیا در سال 2008 کمک به ستاره پاپ شکیرا راه اندازی مدارس در زادگاه او از بررنقویللا. او همچنین بودجه ارتش واحد از بین بردن هزاران مین پراکنده در سراسر سابق مناطق جنگی. اعمال نفوذ کسب و کار خود را, اطلاعات تماس, او تاسیس یک برنامه برای کمک به حدود 100 خانواده در جنوب کلمبیا سوئیچ از رشد کوکا به تولید با کیفیت بالا قهوه برای Nespresso.

در حالی که مشتاق حامی 2016 قرارداد صلح او با اینحال زده یک رابطه نزدیک با آقای دوقو یک قانون نظم و محافظه کار که سوار را به دفتر, حمله قرارداد.

آقای دوقو عهد کرده است به بریده بریده تولید کوکائین در نیم پایان 2023. تولید مواد مخدر سر به فلک کشید پس از سلف خود – جایزه صلح نوبل, برنده جایزه خوان مانوئل سانتوس – متوقف هوایی کنی در سال 2015 به دلیل نگرانی های سلامت بیش از علف کش استفاده می شود. اما رسیدن به این هدف نیاز به منابع بزرگ دولت ندارد و همچنین غلبه بر بی تفاوتی شهری رای دهندگان که در حال حذف از درگیری و خود را لیست در حال رشد از خواسته.

که در آن آقای بافت در مراحل.

$200 میلیون آقای بافت متعهد شده است برای Tibu است که بیش از سه برابر آنچه که دولت صرف دو سال گذشته در مجموع در آثار عمومی در 170 پرخطر شهرداری که بخشی از توسعه روستایی طرح نجات موظف به روند صلح معامله است. آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی صرف $230 میلیون در سال در کلمبیا اگر چه آن پروژه های در حال گسترش در سراسر کشور است.

در اشاره ای به پدرش شهرت برای حس مشترک آقای بافت به دنبال مکرر وکیل از به اصطلاح “شگفتی بزرگ.”

“او من صدایی هیئت مدیره نوع مانند وجدان من در راه” آقای بافت گفت. “اما او هرگز می پرسد:” چرا کار می کنی ؟ ” یا ” چرا شما در حال گرفتن که خطر است؟'”

در Tibu پس از ترک خوردگی چند جوک و کاشت یک درخت کاکائو او به نظر می رسید در کنار خود را با شادی و حتی به عنوان ریاست کمیته hustled به سرعت ترک به عنوان مه سنگین تهدید به maroon آنها را در وسط هیچ جا.

“من می دانم که امیلیو بسیار نگران در مورد ترک” آقای بافت گفت: کشاورزان از طریق یک مترجم با اشاره به آقای دوقو را پس از جنگ, مشاور امیلیو Archila. “اما من به دلیل وجود مقدار زیادی شکلات در اینجا.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو