چگونه ورمونت مزرعه تبدیل همسایه خوب بودن به کسب و کار خوب

زمانی که COVID-19 ضربه ورمونت در ماه مارس گذشته توماس کوردی احساس از انواع jarred توسط pandemic اثر را در شرکت خود را در جامعه محلی است.

اما او به زودی تکان داد که خلق و خوی و با شوهر خود او گسترش خود شیرینی و برش-کسب و کار گل به خوراک شناس مواد غذایی پخته شده تحویل.

که تا حدی بود که یک راه برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور زمانی که هیچ کس خرید کیک عروسی و یا برش گل برای حوادث. اما آن را نیز یک راه برای کمک به جامعه خود.

کشاورزان محلی بهره مند; این شرکت تحویل پادشاهی مستقیم, خرید گوشت و تخم مرغ و پنیر و شیر از آنها را زمانی که بازارهای کشاورزان بسته شدند. و فقیر شهروندان در یک منطقه با بالاترین نرخ بیکاری در دولت بهره مند هنگامی که مشتریان سفارش لذیذ منوها آنلاین کلیک بر روی یک پیام تشویق آنها برای کمک به محلی غیر انتفاعی.

“ما همه در این مورد هم می گوید:” آقای کوردی “و من احساس می کنم واقعا ممنون که این خاص کمی تو رفتگی در دیوار و قادر به قطعه این همه با هم برای حمایت از مردم به عنوان بسیاری از ما می توانیم.”

Woodstock, Vt.

زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه ورمونت در اواسط ماه مارس آشپز شیرینی توماس کوردی صرف یک یا دو هفته احساس اشتباه و “از انواع” را به عنوان او آن را قرار می دهد jarred اقتصادی تاثیر بر روی کسب و کار خود را و جامعه خود را. اما که نمی گذشته است.

“یک روز من بیدار شد و گفت:” خوب است که به اندازه کافی از آن است. زمان برای رسیدن به محل کار,” او می گوید. که زمانی که آقای کوردی و شوهر, بیلی حال که خود یک نانوایی و مزرعه گل در Irasburg, ورمونت, تخم, ایده برای پادشاهی مستقیم.

راه اندازی شد در آغاز ماه آوریل از محل خود در Ardelia Farm & Co., پادشاهی مستقیم ارائه می دهد هفتگی خانه تحویل آماده و پخته شده وعده های غذایی تازه و غذاهای محلی به مشتریان در شمال شرقی انگلستان در منطقه اطراف Irasburg یک منظره ایجاد کرد 25 مایلی جنوب کبک مرز.

این سرویس آنلاین بود تا حدودی الهام گرفته از نیاز به چیزی برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور در COVID-19 بحران است. اما بنیانگذاران همچنین امیدوار به کمک همسایگان خود – هر دو از کشاورزان که آنها را به فروش مواد غذایی و مردم ضربه مالی با این بیماری همه گیر در منطقه ای که دارای یکی از بالاترین نرخ بیکاری در ورمونت.

“ما نه تنها آنهایی که تلاش برای ساختن یک زندگی” آقای کوردی می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

بنابراین آقای کوردی از patisseries به طبقه بالا takeout, آشپزی لذیذ و عجیب و غریب منو از مکزیک و چین و ایران و یونان و تحویل غذا به مشتریان است که دستور داده بود آنلاین.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

بادام زمینی نودل هم چیده شده در ظروف پادشاهی مستقیم در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در Glover, ورمونت. مشتریان هم می توانید انتخاب کنید تا وعده های غذایی خود را و یا آنها را تحویل داده است.

فقط قبل از اینکه یک مشتری می رسد و از پرداخت مرحله او را وادار به کمک به محلی غیر انتفاعی – سازمان های مختلف در هر هفته – کار با محروم مردم محلی.

که می رود به قلب پادشاهی مستقیم که نام انتخاب شده برای منعکس منطقه نه کسب و کار در پشت آن.

“این نه فقط در مورد ما” آقای کوردی می گوید.

“از آن ساخته شده آنها گریه”

یکی ذینفع طرح کوله پشتی برنامه در نزدیکی دربی مدرسه ابتدایی در دربی خط ورمونت یک شهر روستایی که در آن حدود نیمی از 500 دانش آموزان امضا شد تا به صورت رایگان و یا ناهار قیمت کاهش می یابد در این بهار. تحت برنامه راه اندازی در ماه دسامبر گذشته مشاور مدرسه RoseAnna Cyr تضمین است که کودکان از خانواده ها دچار مشکل تغذیه خود را در زمان خانه غیر فاسد شدنی و مواد غذایی قبل از تعطیلات آخر هفته و یا معافیت تحصیلی.

در ماه مارس به عنوان coronavirus زده و مدرسه او را بسته و او خود را گسترش داد, حوزه, همچنین ارائه محصولات تازه و نان و پنیر را به خانواده نیاز به کمک. و کسانی که خانواده ها در بر داشت اضافی درمان برای کودکان و نوجوانان در هر کیسه: کوکی های خانگی از Ardelia مزرعه. که یک مورد بسیاری از خانواده ها نمی تواند معمولا استطاعت خانم Cyr می گوید.

“من تا به حال پدر و مادر نظر آن است که آنها را گریه به چیزی خاص مانند که تحویل به فرزند خود,” او می گوید.

پادشاهی مستقیم نیز با توجه به افزایش به کشاورزان محلی که تلاش برای پیدا کردن مشتریان برای کالاهای خود را در اوایل بهار زمانی که مدارس که معمولا خرید شیر و سبزیجات تازه و تعطیلی بازارهای کشاورزان بسته شد.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

الیزابت چادویک آماده سوپ برای پادشاهی مستقیم در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در Glover, ورمونت.

یکی از آنها این است که هانا Marvyl پیرس که صاحب دامنه کوه مزرعه با پدرش چند مایل پایین جاده از آقای کوردی. او در بر داشت خودش را با تخم مرغ و سیب در ماه مارس و در هیچ جا به فروش آنها.

“این واقعا یک منبع خوب برای ارائه تخم مرغ به او” خانم پیرس می گوید آقای کوردی که ارائه می دهد تحویل به صورت محلی تولید شیر و پنیر و تخم مرغ و قارچ و مرغداری ها و همچنین به عنوان وعده های غذایی پخته شده. “ما به راحتی به فروش می رسد همه آنها را; این واقعا یک راه خوب برای تغییر بازار ما کمی” به دور از کانال های سنتی در مسیرهای جدید خانم Pearce می افزاید.

او می گوید: مردم در حال تحقق ارزش به صورت محلی تولید مواد غذایی است. “وجود دارد قدردانی عمیق تر برای کشاورزان و مواد غذایی به طور کلی و تحقق است که بسیاری از مردمی ندارد و قابل اعتماد دسترسی به آن” خانم پیرس می گوید.

یکی از آقای کوردی مورد علاقه قطعات این هفته زمانی است که او می نویسد: چک کردن به مزارع.

“احساس می کند که واقعا خوب قادر به پشتیبانی از تمام کسانی که کشاورزان از طریق آنچه ما در اینجا انجام,” او می گوید.

خانم Cyr که همچنین یک مشتری تلاش می کند برای خرید مواد غذایی از یک مزرعه محلی در هر هفته. “این است که قطعا یک زمان هنگامی که ما نیاز به حمایت جوامع ما و حمایت از یکدیگر,” او می گوید.

تغذیه همسایگان خود

در ماه آوریل بیش از یک هفته پس از شروع پادشاهی مستقیم آقای کوردی حرفه ای استعداد به عنوان یک آشپز شیرینی او را برنده ان برای مقیاس کردن سرویس های جدید است. رقابت در شبکه غذایی “خرد شده شیرینی برنامه” او برنده رقابت برای بهترین دسر و 10 ، 000 دلار جایزه که با آن رفت.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

کوکی ها خنک در یک بیکر رک پادشاهی مستقیم در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در Glover, ورمونت. یک کوکی است که همراه با هر وعده غذایی.

“این بسیار خوب در پست” آقای کوردی می گوید.

او فکر می کنید چقدر شانس برای حمام افتاب گرفتن در تب و تاب پیروزی, گذشته از زوم با چند نفر از دوستان از پخش که در آن او پخته برنده خود را دستور العمل. اما پول جایزه کمک به پرداخت هزینه برای یک یخچال تحویل ون و بسیار مورد نیاز تجهیزات آشپزخانه. او همچنین استخدام یک زن و شوهر از کارکنان پاره وقت.

پادشاهی مستقیم کمک کرده است Ardelia مزرعه شناور ماندن بیش از حد در یک زمان هنگامی که آن تابستان انداز تیره و تار. مزرعه معمولا متکی برش-گل فروش به رویداد گل در شهر نیویورک و در آقای کوردی کیک عروسی فروش. کسانی که جریان درآمد خشک شده به عنوان مشتریان خود را لغو حوادث تابستان.

یکی از آقای کوردی بزرگترین takeaways از این تجربه است که افزایش در کسب و کار محلی. قبلا Ardelia مزرعه فروخته شده بود و همه چیز در آن رشد می کند و باعث می شود به خارج از شهر.

که به طور چشمگیری تغییر کرده به دلیل COVID-19. “حدود 40 درصد از پادشاهی مستقیم مشتریان از جامعه ما” آقای کوردی می گوید. “این واقعا هیجان انگیز برای من بود و واقعا تغذیه همسایگان ما جامعه ما است.”

Ardelia مزرعه او می گوید توانسته است را به تاثیر, کمک به کشاورزان و سازمان های غیر انتفاعی و خانواده های محلی.

“ما همه در این با هم” آقای کوردی می گوید: “و من احساس می کنم واقعا ممنون که این خاص کمی تو رفتگی در دیوار و … قادر به قطعه این همه با هم برای حمایت از مردم به عنوان بسیاری از ما می توانیم.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>