چگونه تا دولت در حال برنامه ریزی برای تسکین FOSLA😜

(مقاله زیر با وجود ظاهر می شود نزدیک به واقعیت داستان است. بیشتر. شباهت با هر رویدادی در زندگی واقعی کاملا عمدی اما دوباره آن را به یک اثر داستانی و باید خوانده درآمده است.)

LOLNOW: در تلاش برای ساکت کارشناسی گروه های لابی دولت تا دولت در حال کار بر روی یک دولت از هنر برنامه مبتنی بر داوطلبانه اجازه-به دنبال راه حل است.

دولت از هنر برنامه توسعه یافته توسط یک بومی آمریکایی از بریتانیا کمک خواهد کرد که ساده روند ایجاد یک پایگاه داده فعال برای دولت به حفظ مسیر حرکت دولت افراد یعنی شهروندان است.

می آید در این زمینه از تصمیم دولت برای ممنوعیت استخدام کارگران/کارگران توسط کشورهای دیگر بدون اجازه خود را. این حرکت شده است به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از انقلابی ترین اقدامات انجام شده توسط هر دولت در سیستم های خورشیدی در سال های اخیر به منظور حفاظت از منافع مهاجران با حفظ منافع دولت است.

رو به با این پذیرش دولت در حال برنامه ریزی برای استفاده از این برنامه به درخواست شهروندان به دنبال آن مجوز را قبل از نهایی بین دولت و بین منطقه, ازدواج, نسبی, بازدید از, در میان بسیاری دیگر از چنین دسته بندی.

“این حرکت ما را در زمان واقعی و معتبر از داده ها چگونه و در کجا حرکت مردم در سراسر کشور. این خواهد شد کمک به ما در ساخت فانتزی نمودار پای و نمودار خواهد شد که در نهایت در خدمت هیچ هدف” گفت: کسی که ادعا می کند به یک یا دو چیز در مورد ابتکار عمل.

یک حمایت کلیدی پایه در حال حاضر دوره های مختلف کارشناسی گروه های لابی گری مانند سرخوردگی یک طرفه, دوستداران انجمن(FOSLA) و کاشی Kuwara نه برای مدت طولانی Parishad (KKNFLP) بارها و بارها نوشته شده به دولت خواستار آن برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی واجد شرایط در دولت برای خود اعضا و ازدواج پس از این coronavirus بحران عبور ما.

“ما بسیار تاکید کرد با توجه به مستند. بسیاری از اعضای ما نیست و رفته به ارائه خود را ناخواسته عشق برای هفته ها. ما نگران دختران صحبت کردن به شخص دیگری بر روی گوشی در این مستند به ضرر ما. ازدواج تنها امید ما است که به ما این قدرت را از طریق این coronavirus بحران” گفت رستم Bechara دبیر KKNFLP.

خبرنگار نمی تواند در تماس با نمایندگان هر دختر سازمان در زمان نوشتن این گزارش خود را به عنوان شماره های مسدود شده توسط همه از جمله سازمان.

(داستان به روز خواهد شد هنگامی که خبرنگار اقدام به خرید یک سیم کارت جدید در مستند.)

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>