چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است torpedoing امریکا بیشترین صادرات — عالي آموزش و پرورش

در سال 1883 یک زن جوان به نام Anandibai Joshi میره از کلکته به امریکا برای تحصیل پزشکی در پنسیلوانیا و بازگشت به تبدیل شدن به اولین دکتر زن در هند است. پنج سال بعد Sumantrao ویشنو Karmarkar از Ahmednagar وارد در کنتیکت برای الوهیت مطالعات در هارتفورد حوزه علمیه در پایان در دانشگاه ییل در حالی که همسر او Gurubai Karmarkar رفت و به همان زنان دانشکده پزشکی جوشی (که به زودی پس از درگذشت او به هند بازگشت) حضور داشتند. آنها دو تا از اولین ثبت, دانش آموزان هندی در ایالات متحده آمریکا است که باقی مانده است یک مقصد جذاب برای دانش جویان برای بیش از یک قرن با وجود بریتانیا برگزار داشتن یک موقعیت از پیش برجسته در هند آموزش ماتریس به دلیل روابط استعماری.

در واقع کل پانتئون هند پدران موسس — گاندی Patel, نهرو, جناح, در میان دیگران بود آکادمیک ضرب در انگلستان بیشتر مطالعه قانون وجود دارد. چند سفر بیشتر در صحرا به امریکا است. بهترین و شناخته شده در میان آنها است Bhimrao Ambedkar معمار هند قانون اساسی این کشور اولین قانون وزیر که به ایالات متحده در سال 1913 به تحصیل در دانشگاه کلمبیا و Jayaprakash نارایان (JP) که مورد مطالعه در برکلی در 1922-23 و بعد از آن در دانشگاه آیووا.

کمتر شناخته شده در میان کسانی که رونق در باغ آمریکایی دانشگاهی – Manabendra Nath Roy که زندگی در پالو آلتو و نیویورک در حدود سال 1915 و در می رفتن به پیدا احزاب کمونیست در مکزیک و هند; Dhan Gopal موکرجی که به دست آورده در رشته متافیزیک از دانشگاه استنفورد در سال 1914 که رمان کودکان گی-گردن داستان یک کبوتر برنده مدال نیوبری برای تعالی در سال 1928 (این امر می تواند 90 سال قبل از دیگر هندی-آمریکایی, نویسنده, Veera Hiranandani, اهدا شد در این 2019); و Gobind Behari لعل که آمد به دانشگاه برکلی در سال 1912 و در ادامه برای تبدیل شدن به علم ویرایشگر برای San Francisco Examiner در 1920s. او اولین روزنامه نگار به استفاده از اصطلاح “علم نویسنده” در byline, تکریم تخصصی علوم گزارش و به اشتراک گذاری جایزه پولیتزر برای آن در سال 1937.

حتی در آن روزها برخی از مانده و برخی از بازگشت به هند (به عنوان آنها در حال حاضر) در میان سیاسی ردیف که دیدم زود مهاجر-امیدوار مانند Bhicaji Balsara و Bhagat Singh Thind رفتن به بالاترین دادگاه برای به دست آوردن U. S شهروندی است. اقامت در امریکا بود نه یک گزینه برای اکثر; تابعیت عمل 1790 ساخته آسیایی ها فاقد شرایط لازم برای شهروندی است. در میان بیشتر شخصیت های رنگارنگ از آن دوران بود هوبلی-متولد Hucheshwar Gurusidha مودگل که آن را به دست آورده گفت: “تقریبا پوچ تعداد درجه” پس از ثبت نام در دانشگاه کلمبیا و دانشگاه نیویورک قبل از او یک سردبیر در Negro جهان در نهایت بازگشت به هند برای تبدیل شدن به یک عضو از مجلس.

این بود تنها پس از سال 1965 که تعدادی از سرخپوستان رفتن به U. S علامت از صدها تا هزاران نفر به عنوان بریتانیا مهر و جذبه شروع به پایین رفتن و آمریکا بالا رفت. این تا حدی بود که در حساب از قانون مهاجرت سال 1965 که حذف تبعیض علیه آسیایی ها و درب باز برای شهروندی است. توسط 1980s قطره ای رفته بود به یک جریان ثابت برای یک تورنت, سنگ زنی باشگاه داغ از 20,000 در سال 1980 به حدود 200000 در سال 2020 است. بر خلاف نسل دو دهه در هر دو طرف از استقلال هند جدید گروه عمدتا به آمریکا رفت با قصد اقامت. اصطلاح توانیر متولد شد – عدم بازگشت هند. انجمن انکلاوها شروع به جوانه زدن در سراسر امریکا از ادیسون در نیوجرسی به بورلی هیلز در لس آنجلس – هیچ کدام بیشتر از بسیاری از دانشگاه و شهرهای دانشگاهی.

در واقع به عنوان دور برگشت به عنوان 1980s یک نفر می تواند سفر در سراسر ایالات متحده آمریکا با استفاده از یک شبکه از مدرسه و دانشگاه فارغ التحصیلان (با بازیگران در حمایت از پسرعموهای دور) به عنوان مقاله نویس خود را یک بار انجام داد. فرض آن روزها از اقامت در آمریکا پس از فارغ التحصیلی بر اساس دقیق کالیبراسیون دستیابی به یک درجه در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه و recouping هزینه در اولین کار در امریکا – بازگشت به هند است. در نهایت یکی رو گرین کارت و تابعیت.

هندی و چینی دانش آموزان میخ این قالب کمک به بالا بردن خود را قومی جمعیت در ایالات متحده کمتر از دو میلیون نفر به بیش از چهار میلیون در یک نسل. آنها صرفه جو و زحمتکش. پشت در 80s شوخی بود یک دانشجوی هندی زندگی در امریکا چرخش بین مشاور و بادویزر. معلمان عاشق هندی و چینی به این دلیل که آنها سخت کوش مفید و هرگز از خط. چرا که آنها تا به حال هیچ زندگی اجتماعی و هرگز صرف پول آنها فارغ التحصیل سریع و ارزان است. با خود معقول دستور زبان انگلیسی, هندی, دانش آموزان نیز خوب آموزش دستیاران. همه این دانشجویان خارجی به ویژه آسیایی ها, برخی از با ارزش ترین دانش آموزان است. در زمان آنها خوردند آمریکایی ناهار بسیاری از طریق شرکت بدنام ویزای H1B. هندی-آمریکایی ها در حال حاضر بهترین تحصیل کرده و بالاترین درآمد گروه های قومی در امریکا, نوار, هیچ کدام, از جمله سفید آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمدتا سفید رای دهندگان با مدرک دانشگاهی خشمگین این. آنها همچنین در ایالات متحده دانشگاه ها است که به عنوان یک لیبرال سنگر و استحکامات پرتکاپو با دانشجویان خارجی بسیاری از آنها را به عنوان یک شباهت اسکندریه Ocasio Cortez Pramila Jayapal, ایلهان, Omar و رشیدا Tlaib – “خطرناک رادیکال” که تبدیل به قانونگذاران دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در حال حاضر هیچ سری از نفرت و بیزاری خود را برای این لیبرال جمعیت شکایت در مورد “چپ رادیکال تلقین” در دانشگاه. این بیماری همه گیر است فقط ارائه پوشش برای او به اژدر چه در سطح جهان اذعان شده است به عنوان یک هدیه به ایالات متحده و آمریکایی هدیه به جهان: دستیابی به آموزش عالی است. امریکا از دست دادن می تواند هند را به دست آورید – و یا به دست آوردن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>