پنج چیز است که شرکت می تواند با در نظر گرفتن انجام به منظور ایجاد تاثیر معنی دار در جوامع خود.

در چند سال گذشته دیده می شود افزایش آگاهی در میان شرکت ها در مورد اهمیت خدمت طیف گسترده ای از ذینفعان و نه فقط خود را به مشتریان و سرمایه گذاران. این است تقویت شده توسط هند در حال تبدیل شدن به اولین کشور از نظر قانونی حکم مسئولیت اجتماعی شرکت ها و یا CSR از طریق قانون شرکت های سال 2013 است. پس CSR شد موظف شش سال پیش در هند شرکت کرده اند نسبت به تطبیق با نقش جدید خود به عنوان گرانت-سازندگان. امروز با تاثیر از COVID-19 همه گیر و مستند ما عمومی سیستم ها و اقتصاد مسئولیت خود را به همه ذینفعان به نظر می رسد starker تر از همیشه. چه نقشی شرکت های بازی در یک پست-مستند ، چگونه می تواند به شرکت های سرمایه گذاری خود را CSR جسم با هدف ؟ در چه راه هایی می توانید کارکنان مشغول موثر است ؟

در اینجا پنج چیز است که شرکت می تواند با در نظر گرفتن انجام به منظور ایجاد یک تاثیر معنی دار در جوامع خود:

  1. افزایش تمرکز بر کارکنان خود را

به عنوان شما را به سهام از جایی که شما هستند و آنچه شما باید انجام دهید برای رسیدن به بالا و در حال اجرا آن را خوب به یاد داشته باشید که کارکنان خود هستند, بهترین های اجتماعی و دارایی. چگونه شما تعامل با آنها را از طریق این زمان احتمالا ممکن است خود را بیشتر سهم قابل توجهی را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی سازمان است. همه شرکت ها می توانیم به نگه داشتن تمام کارکنان خود را از طریق رکود دارد اما در برخی از نمونه های بزرگ از چه شرکت هایی در گذشته انجام داده اند در طول این رکود بی سابقه ای که در سمت چپ یک میراث ماندگار در جوامع که در آنها کار کرده است.

مقاله مرتبط: اطلاعات و بینش در CSR را COVID-19 پاسخ

به تازگی یک بازار آنلاین تا به حال به اجازه رفتن از یک بخش قابل توجهی از کارکنان خود را به دلیل رکود ناشی از COVID-19. در علاوه بر این به یک بسته قطع سخاوتمندانه با منافع آنها اجازه نهفته کارکنان خود را به نگه دارید, لپ تاپ و تاسیس فارغ التحصیلان قرار دادن تیم. آنها همچنین ایجاد یک ” استعداد دایرکتوری اجازه داده است که کارمندان سابق برای آپلود رزومه خود, لینک پروفایل و کار نمونه برای سایر کارفرمایان بالقوه را ببینید. به طور مشابه در طول قبلی رکود اقتصادی یک تکنولوژی کنگلومرا مستقر در ایالات متحده تا به حال به یک تصمیم دشوار از اجازه دادن به حدود 15 درصد از نیروی کار خود را بروید. علاوه بر قطع ارائه بسته های ارائه مزایای بهداشت و درمان و outplacement خدمات آن ارائه نهفته کارکنان فرصت کار در شماری از سازمان های غیر انتفاعی برای یک سوم از حقوق و دستمزد خود را در حالی که نگه داشتن منافع خود و طرح سهام. این کارکنان نیز برای اولین بار در نظر گرفته شود برای هر شغل که در دسترس هنگامی که اقتصاد بهبود یافته است. نه تنها این حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که می تواند بهره مندی از استعداد های اضافی, اما آن را نیز فعال این شرکت برای حمایت از کارکنان خود و جامعه است.

  1. ایجاد یک روشن, اجتماعی, استراتژی سرمایه گذاری

در هند بسیاری از شرکت ها شده است شرکت تصمیم گرفتند به کمک مالی ساخت سازمان توسط قانون شرکت های سال 2013ساخته شده است که آن را اجباری برای شرکت های واجد شرایط به کنار دو درصد از سود خالص را برای بعد از سه سال و هدایت آن به سمت CSR. برای بسیاری از شرکت ها این بود که نه تنها بخشی از DNA خود را.

در حالی که اکثر شرکت ها عمل کرده اند بر اساس مقررات جدید و در مجموع کمک هزاران کرور بیش از هفت سال گذشته است که اکنون زمان خوبی برای درخواست رهبری تیم که آیا روشن و تاسیس CSR استراتژی است. یک استراتژی خوب شامل مجموعه ای روشن از گزینه های که تعریف آنچه شما می خواهید برای انجام و آنچه شما نمی خواهید به انجام. علت هر یک علت خوب است و در این پست مستند جهان وجود دارد محدود به کمک های مالی بیشتر فرصت از همیشه قبل از. داشتن یک استراتژی را نگه دارید و شما در جا خوب هر دو در زمان حال و آینده است.

“در صورت عدم اعلام استراتژی است که تصویب شده توسط هیئت مدیره خود تصمیم گیری دشوار می شود و احتمالا خودسرانه است.”

به عنوان تأمین کنندگان مالی شرکت ها ممکن است با نزدیک شدن سازمانهای درگیر در بسیاری از بخش ها. برای مثال شما ممکن است دریافت یک پیشنهاد برای حمایت از نیازهای کارگران مهاجر (سفر غذا و مسکن) و یا یکی که درخواست بودجه برای چند دولت برنامه ای برای ارائه skilling و حمایت اقتصادی برای افراد معلول است.

در صورت عدم اعلام استراتژی است که تصویب شده توسط هیئت مدیره خود تصمیم گیری دشوار می شود و احتمالا دلخواه. این ممکن است به خصوص در مورد طول COVID-19 همه گیر که در آن بسیاری از پشتیبانی مورد نیاز است و بسیاری از شرکت ها ممکن است تجدید نظر در رویکرد خود را در زمینه های اقتصادی, اجتماعی و بهداشتی که بحران پدید آمده اند.

  1. سرمایه گذاری در با کیفیت بالا استعداد

اکثر CSR تیم در هند در حال اجرا بر روی یک ‘تلاش’ اساس اجتماعی متعهد اعضای تیم که دیگر وقت کار روز—شاید در بازاریابی و منابع انسانی یا روابط دولت. در حالی که این یک شروع خوب در خود و برای خود از آن زمان به سرمایه گذاری در یک زمان و منابع و یا تمام وقت, تیم, بسته به اندازه از نمونه کارها خود را. برای ایجاد تاثیر اجتماعی شرکت ها کمک مالی ساخت تا به یک حرفه ای-عملکرد led با کارکنان آگاه است که اختصاص 100 درصد از ساعت کار خود را به دوستی شرکت.

این ممکن است در سراسر آمده به عنوان یک تصمیم دشوار است با توجه به اینکه شرکت در حال حاضر تاکید کرد به دلیل تاثیر اقتصادی COVID-19. اما شرکت های موفق نمی شود ساخته شده است به آخرین اساسا نابرابر در جامعه است. در سطح جهانی کسب و کار باید از خواب بیدار شده تا به مسئولیت خود نسبت به یک خط پایین سه گانه است و آن دسته از شرکت هایی که گرفته اند یک “ارزش های مشترک” رویکرد نسبت به کسب و کار ساختمان هستند که در نهایت بهتر قرار داده شده به رشد در دراز مدت است.

  1. ساخت یک نمونه کارها متعادل

شرکت های چند گزینه هنگامی که آن را به تصمیم گیری که در آن به سرمایه گذاری خود را CSR جسم. شما می توانید از پشتیبانی زیادی از سازمان های غیر انتفاعی تاسیس در حال اجرا برنامه ها; شما می توانید راه اندازی خود را پیاده سازی بنیاد; شما همچنین می توانید پشتیبانی از رشد اجتماعی جوان شروع یو پی اس و یا کوچک مردمی و سازمان های غیر انتفاعی. هدف شما این است برای به حداکثر رساندن تاثیر اجتماعی و در نوبت های اجتماعی خود را بازگشت. فقط به عنوان یک رویکرد متنوع خود را به سمت دارایی های متعدد بازده بهینه ترین بازگشت در مالی شخصی خود را سرمایه گذاری, به طور مشابه, متنوع, اجتماعی, نمونه کارها سرمایه گذاری تولید بالاتر اجتماعی بازگشت.

“متنوع اجتماعی سرمایه گذاری نمونه کارها تولید بالاتر اجتماعی بازگشت.”

در زمینه محیط امروز در اینجا و در حال حاضر می تواند مشکل به دنبال فراتر از آن. در حالی که امداد رسانی مهم است, بنابراین ساختمان انعطاف پذیری و تمرکز بر بازیابی. تلاش هستند که بیشتر در دراز مدت آیا امکان ادامه تحصیل و یا شتاب digitisation به عنوان مهم به عنوان وعده های غذایی و ماسک.

مقاله مرتبط: CSR بعید است که به صندوق جدید دریافت این سال

  1. تعامل با کارکنان خود را

در نهایت هر کس در حال رفتن به قادر به بازگشت به کار در حالی که برای. در چنین شرایطی مهم است که به ایجاد یک omni-کانال های ارتباطی برنامه ریزی—ایمیل, وبلاگ, پیام, تخته, همکاری در برنامه های دیگر—که از طریق آن شما می توانید ارتباط خود را CSR استراتژی در راه است که یک کارمند است که قادر به اتصال و مربوط به. اکثر کارکنان علاقه مند به تاثیر ایجاد شده توسط این شرکت کمک های مالی و به اشتراک گذاری این اطلاعات ممکن است کمک به آنها در ارتباط با CSR کار این شرکت است. داستان رفتن به یک راه طولانی در ارتباط با مردم و این سیستم عامل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاری داستان از تاثیر.

مجازی داوطلبانه ممکن است راه دیگری برای کشف. نه تنها این افزایش تعامل آن را نیز یکی از راه هایی است که یک شرکت می تواند پشتیبانی دریافت فراتر از فقط disbursing اعطای پول است. در این مستند شاهد یک افزایش مشخص در کارکنان داوطلب عملا به عنوان معلمان و مربیان coders تست مشاوره حقوقی و منابع انسانی استراتژیست های, در میان بسیاری از نقش های دیگر. چنین نامزدی را می توان پایدار و بر ساخته شده برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از یک موجودیت را CSR استراتژی در ماه های آینده.

این مقاله در اصل منتشر شده در هند توسعه را نقد کنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im