چگونه صدای خود را بهترین در تماس از صفحه اصلی

مصرف مقدار زیادی از تلفن و تماس های ویدئویی به تازگی ؟ وال استریت ژورنال به نیکول Nguyen مذاکرات به جان بیلی, کار در خانه بازیگر حرفه ای صوتی پشت شخصیت های مانند ترانسفورماتور’, نمیتوانید نخست, در مورد, روشن, ترد صوتی از هر کجا که دفتر خود را است. تصویر عکس: Dom Amatore برای وال استریت ژورنال

“Can you hear me?” جدید “سلام.” این که آیا شما از راه دور کار مصاحبه و یا فقط با ابتلا به دوستان یکی از خسته کننده ترین جنبه های جدید ما واقعیت این است که گفتگو با مردم شما می توانید شنیدن و درست است. بدتر زمانی است که شما متوجه نیست که چگونه بد شما صدا به آنها.

ما یک مقدار زیادی از سوالات در مورد کیفیت تماس از تلفن های خاص. با کیفیت است که معمولا وابسته به تلفن اما در عناصر اطراف تلفن (و یا کامپیوتر اگر شما زوم). به بهبود صدای خود را شروع با یک میکروفون ارتقا دهید. هدفون خود را صدا ممکن است اما این بدان معنا نیست که میکروفون که ضبط صدای شما هر گونه خوب است. در بالای آن یک آکوستیکی محیط خشنود و یک اتصال قابل اعتماد هستند به همان اندازه مهم است. بنابراین در اینجا یک راهنمای برای هر سه.

میکروفون خود را

من تست کیفیت های مختلف 17 میکروفن هدست و هدفون های کوچک در یک محیط آرام و یک محیط پر سر و صدا (شبیه سازی شده با استفاده از دفتر کار مجازی برای تلفن های موبایل—به یاد داشته باشید دفاتر?), و بیش از زوم. این سه ایستاده بود: یتی (130 دلار) و گلوله برفی یخ (50 دلار) هر دو USB میکروفن رومیزی با طرح های آبی و منطقه سیمی (130 دلار) یک هدست USB توسط لاجیتک. خود را در حرکت نزولی? آنها طراحی شده برای مک و یا کامپیوتر کار نمی کنند با تماس با برنامه در گوشی های هوشمند است.

آبی یتی (130 دلار) یک USB میکروفن رومیزی, تولید دقیق ترین و دقیق صدا از تمام سخت افزار ما تست شده است.

عکس:
آبی

یتی ساده تنظیم: فقط آن را در وصل و تنظیم کامپیوتر ورودی صوتی به یتی. های صوتی برای تلفن های موبایل روشن و دقیق تقریبا مثل گوش دادن به رادیو. وجود دارد ساخته شده در پورت هدفون بنابراین شما می توانید گوش دادن به صوتی خود را و تنظیم میکروفون را به دست آوردن حجم اگر شما حجم ورودی است بیش از حد بلند یا بیش از حد نرم است. یتی می توانید ضبط در حالت های مختلف—برای صدای را انتخاب کنید “cardioid” به نمایندگی از یک قلب به شکل آیکون آن میدارد تا صدا به طور مستقیم در مقابل میکروفون….

آبی به فروش می رساند هفت میکروفن کم هزینه بودن گلوله برفی یخ. آن را به عنوان آسان به راه اندازی به عنوان یتی اما آن را فاقد یک جک هدفون و کنترل به دست آوردن. مفید آن تنها در حالت ضبط تماس های دوستانه cardioid یکی. شما ممکن است نیاز به حفاری به کامپیوتر خود را در تنظیمات برای بالا بردن صوتی حجم ورودی و انجام برخی از تست اضافی. پس از تنظیمات لازم را صدا بسیار شبیه به یتی است.

لاجیتک منطقه سیمی (130 دلار) است انتخاب ما برای شرایط پر سر و صدا. USB هدست جدا صحبت, صوتی, از شلوغ صداهای پس زمینه بهتر از دیگران است.

عکس:
Logitech

لاجیتک منطقه سیمی نیست صدا واضح به عنوان کسانی که دسکتاپ میکروفون. اما هدست که دارای یک سر و صدا لغو میکروفون جاسازی شده در یک بازو در آمد و در دوم نزدیک. شکست دادن سر و صدای پس زمینه است که در آن منطقه سیمی تابیده—آن غرق تقریبا تمام تلفن های موبایل از من جعلی, اتاق کار بگیرید و یاد دهید. اگر شما از ذهن نیست تماس با مرکز سبک طراحی آن را با این نسخهها کار برای گرفتن خوب صوتی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ورودی سطح بدن و یا موقعیت. منطقه متصل به مک و یا کامپیوتر کامپیوتر از طریق USB-C (یا سنتی USB از طریق یک آداپتور).

اشتباه گرانتر بلوتوث نسخه از این منطقه بی سیم ($229) نیست تقریبا به عنوان خوب. (آن را فاقد نویز در میکروفون.) بی سیم می توانید, اما, قبول, تماس بر روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه.

هشدار به استفاده کنندگان از عینک و گوشواره: من هر دو لاجیتک هدست به ناراحت کننده پس از یک ساعت.

بوز 700 over-ear headphones (400 دلار) ارائه تلفن-و-کامپیوتر همه کاره بودن دستگاه بلوتوث و راحت به اندازه کافی برای تمام روز می پوشند.

عکس:
بوز

در حالی که بوز 700 سر و صدا لغو هدفون بلوتوث (400 دلار) هزینه زیادی بیشتر آنها به اندازه کافی راحت برای تمام روز می پوشند. آنها همچنین یک گزینه خوب اگر شما اغلب سوئیچ بین تماس ها در گوشی و کامپیوتر. در آزمون بوز صوتی ندارد وضوح USB-میکروفون متصل بود اما با به حداقل رساندن reverb استفاده از اکو-y آشپزخانه و منزوی کردن صدای نسبتا خوبی تحت شرایط پر سر و صدا. 700 بهتر از میکروفون در دو نویز بیش از حد گوش مجموعه: بوز QC35 دوم (بیش از حد اکو-y) و سونی‘s WH-1000XM3 (بیش از حد خاموش).

بی سیم از earbuds فوق العاده راحت—اما وقتی که می آید به میکروفون با کیفیت که قابل حمل می آید در هزینه.

همه مدل تست کردم (گوگل صفحه جوانه سامسونگ‘s کهکشان جوانه آمازون‘s اکو جوانه اپل‘s AirPods و Jabra نخبگان 75t) صدا فشرده. تصویری-چت, نرم افزار فشرده سازی خواهد شد که صدا و حتی بیشتر به ویژه هنگامی که جبران یک اتصال بد. اما از آن پنج iOS اپل و مک-دوستانه AirPods ($159) و AirPods Pro ($249)—که صدا هم بیشتر شد قابل قبول است. Jabra نخبگان 75t ($180) سازگار با دستگاه های اپل و آندروید نزدیک شد ،

احساس نمی مانند خرید هر چیزی ؟ جدیدتر گوشی های هوشمند را بسیار بهبود یافته ساخته شده است در میکروفون بیش از مدل های قدیمی تر در حال حاضر که گوشی های طراحی شده به 4K-تصویری-ضبط جانوران است. فقط تلفن را به گوش خود را به جای قرار دادن تماس در بلندگو. شما همچنین می توانید سعی کنید سیم earbuds آنها با اما تنها در صورتی که میکروفون مالش نیست در برابر لباس های خود را. همچنین, شما می خواهید در یک محیط آرام چون این میکروفون انتخاب کنید تا مقدار زیادی از سر و صدای پس زمینه با نام مستعار “تن اتاق.” (بیشتر در مورد این زیر.)

بی سیم از earbuds مناسب هستند اما میکروفن در تمام مدل های ما آزمایش صدا به صورت دیجیتالی فشرده. ترین و مناسب و معقول است ؟ اپل AirPods ($159; در تصویر نیست) و AirPods Pro ($249) سمت چپ همراه با JabraOs نخبگان 75t (180 دلار) ،

عکس: اپل; Jabra

اتصال خود را

میکروفون با کیفیت مهم نیست که اگر شما یک جنس بنجل اتصال. تصویری-نرم افزار چت تمایل به نفع تداوم بیش از کیفیت. به همین دلیل خود را برای تلفن های موبایل صوتی فشرده از طریق اینترنت تماس—و بدتر زمانی که اتصال خود را ناپایدار است.

قبل از پیوستن به, جلسه, آزمون, تست آزمون. برای زوم پیوستن به یک جلسه آزمون به شنیدن آنچه که شما صدا مانند بیش از اتصال به اینترنت خود را. در اسکایپ رفتن به زبانه های صوتی در تنظیمات و کلیک بر روی “ایجاد یک تست رایگان تماس بگیرید.”

جان بیلی یک بازیگر حرفه ای صوتی و راوی صادق تریلر در یوتیوب می داند که یک چیز یا دو مورد خوب گرفتن صدا از خانه. “همیشه استفاده از یک اتصال سیمی اگر شما می توانید,” او گفت:.

تماس های تصویری را تا مقدار زیادی از پهنای باند. برای دریافت بیشتر از شما به اینترنت وصل انتهای یک کابل اترنت به روتر شما و دیگر را به کامپیوتر شما. (شما احتمالا نیاز به یک آداپتور برای انجام این کار است.)

در صورتی که یک گزینه با توجه همکار من جوانا استرن راهنمایی در بهبود خانه خود را از Wi-Fi سرعت. کوتاه از آن: حرکت نزدیک به روتر خود را برای بهتر سیگنال و در نظر گرفتن ارتقاء که روتر اگر آن را بیش از پنج سال است.

نشستن نزدیک ممکن است باعث تداخل با یک هدست بلوتوث در شرایط خاص ، انتخاب کردن به جای یک جک هدفون یا کابل USB اگر شما نمی خواهید برای رفتن در اعماق علف های هرز در تنظیمات روتر.

برای روشن تر, تلفن, تماس, سعی کنید فعال کردن Wi-Fi calling اگر شما در یک منطقه (یا اتاق) با ضعف همراه سیگنال. Verizon, AT&T, T-Mobile و با حداکثر سرعت دویدن همه حمایت از آن بر روی اکثر مدل های تلفن همراه منتشر شده در سال 2015 و یا بعد از. شما پیدا کردن آن را در زیر گوشی خود را به تنظیمات تلفن همراه برای اپل, اتصال برای دستگاه های آندروید است.

گوشی خود را صدای HD تنظیم باعث می شود تماس های بیش از یک شبکه 4G صدا واضح تر—اما تنها اگر شما با حامل خود را مورد نیاز است. هر دو تماس گیرنده و دریافت کننده باید یک اخیر-مدل سازگار با تلفن در یک 4G LTE منطقه تحت پوشش برای مدت تماس و استفاده از HD-صوتی-سازگار با هدفون مانند Jabra یا پلی را به نفع. بدون در نظر گرفتن آن را یک ایده خوب به آن را روشن. (در تلفن همراه تنظیمات فعال “VoLTE” اگر شما آن را ببینید.)

یکی دیگر از ترفند را امتحان کنید اگر شما یک کاربر آی فون تماس با یکی دیگر از کاربر آیفون است FaceTime صوتی. شما همچنین می توانید تماس در WhatsApp, Facebook Messenger و Skype است که می تواند به نفع از روشن اتصال به اینترنت.

محیط زیست خود را

چرا همه چیز را صدا اکو-y در حمام خود را ؟ سخت سطوح مسطح را در ذهن خلبان بزنین. که خوب نیست برای تماس.

به دفتر خانه خود را صدا بهتر, آقای بیلی توصیه می کند بسته شدن هر درب و بالشتک فضای خود را به خصوص در منطقه در مقابل شما به طوری صدا را منعکس نمی کند در پشت میکروفون خود را. برای ضبط او می گوید: “بسیاری از مردم با استفاده از راه رفتن در جعبه زیرا آنها در حال حاضر خالی.”

انتخاب یک اتاق با نرم, صدا, جذب چیزهای مانند مبل و فرش و پتو. اگر شما می خواهید به آن را تا یک سطح شما می توانید مقرون به صرفه صوتی فوم (30 دلار برای 12 کاشی) و یا پانل های ($21 هر). نصب خالی حرکت پتو به در و دیوار نیز می تواند انجام این ترفند, آقای بیلی می گوید.

من را ؟ “کیفیت صدا” بزرگ است بهانه ای قرار داده تا بزرگسالان-اندازه بالش فورت.

من می خواهم برای شنیدن همه از کیفیت صوتی پرسش و قولنج: ایمیل من در [email protected] برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مسائل خود را با کیفیت صوتی در خانه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>