چگونه برای همیشه اجرا

من اغلب این سوال را دریافت می کنم: “دکتر، آیا در حال اجرا زانو من صدمه دیده است؟” جواب نه است. آسيب زانوت درد مي کنه

اگر زانوی سالم داشته باشد، می توانید برای همیشه اجرا کنید. اگر شما یک آسیب غضروفی، منیکوهای پاره شده یا یک مفصل زانوی ناپایدار داشته باشد، آنوقت زانو سریع تر از حالت عادی از بین خواهد رفت.

اگر شما یک دونده، و یا اگر شما با توجه به گرفتن تا در حال اجرا، داده ها و بینش زیر کمک خواهد کرد که زانو خود را محافظت کنید.

در حال اجرا تولید نیروهای ضربه اوج بر روی زانو از یک تا سه برابر وزن بدن خود را بسته به یک میزبان از عوامل مانند صاف راه رفتن خود را, تکنیک در حال اجرا خود را و سطوح که شما در اجرا. پاشنه قابل توجه افزایش نیروهای اوج, فرود midfoot تولید نیروهای قله پایین تر, تا زمانی که کفش در حال اجرا به اندازه کافی نرم است اجازه فشرده سازی بافت قوس پا. جالب اینجاست که هنگام اجرا با راه رفتن مقایسه می شود، از آنجایی که شما در هنگام اجرا در هر مایل گام های کمتری می گذارید، میزان کل نیرویی که زانو می بیند اغلب در اجرای صاف کمتر از راه رفتن است. بنابراین تکنیک و سطوح واقعا مهم است.

زانوی طبیعی دارای غضروف مفصلی است که از ۱/۶۹ تا ۲/۵۵ میلی متر ضخامت متغیر است. غضروف مفصلی در تمام مفاصل، پایان استخوان ها را می پوشاند و سطح صاف-تحمل کننده را فراهم می کند. صاف بودن تقریباً پنج تا ده برابر نرم تر از یخ های کشویی روی یخ است. هنگامی که غضروف مفصلی را زخمی می کنید یا آرتروز می کنید، این سطح صاف شروع به خشن تر شدن می کند. با زبر شدن سطح، افزایش چشمگیری در اصطکاک بین سطوح در مفصل وجود دارد. این افزایش اصطکاک منجر به افزایش تدریجی پوشیدن سطوح مفصلی می شود. در طول فعالیت هایی مانند اجرا، سطوح آسیب دیده نمی توانند نیروی ضربه را از پای شما که به زمین برخورد می کنند و همچنین سطوح عادی مفصلی می توانند جذب و توزیع کنند. بنابراین نیروهای اوج بالاتر در زانو مجروح تولید آسیب.

زانوی طبیعی نیز دارای دو غضروف منسکوز است که نیروها را توزیع می کند و زانو را تثبیت می کند. اگر پاره یا گم شده به دلیل آسیب یا عمل جراحی, نیروهای ضربه در منطقه کوچکتر از زانو که منجر به پوشیدن سریع تر متمرکز شده است.

در آخر، زانوی طبیعی دارای رباط ی است که زانو را تثبیت می کند. زانوهای ناپایدار منجر به پاره شدن منسیکس می شود و درست مانند ماشینی که از همترازی خارج می شود لاستیک های ش را می پوشد، حرکات غیرطبیعی زانوی ناپایدار منجر به شتاب گرفتن الگوهای پوشیدن سطوح مفصلی می شود.

این ادعا که زانوهای عادی می توانند برای همیشه اجرا شود، توسط مشاهدات حیوانات عظیمی مانند فیل های آفریقایی با وزن بیش از 13000 پوند که می تواند فوق العاده سریع اجرا شود، و برای 60 سال بدون آرتریت مفصل زندگی می کنند.

علاوه بر این، ما متوجه شده اند که مردم قادر به بازگشت به در حال اجرا حتی پس از آسیب با ترمیم غضروف مفصلی خود و جایگزینی غضروف منیکوهای آسیب دیده یا رباط با بافت اهداکننده. یک مطالعه نتیجه ای طولانی مدت از برخی از بیماران جایگزین مفصل یزیستی ما متوجه شد که بسیاری از آنها قادر به اجرای دوباره، پس از ترس از اینکه آنها به انتهای جاده رسیده است.

هيچ چيز يوزيدن نداره در حال اجرا فراهم می کند اندورافین، فرومون، آدرنالین و تستوسترون به طوری کارآمد که اعتیاد به در حال اجرا و سعادت از آن بسیار دشوار است به جای. در حال اجرا فراهم می کند به نفع سلامت بر اساس هزینه و تجزیه و تحلیل زمان است که هر برنامه بهداشت و درمان حسادت.

اگر زانو سالم دارید، اجرا کنید، اما مطمئن شوید که با یک تکنیک صاف که شامل گام های کوتاه، فرود میان پا، کفش های خوب در حال اجرا و سطوح نرم است، به طور کارآمد اجرا کنید. اگر زانو مجروح شده اید، آنها را ترمیم کنید یا سعادت در حال اجرا را در ورزش های دیگر پیدا کنید، اما از دست نخواهید داد.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im