چگونه برای مدیریت ثروت در طول Coronavirus

از صندوق اضطراری برای تخصیص سرمایه Coronavirus شده است یک سوزش یادآوری برخی اصول اساسی مدیریت ثروت

به این کشور می رود به یک مستند و نامشخص آینده اقتصادی بافندگی ما می توانید مطمئن باشید که بعد از چند ماه نخواهد بود مهربان به ما ثروت است. همانطور که ما در آغاز سال مالی جدید در اینجا چند درس در مدیریت ثروت که Covid-19 است خاطر نشان کرد ما تا کنون.

صندوق اضطراری غیر قابل مذاکره

بسیاری از کسانی که در اطراف ما به خصوص کسانی که در اوایل 20s اغلب تعجب می کنم اگر یک صندوق اضطراری برابر با 12 ماه از هزینه های یک درد نمیخورد. برای آن دسته از مردمی و دیگران که فکر می کنم که چگونه آنها را می توان در بیکاری برای ماه با توجه به اقتصاد آنها تنها نیاز به نگاه در بخش های مانند حمل و نقل هوایی, سفر و مهمان نوازی و مدیریت رویداد و دیگران. به این کشور می رود به یک مستند برخی از خطوط هوایی در حال حاضر خواسته کارکنان به paycut یا در مرخصی بدون پرداخت حتی به عنوان پیش بینی ورشکستگی بافندگی در دیگران است.

در طول این اقتصادی, خواب زمستانی, بدترین تحت تاثیر قرار خواهد بود فقیر که نمی توان یک صندوق اضطراری و کسانی که نمی پیدا کردن آن مهم است به اندازه کافی.

بیمه Sahi Hai

همانطور که با بسیاری از چیزها در زندگی آن طول می کشد یک عمر به ایجاد ثروت و به سختی چیزی برای از دست دادن آن است. یک رویداد اعم از خارجی و یا شخصی است که به اندازه کافی برای پاک کردن یک پس انداز.

در حالی که اهمیت پزشکی بیمه واضح است پیچیدگی آن نیست. با اجزاء محرومیت مختلف حق بیمه و یک لیست طولانی از بند حتی ساده ترین طرح نیاز به زمان به درک. از همه مهمتر حتی یک خطای کوچک در خواندن چاپ خوب می تواند در نتیجه سال حق بیمه هدر رفتن زمانی که شما به آن نیاز دارید بیشتر.

اما این نباید دلیلی برای جلوگیری یا تاخیر در گرفتن بیمه. چند هفته آینده احتمالا یک یادآوری خوب چرا بیمه باید برای اولین بار در ثروت خود را مدیریت چک لیست.

ثروت نهفته در سلامت شما

همانطور که بزرگان ما اغلب به ما گفت که در طول زمان شام خوردن حق و مراقبت از بدن ما نیاز اولیه. تنها چیزی که مهم تر از ثروت در تصمیم گیری کیفیت زندگی است که سلامت بدن خود را. حداقل یک بدن سالم به شما پول صرفه جویی در پرداخت حق بیمه و مرخصی استعلاجی شما نیاز ندارد. بیشتر از همه مانند ثروت فقط نیاز به نگاه سالم 70 ساله برای دیدن اثر ترکیبات یک شیوه زندگی سالم است.

قرار نیست همه تخم مرغ خود را در یک پس انداز A/c

در پی سپرده گذاران محدود بودن از برداشت پول خود را PMC بانک یا بله بانک این نیاز به تکرار شود. وجود مزایای عمده ای در حفظ بسیاری از ثروت خود را در یک حساب پس انداز و صرف نظر از بانک شما را انتخاب کنید. دلیل اصلی این است که ثروت خود را نباید در معرض هر گونه خطر است که می آید از یک کیف پول به سرقت رفته و یا به خطر بیافتد دبیت کارت.

علاوه بر این از مایع بودجه به FDs وجود دارد بسیاری از محصولات دیگر که ارائه بهتر و ایمنی و بازده بالاتر و تقریبا در همان سطح نقدینگی به حساب های پس انداز. وجود دارد هیچ دلیلی برای اجازه دهید بیش از حد پول بیکار دروغ گفتن در یک حساب پس انداز و حتی در طول زمان از Coronavirus.

سقوط بازار سهام

این دوره خواهد شد یک آزمایش از خود تخصیص دارایی. Sensex دیده است بزرگترین سقوط در یک روز در حالی که این اعداد برای Nifty50 نیست به دنبال خوب است یا نه. در چند هفته مردم از دست داده اند و ثروت ساخته شده در طول چند سال گذشته.

اگر شما در حال مطالعه Sensex اعداد و یا غیر منطقی شادی و سرخوشی در اواخر سال گذشته شما می دانید که این یک عقب افتاده تصحیح باعث یک بیماری همه گیر. حتی اگر شما نمی, ظهور و سقوط بازارهای ضروری از ویژگی های اقتصاد ما است.

بیشتر از همیشه صحیح تخصیص دارایی است بهترین شرط بندی شما در زمان هایی از این عنوان آن را ضرر و زیان خود را به حداقل رسانده و عایق اهداف زندگی خود را از خلق و خو از بازار است.

پیگیری خرید خود را

اگر شروع یک تقویم جدید سال زمان مناسبی برای قطعنامه های شروع سال مالی جدید است بهترین زمان برای شروع ردیابی هزینه های خود را. این مستند و مداوم اقتصادی در خواب زمستانی است و سوق دادن مردم به کاهش مصرف خود را به حداقل. کسانی که پیگیری هزینه های خود را خواهد شد شگفت زده چگونه کمی از آنها در واقع نیاز به حفظ یک شیوه زندگی قابل قبول.

به عنوان یک آزمایش سعی کنید برای ضبط تمام هزینه های خود را تا پایان ماه و مقایسه آن با ماه گذشته. شما خواهد شد شگفت زده با چه اعداد می گویند. پس از همه شما را اندازه گیری چیزی است که شما را مدیریت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو