چگونه به نگه داشتن گوشی خود را در حال کار زمانی که هیچ سرویس

شما ممکن است لغو سفر نیاز به سفر هوایی, اما این توقف شما را از هدف قرار دادن جاده در جستجوی مهلت و اجتماعی فاصله—از خانواده و دوستان و دیگر قرنطینه حباب به طور منظم شما دیده می شود به مراتب بیش از حد به تازگی.

AAA پروژه های آمریکایی ها را بیش از 700 میلیون سفر بین ژوئیه و سپتامبر با 97 درصد از کسانی که در تعطیلات با ماشین. “این تابستان آن را نه تنها انعطاف پذیری اما آسایش در سفر در وسیله نقلیه خود را با محدود کردن قرار گرفتن در معرض و کنترل که در آن شما را متوقف و هنگامی که گفت:” AAA سخنگوی جانت Casselano.

مشکل این است که خدمات پر از لکه می تواند تبدیل به در جاده ها باز و یا به طور کامل به دور. در اینجا یک راهنمای به نگه داشتن گوشی خود کار—برای جهت یابی, سرگرمی و ارتباطات—هنگامی که شما در یک منطقه مرده. و شما می توانید با استفاده از راهنمایی های مشابه در حالی که شما در حال سوار شدن بر مترو (بریده بریده نفس کشیدن!) و یا تلاش برای ماندن در زیر کلاه خود را داده.

دنده

باتری خود را تخلیه خواهد شد با سرعت بیشتری از حد معمول زمانی که گوشی خود را به طور مداوم به دنبال یک همراه سیگنال. در پایین-خدمات مناطق با استفاده از یک محیط به نام قدرت کم حالت در iOS و صرفه جویی در باتری در اندروید. شما همچنین می خواهید یک باتری پشتیبان. Anker یکی از مورد علاقه من مارک برای شارژ لوازم جانبی بالا-ظرفیت پاور بانک ($43) است که می تواند نگه دارید در مورد پنج گوشی هوشمند اتهامات عنوان شده علیه.

برای ماشین خاص وسایل کوچک مکانیکی و من می خواستم به مشورت واقعی جاده متخصص بنابراین من به کتی لارسن 28 ساله اجرا می شود که یک وبلاگ به نام ما به خرید یک ون. او زندگی و کار در خارج از خودرو در حالی که سفر در سراسر شمال امریکا برای بیش از سه سال است. خانم لارسن را تبدیل مرسدس اسپرینتر به یک تحت فشار, هوای آزاد, دوش, تخت و آشپزخانه کامل با یخچال و سینک و پروپان-صفحه اجاق گاز است.

کتی لارسن است که زندگی و کار در خارج از تبدیل camper ون پس از سال 2017 می گوید او در جاده ملزومات با کیفیت بالا گوشی کوه و موتور-نور کد خوان.

عکس: کتی Larsen / بنابراین ما خریداری یک ون

در حالی که شما احتمالا نمی خواهد نیاز همه کسانی که زنگ ها و سوت برای سفر خود را, خانم لارسن در ماشین ملزومات مفید هستند: Garmin 45 dash cam (برای ضبط درایو برای $150) یک بررسی موتور نور ماشین کد خوان (به شما بگویم چرا که هشدار را و آن را خاموش برای 45$) و iOttie یک گوشی لمسی کوه (برای رفتن دست-رایگان برای $25).

به صورت انفرادی و venturers رفتن به مناطق دور برای مدت طولانی به او توصیه می کند نقطه ($100, $15-یک-ماه طرح خدمات) یک ماهواره وسیله ای است که می تواند خود را ارائه مختصات به تیم های واکنش اضطراری و ارسال بررسی-ins برای تماس های شخصی.

برنامه ریزی سفر خود را

ون زندگی نیست فقط در مورد داشتن دنده راست. “برنامه ریزی در حال رفتن به واقعا در مفید آمده است در حال حاضر گفت:” خانم لارسن یک پرتلند سنگ. بومی اجرا می شود که ماموریت فقط یک بار در هفته به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض در طول بیماری همه گیر. همکار من ری اسمیت قرار دادن با هم یک راهنمای عالی در جاده سفر ملاحظات. همچنین بررسی AAA را TripTik سایت برای آخرین محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه شما رفتن به سفر tech? که برنامه را به شما توصیه می برای مردم در جاده ها ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بعد پیدا کردن چه نوع از پوشش تلفن همراه در مسائل شما ممکن است روبرو هستند. فراتر از حامل خود را به طور بالقوه سودمند نقشه های پوشش شما می توانید مشورت دقیق پوشش شبکه نقشه از RootMetrics و OpenSignal.

شما به احتمال زیاد نیاز به تماس برای تایید اینکه آیا برخی از مکان شما می خواهید برای بازدید باز است. اگر شما در یک مکان با برخی از Wi-Fi اما وحشتناک پوشش تلفن همراه, فعال کردن Wi-Fi را خواستار است. Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint پشتیبانی از این قابلیت در اکثر دستگاه, مدل های منتشر شده در سال 2015 و یا بعد از. شما پیدا کردن آن را در زیر گوشی خود را به تنظیمات تلفن همراه برای اپل, اتصال برای دستگاه های آندروید است.

برنامه های بخش 1: پیدا کردن راه خود را

کلید ساخت تلفن همراه خود را مفید و بدون سرویس با استفاده از برنامه های آفلاین با قابلیت های. اما اکثر برنامه ها کار نخواهد کرد بدون اتصال مگر اینکه شما دانلود و یا همگام سازی داده ها از قبل. تست آنها را در خانه در یک مسخره dead zone با قرار دادن گوشی خود را به حالت هواپیما—ساخت مطمئن شوید که Wi-Fi نیز خاموش است.

چون GPS نیاز ندارد سلولی اتصال شما می توانید با استفاده از نقشه های گوگل برای ردیابی مکان فعلی خود را جستجو برای نقاط مورد علاقه خود را و نگاه کردن مسیرهای رانندگی و حتی زمانی که شما لازم نیست خدمات. اما شما باید برای دانلود نقشه از مناطق خاص جلوتر از زمان. در نقشه های گوگل, جستجو برای یک شهرستان و سپس روی دانلود در پایین. شما می توانید گسترش منطقه و یا اضافه کردن نقشه های اضافی به عنوان مورد نیاز است.

نقشه های اپل را ندارد مشابه دستی آفلاین قابلیت ناوبری. اما اگر شما شروع به ناوبری در حالی که آنلاین و سپس از دست دادن خدمات مربوطه هر نقشه داده ها ذخیره می شود و شما هنوز هم می تواند دسترسی جهت.

رایگان اینجا WeGo برنامه برای iOS و آندروید بهتر است گزینه ناوبری برای گرفتن دوچرخه سواری و عمومی-حمل و نقل جهت نیست. این اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام کشورها و یا فردی متحده با توجه به ظرفیت ذخیره سازی. (نقشه های ایالات متحده است و نزدیک به 5 گیگابایت.)

Roadtrippers کمک می کند تا مسافران ساخت سفرهای جاده ای طولانی و کشف جالب توقف در طول راه. برنامه 30 دلار در سال ارتقا Roadtrippers به علاوه باعث می شود کسانی که از ویژگی های در دسترس و بدون اتصال.

کولی راهنمای ایجاد تور های صوتی برنامه های که بازی تفسیر بر اساس موقعیت GPS خود را. لازم نیست همراه خدمات و هر برنامه که اختصاص داده شده به یک جاذبه خاص و یا پارک های ملی—هزینه بین 5 $و $9. وجود دارد بیش از یک دوجین تورهای در دسترس برای مکان در ایالات متحده و کانادا و استرالیا.

“من به طور عمده با تکیه بر نرم افزار برای پیدا کردن رایگان ترجیحا بدوی یک شبه پارکینگ و کمپینگ” خانم لارسن گفت. او استفاده از اکثر برنامه 10 دلار iOS-تنها Allstays که کار می کند بدون اینترنت و کمک می کند تا شما در پیدا کردن چادر و campgrounds RV در سراسر ایالات متحده برای کاربران آندروید یک برنامه مشابه به نام بار دیرت می شود اتهامات 36 دلار در سال برای آفلاین اردوگاه جستجو. خوب سام کمپینگ رایگان است اما نیاز به اتصال به اینترنت.

برنامه های بخش 2: داشتن سرگرم کننده و ایمن ماندن

Bridgefy متکی بر بلوتوث به جای استفاده از یک اتصال به داده ها برای ارسال پیام به کاربران دیگر در مورد 330 فوت است.

Bridgefy یک ارتباط رایگان نرم افزار برای سیستم عامل iOS و اندروید است که متکی بر بلوتوث به جای استفاده از یک اتصال به داده ها برای ارسال پیام های مستقیم به کاربران دیگر در مورد 330 فوت است. بزرگ خود را برای افزایش و یا دیگر کوتاه jaunts از ماشین. اما شما و هر کس دیگری در سفر خود را—نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری در حالی که به اینترنت متصل می شوند قبل از اینکه شما می توانید شروع به ارسال پیامک می باشد. همچنین ارتباطات از طریق Bridgefy نیست رمزگذاری شده است.

Google Drive و Dropbox نرم افزار می توانید کپی خود مجوز بهداشت-اطلاعات بیمه و سایر اسناد ضروری. در هر دو برنامه در کنار فایل شما می خواهید برای دانلود ، روی ضربه بزنید بیشتر آیکون (سه نقطه) را انتخاب کنید و “در دسترس نیست.”

همگام سازی مورد علاقه خود را در آلبوم ها و لیست پخش در Spotify موسیقی اپل و آمازون Music Unlimited قبل از ضربه زدن به جاده. YouTube Music مشترکین را قادر می سازد از ویژگی های بسیار خوب به نام “هوشمند محبوبیت” اندیشه “آفلاین mixtape” در iOS است که به طور خودکار آهنگ های خود را بر اساس گوش دادن تاریخ است.

غیر رانندگان در پشت می تواند پیش بارگذاری محتوا در برنامه های سرگرمی. در Netflix, تمام عناوین موجود برای تماشای آفلاین—اما هر Netflix اصلی مانند “رم” را دانلود نماد است. Hulu پشتیبانی از مشاهده آفلاین در انتخاب محتوای آگهی رایگان مشترکین تا 25 محبوبیت در سراسر پنج دستگاه. در آمازون نخست تصویری نرم افزار تنها کسانی که وارد سیستم اولیه اعضای نخست می توانید دانلود محتوای ویدئو. اگر شما در حال وارد شده به عنوان نخست اعضای خانواده شما می توانید نیست. دیزنی+ مشترکین می توانید دانلود کنید به عنوان بسیاری از نشان می دهد و فیلم خود را به عنوان ظرفیت ذخیره سازی اجازه می دهد تا.

ذخیره اسناد ضروری در گوگل درایو و آنها را به صورت آفلاین موجود با ضربه زدن روی آیکون سه نقطه در کنار فایل.

TravelSpend یک برنامه رایگان است که آهنگ های هزینه های سفر, تجسم خرج داده و این نسخهها کار میکند بدون اتصال است.

صلیب سرخ کمک های اولیه برنامه می تواند ارائه راهنمایی در مورد چگونگی پاسخ به شرایط اضطراری زمانی که شما لازم نیست که سیگنال به آن را گوگل.

هنگامی که شما نیاز به خدمات دوباره WiFi Map برنامه می تواند به شما نشان می دهد میلیون ها نفر از نقاط مهم در سراسر جهان و یک نرم افزار اشتراک ارائه می دهد دسترسی آفلاین به نقشه. ثبت نام آنلاین و یا بر روی یک تلفن آندروید به پرداخت 20 دلار در سال و جلوگیری از گرفتن شارژ 30% حق بیمه بر روی دستگاه های iOS به دلیل App Store هزینه.

قیمت گاز در حال حاضر کم اما شما هنوز هم ممکن است بخواهید برای مقایسه گزینه های خود را. اگر چه آن را نشانی از نیاز به اتصال به کار GasBuddy نشان می دهد که قیمت ها برای ایستگاه های نزدیک به علاوه امکانات رفاهی برای آن اجتناب ناپذیر حمام شکستن.

و در حالی که ما تمایل به تکیه بر فن آوری ما را به انجام این همه برخی از قابل اعتماد ترین ابزار خواهد بود آنالوگ خانم لارسون می گوید. “نگه داشتن اطلس در ماشین من در همه زمان ها واقعا کمک می کند تا با صلح از ذهن! من می دانم که اگر من از دست رفته و خدمات بدترین سناریو, من می خواهم که قادر به پیدا کردن راه خود را در جاده ها باز است.”

ایمیل خود را برنامه مسائل مربوط به [email protected] برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de