چگونه به انجام این کار کمتر و انجام بیشتر

این مقاله برای شما, اگر شما قصد تغییر برخی از جنبه های زندگی خود را در یک راه خاص. شما بهره مند شوند با خواندن این ستون اگر شما ناراضی هستید با برخی از بخشی از زندگی در حال حاضر – آن را در مورد روابط مالی و شغلی و غیره.

قصد خود را به چیزی متفاوت است شهادت یک ریشه دار تمایل به تجربه چیزی متفاوت است. آن است که کاملا خوب باید قوی آرزوها و رویاهای بزرگ. این مشکل ناشی زمانی که وزن این آرمان هل می دهد یک فرد به دره از خشم و غم و اندوه.

Laddu پینتو اهدا شد به عنوان بهترین کارمند سازمان است. اما هنگامی که آن را به دادن مسئولیت بزرگ بعدی پروژه مدیریت تصمیم به رفتن با شخص دیگری. Laddu نمی تواند آشتی با این واقعیت است. او تلاش برای متقاعد کردن کارفرمایان خود مورد خود را از نقطه نظر اما همه که رفت و غیرسازنده است. او اذیت کردم در نوبه خود از حوادث و تلخی شروع به نشان دادن در رفتار خود. در نهایت بیش از برخی از زمان این شرکت تا به حال برای نشان دادن یک لغزش صورتی به Laddu!!

دوستان که ما را در مبارزه با ما واقعیت کنونی ما نمی دانند که ما شجاعانه در برابر نیروی توانا از جهان است. این تجربه باعث می شود ما ناراحت و نیز ایجاد افسردگی و غم. بر خلاف زمانی که ما شروع به بقیه بخشی از سفر زندگی ما با پذیرش شرایط واقعی زندگی را به ما انگیزه. درس بسیاری از ما از دست است که “جهت یابی از طریق زندگی آسان می شود, لحظه ای ما حذف تمام روان انسداد’. پذیرش تسریع سرعت که در آن ما انجام داد!

تا به حال Laddu به آسانی پذیرفته شده شرایط زندگی را تبدیل به برای او آسان است. یک مقاومت ذهن را با توجه به بسیاری از فرصت های بیشتر در همان مجموعه ای از شرایط است. هنگامی که شما به دور از همه تعصبات و همه را به اشتباه conceptualised دغدغه شما تجربه لذت و شادی. تجلی آسان می آید تنها به کسانی که حذف همه انواع مقاومت از راه خود را.

آیا شما هر گونه قصد به تبدیل زندگی خود را در برخی از راه است ؟ اگر بله بهترین پا جلو است به قبول شرایط آنها به عنوان قابل مشاهده برای چشم خود را در حال حاضر. ایمان در جهان و بر این باورند که همه چیز در زندگی شما است که دقیقا به عنوان آن را باید. پس از همه جهان است که خود را شریک قابل اعتماد برای زندگی است. آن را می داند بزرگتر خوب برای ما است. چشم انداز ما از طریق چشم فیزیکی اجازه نمی دهد که ما برای دیدن آن بزرگتر برنامه.

دوستان بسیاری از مردم به دنبال از رده خارج اصول مانند “no pain, no gain’, ‘کار سخت کلید موفقیت است’ ، راه راست را به نگاه در زندگی این است که “هیچ صلح هیچ امید”. سرود برای موفقیت این است که به فعال کردن آرامش درون. دقیقه شما استعفا از طرز فکر شکایت و قبول وضعیت آن را به عنوان ممکن است شما شروع به حرکت در مسیر صحیح است.

زیادی جمعیت مبارزه با خشم ” چرا من؟’ حتی بیشتر قابل توجهی از کسانی که رنج می برند زیرا آنها درگیر بیش از حد به افکار ‘چرا او/او؟’ به یاد داشته باشید هر یک از ما دارای یک هدف متفاوت بر روی زمین و به عنوان چنین متمایز سرنوشت. ما معمولا فراموش کردن این واقعیت است که همه ما برای زنده ماندن با هم اما در یک منطقه زمانی مختلف برای رسیدن به موفقیت. برخی از ما دریافت کنید برای دیدن دستاوردهای علمی خیلی زود در زندگی, در حالی که دیگران را به صبر کردن برای یک مدت زمان طولانی برای ضربه نهایی خود را نقطه عطف. رشد حرفه ای در سرعت های مختلف باید در نظر گرفته شود طبیعی است.

قبول هر تجربه زندگی به عنوان یک درس مفید. در وضعیت ذکر شده در بالا Laddu گرفته اند باید مسئولیت خود را در موقعیت های زندگی است. یک فرد باید شجاعت به خاورمیانه می گویند این به خود: “بله من هستم جایی که من هستم تمام دلیل من تصمیم گیری در گذشته”. هنگامی که شما زمانی به این سطح از اعتماد به نفس تمام است که شما نیاز به انجام است را ببخشند هر کسی که ممکن است باعث شود شما حتی یک اونس آسیب برساند. این است چگونه یکی ایجاد هماهنگی با جهان و این که هنگامی که “قانون حداقل تلاش’ شروع می شود ارائه جادویی نتایج!

اجازه دهید همه ما رقص به لحن کیهان با سطح بالایی از میل جمع در. که مطمئن ترین راه برای ایجاد موفقیت را با سهولت. فراوانی است که هرگز نتیجه مبارزه آن است که خروجی صلح آمیز عملکرد. چرا کمتر و انجام بیشتر ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>