Leeds, England

هنگامی که او باز دعوت در ماه اوت گذشته و فاطمه و زینب احساس هیجان زده و کمی ترسیده بودند. از نامه او اطلاع داد که او تا به حال انتخاب شده برای شهروندان داوران که در نظر گرفتن آنچه لیدز باید در مورد تغییر آب و هوا.

خانم زینب که زندگی با پدر و مادر او بود در مورد شروع سال اول خود را در دانشگاه لیدز. “من نمی دانم زیادی در مورد تغییر آب و هوا. من لازم نیست که هر گونه نظرات قوی” او به یاد می آورد تفکر است.

او یکی از 21 نفر که به خدمت در لیدز آب و هوا تغییر شهروندان داوران که بررسی برای نزدیک به 30 ساعت بیش از نه ماه گذشته سقوط. قرار داده است که او در اصل از دو کلید خطرات تهدید جهان امروز: گرمایش جهانی و تضعیف ایمان به دموکراسی است.

برخی از این خطرات می توان به مبارزه در پشت سر هم با برگزاری آتن-سبک انجمن شهروند یک فرایند شناخته شده به عنوان مشورتی دموکراسی است. “آب و هوا مسئله ای است که به ارمغان می آورد مردم با هم می گوید:” لوری دریک, کانادا متخصص در انجمن ها چنین استدلال می کند که آب و هوا را ندارد به تفرقه مشکل است. “دموکراسی مشورتی … ارائه می دهد راه های مختلف برای اعتماد به توان ایجاد شده بین میانگین شهروند و دولت است.”

در ماه مارس گذشته لیدز شورای شهرداری اعلام آب و هوا اضطراری است. بعد مقامات منتخب می خواستم به دانستن آنچه که ساکنان فکر می کردم باید انجام شود به کاهش انتشار کربن در این شهرستان از 800000 در شمال انگلستان است.

سیمون Montlake/کریستین ساینس مانیتور

فاطمه زینب در پاره ای از موارد شهروندان داوران در تغییر آب و هوا از سپتامبر تا نوامبر سال 2019 در لیدز, انگلستان. انگلستان تجربه با مشورتی اشکال دموکراسی است که گرد هم آوردن رای دهندگان در جستجوی راه حل برای مشکل سیاست سوالات.

برای پیدا کردن این شورا به دنبال یک جایگزین فروم برای همکاران بحث است. این ایده از شهروندان داوران و یا مجامع است برای قرار دادن یک نمونه نماینده از شهروندان در یک اتاق که در آن آنها می شنویم طیف وسیعی از نظرات را به عنوان بخشی از یک ساختار بحث است. شهروندان سپس دلیل از حقایق نسبت به یک موضع مشترک. با انجام این کار می گویند طرفداران این روش شرکت کنندگان دست و پنجه نرم کردن با سیاست پیچیده معضلات تبدیل شده اند که فرو رفته در یک قطبی سیاسی بست.

“نام این بازی است که برای گرفتن مردم را به ذهن خود را تغییر دهید اما مطمئن شوید که به نظر آنان بهتر است مطلع می گوید:” دیوید فارل یک استاد سیاست در دانشگاه کالج دوبلین.

عصبانی شهروندان حاد نیاز

نیاز به اقدام اصلاحی حاد به نظر می رسد در حال حاضر به عنوان رای دهندگان پرتاب کردن دست خود در خورنده صفر-مجموع سیاست است. کسانی که درگیر در سیاست بی اعتقاد از رهبران که به نظر می رسد منعکس کننده منافع نخبگان به جای پاسخ به عادی رای دهندگان خواسته است. همان کسانی که رهبران اخم در مورد چگونه به حکومت در عصر, اخبار, چرخه, رانده شده توسط رسانه های اجتماعی و هذلولی سیاسی قبیله گرایی.

بسیاری از کشورها تجربه با دموکراسی مستقیم; آن ثابت شده است به خصوص مفید در ایرلند که در آن روش کمک به حل و فصل دو دیرینه و مسائل.

در سال 2012 سیاستمداران و شهروندان آمد و با هم به صورت یک قانون اساسی کنوانسیون توصیه می شود که قانونی کردن ازدواج هم جنس گرایان. در سال 2017, یک ایرلندی شهروندان مجمع توصیه می شود بلند کردن یک قانون اساسی ممنوعیت سقط جنین. هر دو طرح قرار شد به همه پرسی و تصویب توسط تعدادی زیادی.

اما استاد فارل که لابی برای این آزمایش می گوید: هدف این بود که بسیار گسترده تر از تغییر سیاست. پس از سقوط مالی در 2008-09 بسیاری در ایرلند رفته بود و ایمان خود را نماینده نظام سیاسی. مجامع مشورتی بودند “یک راه را به شهروندان عصبانی به اتاق و صرفه جویی در دموکراسی ما,” او می گوید.

امروز عصبانی شهروندان وجود دارد. جامع جهانی مطالعه توسط دانشگاه کمبریج در ژانویه نشان داد که رای دهندگان تقریبا در تمام دموکراسی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای خود ناراضی نهادهای سیاسی. پس از 1990s متوسط سهم ناراضی رای دهندگان در دموکراسی افزایش یافته است از یک سوم به یک نیمه با تیز اخیر upticks در ایالات متحده و انگلستان است.

منبع: 2020 Edelman اعتماد فشارسنج

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

اما آب و هوا مسئله ای است که انرژی رای دهندگان به خصوص جوانتر رای دهندگان که بسیج به تقاضا است که سیاستمداران عمل می کنند.

می تواند آب و هوای اضطراری یک چالش جهانی است که فراتر از مرزهای تبدیل شدن به یک گالوانیزه علت است که در طول زمان کمک می کند تا با اتصال به یک شکسته دموکراسی مانند انگلستان? و می تواند در مجامع مشورتی که کانال عمومی صداها به تصمیم گیری ارائه یک کاتالیزور برای تغییر ؟

“بسیاری از کشورها و شهرها و جوامع در حال انتخاب به پایین این (شهروندان مونتاژ) مسیر می گوید:” لورن Whitmarsh یک استاد روانشناسی محیطی که هدایت انگلستان مرکز برای تغییر آب و هوا و اجتماعی تحولات در دانشگاه کاردیف.

“این یک موضوع بحث انگیز است و این یک نوع ایده آل از موضوع که در آن شما می خواهید این نوع از بحث است. شما نیاز به شکستن این نوع قطبش است که شروع به پدیدار شود.”

Fabio De پائولا/PA/AP

اعضای مجمع شهروندان در تغییر آب و هوا در Jan. 25, 2020, در اولین آخر هفته از بحث در بیرمنگام انگلستان است. بیش از 100 نفر از مردم در زمان شرکت در بحث های آینده چهار آخر هفته به عنوان بخشی از آب و هوا مونتاژ انگلستان است.

درخواست مردم

یک تقاضا از انقراض شورش های نافرمانی مدنی گروه های تشکیل شده در انگلیس در سال 2018 بود که دولت بریتانیا باید نگه ملی شهروندان مجمع در مورد چگونه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

که تقاضا در حال حاضر یک واقعیت: آب و هوا مونتاژ انگلستان برگزار شد اولین جلسه خود در اواخر ماه ژانویه است. 110 عضو بدن گلچین از انگلیس-شبکه لیست دعوت از 30,000 بود با توجه به توصیه های خود را در ماه آوریل در چگونه دولت می تواند در دیدار هدف خود را خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. این مهلت در حال حاضر خواهد شد از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور دهندگان برای به تعویق انداختن جلسه گذشته در ماه مارس است.

انگلستان رویکرد پژواک مشابه انجام در فرانسه. آن شهروندان کنوانسیون آب و هوا است که 150 نفر سال گذشته راه اندازی شد; رئیس جمهور امانوئل پاکسازی وعده داده است که طرح های پیشنهادی خود را قرار داده خواهد شد به طور مستقیم به دولت و یا به یک رفراندوم ملی است. اسپانیا ممکن است در آینده و پس از آن ائتلاف دولت اعلام آب و هوا اضطراری در دریا. 21 و گفت: آن را هم می خواستم به نگه شهروندان مجمع.

Yoan Valat/ایسنا

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی حضور شهروندان کنوانسیون آب و هوا در فرانسه, اقتصادی, اجتماعی و زیست محیطی شورای اسلامی در پاریس فرانسه, Jan. 10, سال 2020 است.

“سیاستمداران تمرکز بر روی مسائلی است که رای دهندگان نگران هستند و ما رای دهندگان به طور فزاینده ای نگران در مورد تغییر آب و هوا می گوید:” راشل ریوز یک عضو مجلس که ریاست مجلس عوام انتخاب کمیته در کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی که cosponsored انگلستان مونتاژ.

“این در مورد آوردن مردم با هم را امتحان کنید و پیدا کردن چه تغییراتی مردم مایل به را به صورت جداگانه و در مجموع به عنوان یک کشور به دیدار ما بلند پروازانه (آب و هوا) اهداف,” او می گوید.

این افزایش علاقه مشورتی بدن جای تعجب نیست پیتر برایانت از آینده مشترک CIC غیر انتفاعی است که کمک به اجرای لیدز تغییر آب و هوا شهروندان داوران و کسانی که در حال حاضر به همکاری با مقامات در نزدیکی لنکستر در دیگری آب و هوا داوران.

آقای برایانت سازمان یافته 35 داوران در سراسر انگلستان در مسائل محلی اعم از گاز fracking به الکل صدور مجوز به جرایم ناشی از نفرت. او آنها را می بیند به عنوان یک راه برای تقویت دموکراسی در زمانی که اعتماد به سیاستمداران است و چیز ساییده شده.

“مردم فقط قرار داده و با سیاست حزب و سیستم است که ما داریم. اما آنها واقعا علاقه مند به درگیر بودن در تصمیم گیری در اطراف مسائل است که آنها را تحت تاثیر قرار و جوامع خود را,” او می گوید.

در بریتانیا ایمان به دموکراسی در یک نادر پس از مدتها مبارزه با تروریسم در اروپا بست. در یک بررسی سالانه منتشر شده در ماه آوریل گذشته توسط گروه تحقیقاتی مستقل Hansard جامعه نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفت: آنها احساس کردند که آنها تا به حال هیچ تاثیر بر سیاست ملی. که بالاترین سطح از زمان شروع بررسی در سال 2004.

اعضای جدید در ملی آب و هوا مونتاژ ممکن است چنین تحت تاثیر قرار, اما آنها ممکن نیست. زمانی که مجلس باز در بیرمنگهام فیلمساز و محیط زیست دیوید مستند از آنها تشکر برای “تعمق با دقت به نمایندگی از همه ما است.” اما او همچنین هشدار داد که این ممکن است سخت به نمایندگان مجلس را – که در خدمت پنج سال شرایط – تمرکز بر روی تغییر آب و هوا.

“این بسیار دشوار است برای متقاعد کردن سیاستمداران است که آنها باید پول و وقت و توجه و نگرانی در مورد یک موضوع که در حال رفتن برای رسیدن به اوج – و مردم نمی دانند که اگر در آن موفق است یا نه موفق – برای 10 سال از این رو 15 سال از این رو” آقای اتنبرا گفت.

این فاصله را!

این تنش ذاتی است آب و هوا سیاستگذاری و باعث شده است که برخی از تحلیلگران به این سوال که آیا دموکراسی هستند تا به وظیفه. آیا رای دهندگان آماده برای انتخاب سیاستمداران که وعده نه بیشتر اما کمتر کمتر پرواز کمتر رانندگی کمتر گوشت قرمز – در صورت لزوم فداکاری حتی اگر آنها ممکن است زندگی می کنند برای دیدن پاداش ؟

“بحران آب و هوا مسئله ای است که نیاز به دراز مدت فکر در سراسر نسل, هنوز سیاست های انتخاباتی است که در راستای پاسخ به فوری نارضایتی” نوشته دیوید Runciman یک سیاست و استاد تاریخ در دانشگاه کمبریج در سیاست خارجی در سال گذشته است.

شهروندان مجامع می تواند این فاصله را از استاد Runciman پیشنهاد شده است. اما تنها اگر سیاستمداران محدود هستند پیشنهادات خود را به طوری که خود را در مذاکرات در واقع مهم است.

خانم ریوز MP می گوید: آب و هوا مونتاژ خواهد شد کمک به اطلاع مجلس تصمیم گیری به ویژه با سیگنالینگ چه تجارت آف رای دهندگان آماده هستند به طوری که به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. “ما نیاز به اعتماد به نفس است که ما در حال بدست گرفتن مردم با ما است و ما در حال شنیدن آنچه که آنها می گویند,” او می گوید.

است که همیشه اتفاق افتاده است. در سال 2018 مجلس همه اما نادیده گرفته و توصیه های ساخته شده توسط شهروندان مجمع ارشد مراقبت که آن را راه اندازی کرده بود. حتی در ایرلند است که غالبا برگزار شد تا به عنوان یک نمونه از دموکراسی مشورتی مجلس میشود آیا کمی برای قرار دادن شهروندان مجمع پیشنهاد تغییر آب و هوا به اثر.

سیمون Montlake/کریستین ساینس مانیتور

Maxine, چوب, دفتر, مدیر, زده بود توسط “عنصر انسانی” که ظهور در یک شهروندان داوران در لیدز, انگلستان در آن شرکت به مدت سه ماه در پاییز 2019.

تعاونی هلندی

شهروندان مجامع نه تنها مسیر را جمع اوری سیاسی را در آب و هوا. هلند کشیده بلند پروازانه کربن طرح کاهش پس از یک سال مشاوره شناخته شده به عنوان یک polder هم آورده است صنعت مصرف کنندگان و سیاستمداران برای ایجاد یک رضایت طرفین چارچوب است.

این مدل منحصر به فرد هلندی میراث قرن ها از همکاری برای حفظ dikes و کانال. “ما تا به حال به دلیل همکاری آب ساخته شده و هیچ تفاوتی بین شهروندان می گوید:” اد Nijpels سابق مجلس که رهبری مذاکرات آب و هوا.

آب و هوا polder ضربه ضربه سرعت هنگامی که اولیه آن گزارش شد, انتقاد برای مزاحمت برای خانواده ها با هزینه یک انرژی پاک گذار. “لحظه ای که این طرح شروع به لمس کردن مردم از خانه ها و اتومبیل آنها ترسیده می گوید:” لوئیس van Schaik سر پایداری و تغییر آب و هوا در هلند موسسه روابط بین المللی.

این سیاسی واکنش بود quelled با طرح های پیشنهادی برای تغییر بیشتر از بار مالی از انتقال بر روی صنعت. در تابستان گذشته هلند’ چهار حزب دولت ائتلافی تصویب یک پیمان با هدف برش انتشار گازهای گلخانه ای با 49 درصد در سال 2030 از سطوح سال 1990.

آقای Nijpels می گوید که عادی سیاست حزب به احتمال زیاد باید scuppered یک معامله است. “صادقانه بگویم من فکر نمی کنم آنها می توانند این کار را کردهام و بدون [به polder روند]. این تنها راه برای رسیدن به این هدف از 49%” او می گوید.

مبادله داستان, ساخت, توصیه های

در لیدز خانم زینب و همکار او منصفه در بر داشت مقدار زیادی از زمینه های مشترک در جلسات هفتگی خود را برگزار کرد و در باز-طرح دفاتر یک شرکت مهندسی. آنها جابجا داستان زندگی خود و منافع خود و دوستی شکوفا در حاشیه.

هر جلسه سه ساعت به طول انجامید. کارشناسان بررسی مستقل پنل جریان داوران و پاسخ سوالات خود را.

یک عضو باور نمی وجود دارد آب و هوا اورژانس اما دیدم بهداشت نفع سیاست برای کاهش ازدحام جاده و آلودگی هوا. (طرفداران می گویند مهم است که به حذف منتقدان از این بدن; آب و هوا در مجمع UK, 19 از 110 شرکت کنندگان شناسایی خود را به عنوان “نه در همه” یا “بسیار” نگران تغییر آب و هوا.)

خانم زینب بود در میان جوانترین منصفه و او معوق در ابتدا به اعضای. “آنها بلندتر صدای” او می گوید. در پایان هر چند او تمام شد و انتخاب شد به عنوان اولین سخنران برای راه اندازی عمومی از هیئت داوران نهایی توصیه هایی که رویداد در محدوده زمانی از بهتر خدمات اتوبوس به بیشتر یارانه های سخاوتمندانه برای صفحه اصلی عایق و بیشتر کمک دولت برای سبز راه اندازی است.

منبع: مرکز تحقیقات پیو

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

یک مورد تا به حال اتفاق آرا حمایت: این شهرستان باید بیش از بخش خصوصی-اجرای مسیرهای اتوبوس و گسترش آنها یک حرکت که همراه با احتقان اتهامات و مسیرهای دوچرخه سواری – کمک خواهد کرد را خودروهای شخصی “آخرین چاره برای حمل و نقل.”

که طنین انداز با عضو پانل Maxine, چوب, سرپرست دفتر خریداری شده که اولین ماشین خود را پس از تولد نوزاد. “مردم به دلیل رانندگی بسیار راحتی است. وجود ندارد به اندازه کافی اتوبوس,” او می گوید.

مثل خانم زینب او زده شد و توسط هیئت داوران گروه دینامیک که کاملا در تضاد با فحاش بحث های سیاسی او می بیند در رسانه های اجتماعی. “هنگامی که شما با قرار دادن افراد در یک اتاق و آنها رو در روی یکدیگر عنصر انسانی در می آید” او می گوید.

یک فرودگاه در اعتراض به تغییرات رژیم غذایی

یک موضوع برجسته مبادلات ضمنی در آب و هوا گیری و کثیف طبیعت زندگی واقعی سیاست: برنامه ریزی گسترش لیدز برادفورد فرودگاه از 4 میلیون تا 7 میلیون نفر سالانه ظرفیت مسافر و در نتیجه افزایش انتشار کربن.

بسیاری از منصفه مورد استفاده در فرودگاه و بحث گرم بود. اما در پایان آنها رای دادند و تقریبا به اتفاق آرا به مخالفت با گسترش. این تا حد زیادی نمادین از فرودگاه خصوصی است و در حال حاضر اجازه برنامه ریزی برای گسترش بنابراین هیأت منصفه نیز نامیده می شود در شورای شهرداری برای مسدود کردن یک بزرگراه برنامه ریزی شده به ترمینال جدید.

در ماه دسامبر شورای بنابراین تصمیم گیری در راه آهن لینک به جای. اما دانیل گوشه دانشجویی در هیئت منصفه احساس اجازه پایین توسط سازش. “قطار نیست به عنوان بد به عنوان اتومبیل, اما آن را هنوز هم قرار دادن مردم در هواپیما که در حال تان شدیدا کردن, آلودگی,” او می گوید.

او امیدوار است که مشورتی بدن مانند او خدمت در ارائه یک راه رو به جلو است.

“اگر شما مردم از هر دو طرف طیف سیاسی قرار داده و آنها را در یک اتاق با هم و آموزش آنها را در مورد یک موضوع … ما همه قادر به رسیدن به یک مصالحه,” او می گوید.

در مورد خواسته خود رفتار او می کشد یک دست نوشته مواد غذایی لیست. “من انجام خرید من بعد از این,” او می گوید. او استفاده می شود به خوردن گوشت روزانه. در حال حاضر تنها پروتئین حیوانی در لیست cod فیله.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im