چگونه برای اتصال با وجود فاصله فیزیکی

توسط Kamlesh پاتل

چگونه هر یک از ما از عهده مستندات اجتماعی فاصله و کار از خانه معمول – برای جلوگیری از گسترش بیشتر این Covid-19 همه گیر خواهد شد متفاوت است از فرد به فرد. برخی از خواهد بود مضطرب تاکید وحشتزده و ترسان; دیگران بیشتر پذیرش و صلح آمیز است. اما آنچه که ما احساس می کنیم تابش از, تاثیر دیگران است. پس چه می تواند ما را به کاهش استرس ؟ چگونه می تواند ما را در غنی سازی احساس ما از جامعه بدون تماس فیزیکی?

من با شما در اینجا یک فرم بسیار قوی ارتباطی – قابلیت اتصال قلب به قلب – است که کار می کند با وجود فاصله فیزیکی. ما می توانیم عشق را از هر کجا که ما به هر کسی در هر نقطه در هر زمان:

نشستن به راحتی و به آرامی چشمان خود را ببندید. آوردن شخص شما می خواهید برای ارسال عشق به, در مقابل از شما. قلب خود را احساس اتصال به قلب خود را. به آرامی ارسال عشق و محبت به فرد از قلب خود را به قلب خود را. احساس متصل می شود.

اخبار پر است از تنش بین زوج بین کودکان و پدر و مادر و بین سالمندان و دیگر اعضای خانواده. چگونه می تواند ما را در صورت تب کابین ما در حال تجربه در طول مستند? شاید این با هم بودن یک فرصت برای قبول هر یک از دیگر عیوب و تقویت ارتباط عاطفی است. امروز ما جامعه انسانی جهانی است و ویروس ها البته نمی احترام به مرزهای ملی – هنوز بسیاری از ما تنهاتر از همیشه است. این یک فرصت برای ما برای راه اندازی مجدد خودمان.

چرا که نه خواندن یک فصل از یک کتاب با هم و بحث ؟ ما هم در حال حاضر به کار در شیوه زندگی ما را انتخاب کند. فن آوری های دیجیتال برای ما مهم است به ماندن متصل, اما ما همچنین می توانید استراحت از زمان روی صفحه نمایش و کشت بیشتر هم خانواده است. لذت بردن از یک آهنگ و یا تفکر با هم تماشای فیلم و به اشتراک گذاری وعده های غذایی و بگویید هر یک از دیگر جوک. هنگامی که اعضای خانواده در تفکر هم آن را به شکل بسیار قوی و پیوند عمیق. ارتباط شادی و شوخ طبعی ما احساس می کنیم حل خواهد شد ، من در تلاش برای انکار و یا بی اهمیت جلوه دادن شدت از وضعیت فعلی – ما نیاز به قبول واقعیت و عمل درآمده است. آیا چشم پوشی نیست احتیاطی دستورالعمل در حال حاضر در محل.

آزمایش با انتخاب شیوه زندگی. وجود دارد بسیاری از عادات است که می تواند ساده کردن زندگی ما مانند صرفه جویی درمصرف مواد غذایی روزه و مراقب باشید در مورد امور مالی به جای غرقه شدن در وحشت خرید. نیز وجود دارد بسیاری از کارهای ما به طور معمول نمی پیدا کردن زمان برای در خانه مانند بهار و تمیز کردن. ما می توانیم ما کشف استعدادهای خلاق, یادگیری مهارت های جدید و پرورش عادات سالم. ما می تواند کمک به ما بزرگان و کسانی که کمتر خوش شانس. ما می تواند با دیگران مهربان و داوطلب در جوامع ما در حالی که مراقب باشید برای جلوگیری از گسترش ویروس. به خصوص در طول یک مستند به طور منظم در زندگی روزمره خواهد بود فوق العاده مفید است.

اگر شما می خواهم به تجربه درونی سکون و آرامش و شادی را پناه از جهان بیرونی در سکون از قلب خود را. قلب خود را ورودی به یک دنیا تعجب و عقل و احساس و اتصال است. Heartfulness شیوه ارائه حمایت خود را پر انرژی, ساختار, حتی اگر آنها یک درمان برای همه چیز. هنگامی که ما همیشه در ارتباط ماندن در قلب, دعا ما ایجاد یک ارتعاش عشق در اطراف ما. هنگامی که ما پاک ما آگاهی ما حل فکر منفی آلودگی در اطراف ما. اجازه دهید این غیر معمول و به چالش کشیدن زمان می تواند یک فرصت برای هر یک از ما را مجددا شیوه زندگی ما. (نویسنده راجا یوگا استاد و رئیس جمهور Shri Ram چاندرا ماموریت و Heartfulness موسسه)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>