نحوه پاک از بین بردن + افزایش انرژی در خانه خود را

‘بخانه.’
این که چگونه من می خواهم به توصیف شده است.
خوش آمدید به فضا با شما تماس ‘صفحه اصلی’- فرمت انرژی خود را شخصیت داستان و رویاهای.

ما حک شده ما فضا و ساخته شده است جهان ما در داخل آن است.

خانه ما این است که یک همکاری بین ما روح و هواپیما مواد. در حال حاضر ما در اینجا زندگی می کنند, عشق, اینجا, اینجا, بقیه در اینجا منعکس اینجا و حتی در اینجا کار می کنند. خانه ما این است که این جام مقدس از وجود ما است. شفا منطقه. یک پیله برای دگردیسی. یک بوم به چلپ چلوپ با رنگ میل. یک معبد برای قیامت.

آیا شما تا به حال راه می رفت به جای زیبایی و احساس و روح خود را افزایش می یابد ؟ این ممکن است یک باغ یا یک کوه بالا تعجب معماری و یا به سادگی به خانه کسی یک استودیو خلاق و یا روشن کافه…

شما همچنین waked به یک محل و احساس انرژی شما را می گیرند ؟ مانند یک بیمارستان زمزمه با این غم انگیز آمیزه ای از درد و ترس و امید… یا یک قبرستان را با پیش نویس از دست دادن… یا cobwebby ساختمان قدیمی لایه برداری با غفلت…

فضاهای حمل انرژی است. شما احساس پرنیان هنگامی که شما راه رفتن در. این انرژی هم می تواند التیام روح خود را و یا له شما. نه همه فضاهای صحبت با صدای بلند به عنوان بیمارستان ها و یا کوه ها. انرژی ظریف ناخودآگاه بسته بندی خود را در اطراف شما تراوش به بدن و ذهن خود را, به خصوص اگر شما صرف ساعت های طولانی و روز در آن وجود دارد.

زمانی که بیرونی سازه فرو ریختن سازه های داخلی تبدیل به پناهگاه ما برای خوب بودن. درون ساختار خود ما قلب و بدن و ذهن است که به طور کامل منعکس شده توسط فضایی تماس با ما صفحه اصلی. خانه خود را در حال حاضر به شکل و فرم به روز خود را.

چگونه خانه خود را به شما احساس می کنید ؟ آن است که یک مبارک فضا و یا نشانی از آن نیاز به یک انرژی قبل ؟ آن را به شما احساس می کنید محدود و یا آن را به شما احساس عشق برگزار شد و پشتیبانی می کند ؟

این است چگونه خانه خود را است و یا چقدر لوکس را ارائه می دهد. یکی ممکن است زندگی در یک عمارت است که در یک کندو کم انرژی. یکی ممکن است زندگی در یک کلبه پر از شادی و نور است. بدون توجه به شکل و اندازه از خانه خود را, شما می توانید آن را به یک فضای خلاق زیبایی و تابشی انرژی و زنده دلی. در اینجا 5 آسان شیفت به دعوت انرژی مثبت خود را به فضا:

1) د-درهم و برهمی & پاک کردن: جام مقدس انرژی تغییر. شما می توانید با پر کردن جام خود را با آب روشن تنها پس از شما خلاص شدن از شر آن را از آب کثیف. اگر شما می خواهید به دعوت تازه احیای انرژی را به زندگی خود, خداحافظی کردن به احساس به دام افتادن و در تماس جدید نعمت – شما باید خلاص شدن از آشغال. معنوی و علمی (بله دانشمندان علوم اعصاب را تایید کرده اند) د-به هم ریختن است به طور مستقیم شرکت مرتبط با استرس متلاشیکننده و سلامت روان. خانه خود را سازماندهی کاهش هرج و مرج در ذهن و افزایش بهره وری. آن را می شود هورمون احساس خوب در جریان است. و یک خانه تمیز نگه می دارد پاتوژن در خلیج. نیاز من بیشتر می گویند ؟

2) انتخاب رنگ و هنر است که بالا بردن شما: رنگ تاثیر خلق و خوی ما در سرنوشت راه. رنگ و هنری شما را برای خانه خود را می توانید دریافت آب خلاق جریان بازگرداندن خاطرات شاد و آرام شما… یا پرتاب مغز خود را به هرج و مرج. برای مثال قرمز شناخته شده است به ما پمپاژ خون. بنابراین در حالی که چشمک می زند از رنگ قرمز ممکن است کار برای استودیو های خلاق و یا سالن های ورزشی که در آن ما می تواند استفاده از عجله آن را یک ایده بد برای اتاق خواب خود را پس از آن منجر به بی قراری. سفید و کرم و سبز ترین تسکین دهنده و آرامش بخش است. زرد و نارنجی می تواند به شما احساس شاد, پر جنب و جوش و هیجان زده در حالی که مصرف بیش از حد از همان رنگ در واقع می تواند خسته کننده. بیش از حد سیاه و سفید و خاکستری و آبی می تواند افسرده در حالی که فقط مقدار مناسب می تواند اضافه کردن یک لمس از کلاس. شروع با تعریف انرژی خود را و شخصیت شما مایل به ساخت و پس از آن ایجاد یک خانه است که آگاهانه پشتیبانی از این انرژی است.

3) طبیعت: این می تواند یک کاسه دریا پوسته برای جدول خود را و یا یک عکس از کوه بر روی دیوار. یک بالکن خیس در نور خورشید و باد و یا چند گیاهان در فضای زندگی خود را توسط پنجره. اما طبیعت این است که اجباری برای تعادل و شفا. طبیعت بخشی از زندگی ما-force. ما این است که غریزه اولیه برای پیدا کردن تغذیه در طبیعت است. اجازه دهید شهرنشینی سرقت نیست این عنصری جنبه ای از وجود از شما. را سبز را به خانه خود را به پاک کردن ریه های شما ذهن خود را روشن و تازه کردن فضای خود را. نگه داشتن خانه خود را روشن و به خوبی روشن استقبال از آفتاب و هوای تازه!

4) انرژی: رایت حکیم و بخور دادن به تمیز کردن خانه خود را از انرژی های منفی. اگر شما می خواهید علمی پشتوانه سوزاندن گیاهان در خانه را تمیز می کند هوا از باکتری های مضر و ویروس. استفاده از روغن های ضروری مانند سنبل هندی روغن یا روغن اسطوخودوس از طریق دیفیوزر یا در دستمال مرطوب برای عطر و بوی دلپذیر و انرژی تعالی. Mop خانه خود را با نمک محلول در آب برای پاک کردن انرژی (و کشتن عوامل بیماری زا). یک نمک هیمالیا لامپ رسیدن به همان.

5) عشق: پاسخ با صبر و شکیبایی و عشق به شما عزیزان است. خشم و درد و رنج می تواند بار با منفی. کلمات عشق می دم هر آجر با شفا. خنده بیشتر می خوانم بیشتر دوست دارم بیشتر شعار بیشتر تعمق بیشتر تجسم خانه خود را پر از effulgent نور طلایی… ممکن است هر اتم از هوا نگه دارید و نعمت و صلح است. صرف چند لحظه در قدردانی برای سقف بیش از سر خود را و مواد غذایی در جدول خود را – برای همه امکانات خانه خود را به شما ارائه می دهد. این انرژی را دوباره به شما ده برابر است.

زندگی در یک فضای مثبت پر از عشق و شور و نشاط – می توانید یک عظیم الجثه تاثیر خود را در بدن و ذهن و روح و روان. از شادی خود را به سطح خود را از عملکرد خلاق از حالت عاطفی خود را به سلامت جسمی خود را از عملکرد کار شما به روابط شخصی – انرژی خانه خود را می توانید همه چیز تاثیر. بیشتر بنابراین در حال حاضر که ما مشخص شده است به خانه های ما. در حال حاضر زمان برای از بین بردن تمام است که خود را تخلیه انرژی و صنایع دستی عمارت که در گسترش خود را در شادی و رفاه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im