چگونه برای جلوگیری از مشکلات غیر ضروری در طول ‘قرنطینه’?

از آنجا که اکثر کشورهای در مستند مردم با زور و اجبار دستور داد تا در خانه بماند چون از رمان کرونا ویروس همه گیر و در یک قرنطینه زمان’ ما باید مقدار زیادی از زمان برای انجام بسیاری از چیزهایی است.

اما برای برخی از نشسته بت هرگز یک گزینه و همه آنها می خواهند برای ایجاد یک زندگی پر مشغله خود را. چون آنها فکر می کنم که نشسته بت منجر به overthinking و آنها را به ایجاد برخی از ‘ساخته’ مشکلات برای آنها که نبودند در وهله اول. چگونه من می دانم که در مورد آنها ؟ چون من متعلق به این رده نیز هست. (#SorryNotSorry)

چگونه به Overthink در قرنطینه?

نشسته بت منجر به مغز خود را بازآفرینی حالات گذشته خود را از شرایط است که می تواند خاطرات شاد و یا غمگین بسته دولت فعلی خود را از ذهن است.

و اگر شما یک overthinker شانس هستند که ذهن شما را به حافظه بد. که به همین دلیل ما overthinkers سعی کنید به ماندن به عنوان مشغول به عنوان امکان پذیر است.

من می دانم که یک راه حل دائمی است اما یک مسیر فرار به تغییر دیدگاه ما از منفی به مثبت در کسری از ثانیه.

چه گزینه های خود را در طول قرنطینه?

پس شما محدود به بیرون بروید و از گزینه های بعد از کار از خانه Netflix و خنک, خواب, خوردن, خواندن, خود را دنبال سرگرمی و هنوز هم مقدار زیادی از زمان و شانس لحظه بدن شما در حالت استراحت ذهن خود را ممکن است شروع overthinking کنید و سعی کنید به خراب کردن خلق و خوی خود را.

اما همانطور که می رود ما مسئول شادی خود ما. بنابراین هر زمان که شما به خودتان پیدا کنید که به ‘تفکر تونل’ و تجربه اندکی تغییر در احساسات خود را منحرف کردن اذهان خودتان. چگونه ؟

  • گوش دادن به یک آهنگ (نقاط یکجور دوربین عکاسی – رقص شروع به آن)
  • قلم و افکار خود را
  • خودتان متوجه است که آن را فقط یک فکر و نه خود واقعیت
  • بحث (تصویری-تماس) به هر کسی (نه لزوما در مورد آن می تواند هر تصادفی با موضوع فقط برای منحرف کردن اذهان خودتان)
  • نگاهی به راه رفتن در خانه شما/ بالکن/ تراس
  • احساس می کنید که هر آنچه که شما در حال فکر کردن است که یک ماده از گذشته و یا آینده است که خود را در حال حاضر وضعیت
  • ممنون که هستید سالم و زنده در لحظه

تمام این لحظات کوچک می تواند کار به عنوان یک معجزه برای جلوگیری از شما را به overthink بدون ساخت بسیاری از تلاش.

و ضرب و شتم نیست خودتان را برای یک overthinker و یا هر گونه دیگر با کیفیت است که شما را دوست ندارم در مورد خودتان. فقط در آغوش خود واقعی خود را به دلیل شما شگفت انگیز است فقط راه شما هستند!! هیچ کس مثل شما!!

سالم و شاد قرنطینه Gratisouls!! ما در این با هم!!

تا آن زمان زنده مثبت و خوشحالی!!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>