چگونه جهان شهرداران خط تا در برابر COVID-19

مانند بسیاری از شهرداران Mansur yavaş است shepherded خود را در شهر آنکارا از طریق coronavirus بحران با فوریت و بهره وری و امید است. هنوز وجود دارد یکی از با کیفیت است که توضیح می دهد که چرا او به تازگی تبدیل به محبوب ترین بزرگ-شهر شهردار در ترکیه – و حتی محبوب تر از رئیس جمهور رجب طیب Erdoğاست. آن را می توان در تبلیغات قرار داده تا در اطراف پایتخت در شروع COVID-19 اضطراری است.

تبلیغات تشویق ساکنان ثروتمند برای کمک به پرداخت صورتحساب از مردم فقیر به طور مستقیم یا از طریق یک ویژه حزبی خیریه. دهها هزار نفر از مردم که در حال حاضر بدون شغل به عنوان مثال نشان داده اند تا در فروشگاه های مواد غذایی تنها برای پیدا کردن خود را در زبانه ها در حال حاضر پرداخت می شود توسط یک اهدا کننده ناشناس. “مهربانی بیشتر مسری از بیماری” تبلیغات دولت است.

آقای yavaş را از دست’ کمپین شناخته شده به عنوان “یک قلب آنکارا” تکرار شده است در استانبول که در آن یکی دیگر از محبوب شهردار Ekrem ایممگلو است خود را “پرداخت آن را به جلو” کمپین. همچنین کمک می کند تا مردم فقیر خلاص شدن از شر مربوط به بدهی مانند گذشته صورتحساب برق.

در سراسر جهان شهرستانها شده اند و در کانون این بیماری همه گیر در هر دو زندگی را از دست داده و در حال نزدیک تماشا برای کیفیت حکومت. شهرداران که حکومت نزدیک به مردم داشته اند برای نشان دادن سطح بالایی از شفقت همراه با استحکام و حکمت در اجرای اجتماعی فاصله پناهگاه در محل و ماسک ،

یکی از رایج ترین کلمات استفاده می کنند مهربانی است. این ویروس به آمار آسیب پذیر ترین افراد در مناطق شهری و آن را به عنوان محو می شود, شهرداران می خواهید به تمرکز بر روی فراگیر بازیابی.

“بیایید مهربانی مسری” تمپا شهردار Jane کرچک اغلب می گوید ساکنان. در ماه آوریل او تا به حال بالاترین تصویب امتیاز – 78% – در میان فلوریدا بزرگ-شهرداران شهرستان. او نیز شناخته شده است برای شروع سراسر شهر بود رقص احزاب “به ما یادآوری می کنند که ما را از این طریق دریافت کنید با هم.” ساکنان می تواند لحن به ایستگاه های رادیویی محلی یک بار در هفته و رقص و موج به کشورهای همسایه در حالی که گوش دادن به همان لحن.

بسیاری از شهرداران متوجه شدم اوایل که خارج کمک نمی شد به زودی. آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت شعار او “خدا نگهدار کودک که کردم خود” (از Billie Holiday, ترانه). شهر صرف میلیون ها نفر برای کمک به سالمندان و کودکان و افراد بی خانمان و دیگران.

در طول بحران, صدها نفر از جهان شهرداران به اشتراک گذاشته اند خود را به بهترین شیوه از طریق مجازی انجمن حمایت شده توسط بلومبرگ شهرستان هاروارد رهبری ابتکار عمل. در اخیر فروم برای آمریکا شهرداران بنیاد فورد رئیس جمهور دارن واکر گفت: “ما نیاز شما برای کمک به ما در درمان از درگیری های غیر ضروری و بخش در کشور ما است. …ما نیاز شما و محبت و فضل خود را و عشق خود را از شهروندان خود را.”

یکی از دلایلی که محبت شده است بنابراین لازم است که بحران کاشته تفرقه. “این یک ویروس است که رشد از بخش می گوید:” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. “ما می توانید تمام نشان می دهد احترام و احترام و تجدید نظر به ما بهتر از فرشتگان است.”

محبت نوشته شده به هر شهر قوانین تا آنجا که ما می دانیم. اما یک قانون مهربانی در حال حاضر به نظر می رسد آشکار در بسیاری از شهرستانها. و آن را گسترش.

ترجمه مقاله