how the U.Seded Control of Drug Supplies to China

کمبود یک مسکن ساده و بیش از حد ضد نشان می دهد که آمریکا چقدر به چین برای تامین مواد دارویی حیاتی وابسته شده است.

هفته ها در بهار امسال، به عنوان همه گیر coronavirus جهان، نیکول ایزساک قادر به سهام در استامینوفن در داروخانه های محله خود را در جزیره روزولت شهر نیویورک است.

خانم ايزساک پرستاري که داوطلب در مرکز پزشکي کويد-19 جزيره است، پس از بررسي گاهي اوقات در محل يدوآن رايد گفت والگرينها درمان سردرد در بسیاری از خانواده ها در کابینت های پزشکی نیز کاهش تب کلیدی است.

استامینوفن یکی از مواد تشکیل دهنده مرگ یا زندگی برای داروهایی است که در حال حاضر به مقدار قابل توجهی توسط چین تولید شده است. بسیاری از این مواد شیمیایی کالا یی هستند که سازندگان ایالات متحده برای تولید آن ها ناسودبر می بیند. چین حدود 70 درصد استامینوفن مورد استفاده در ایالات متحده، وزارت بازرگانی و تحلیلگران تخمین می زنند.

وابستگی، در معرض اختلالات زنجیره تامین و افزایش در خرید به ارمغان آورده شده توسط همه گیر، نگرانی در میان مقامات دولت ترامپ، قانون گذاران و رئیس شرکت های بزرگ را افزایش داده است.

به گزارش شرکت مالی توسعه بین المللی آمریکا که این وام را فراهم می کرد، یک وام دولتی 765 میلیون دلاری به شرکت Eastman Kodak ماه گذشته هدف قرار گرفت تا از میزان اطمینان آمریکا به کشورهای دیگر از جمله چین برای مواد مخدر بکاهد. کداک از این بودجه برای تولید مواد لازم برای داروهای عمومی در آمریکا استفاده خواهد کرد و گفت انتظار دارد تولید مواد دارویی ۳۰٪ تا ۴۰٪ از کسب و کار خود را در طول زمان تشکیل دهد.

مواد دارویی مهم دیگر ساخته شده در چین عبارتند از هپارین ضد انعقاد خون، که از آن 80٪ از عرضه جهانی در چین ساخته شده است، و حتی سطوح بالاتر از آنتی بیوتیک های جهان، با توجه به برآورد کارشناسان صنعت در شورای روابط خارجی، اتاق فکر؛ کمیسیون بررسی اقتصادی و امنیتی ایالات متحده آمریکا و چین، که توسط کنگره برای مطالعه امنیت ملی و تجارت ایجاد شده است؛ و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im