چگونه مواد مخدر لابی خود را از دست داده موجو در واشنگتن

رئیس جمهور تهمت با مواد مخدر-رهبران صنعت در ژانویه 2017.

عکس: ران ساکس/مطبوعات استخر/گتی ایماژ

واشنگتن—صنعت دارو نیست و بسته به لابی پانچ آن را یک بار انجام داد و یکی از نشانه چیزی است که نادر در پایتخت امروز—دوز bipartisanship.

سناتور. چاک Grassley (R., Iowa) پیوست سناتور. Ron Wyden (D. سنگ.) برای نوشتن یک لایحه در ماه ژوئیه گذشته برای تنظیم نسخه-قیمت دارو ایده صنعت بطری پس از دهه 1960 است. سناتور. John Cornyn (R., Texas) با سناتور. Richard Blumenthal (D. Conn.) حمایت یک لایحه در ممکن است برای جلوگیری از شرکت های دارویی با استفاده از قوانین ثبت اختراع به تاخیر در کاهش قیمت مواد مخدر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) هر انتقاد کرده است این دارو لابی و دفاع و پشتیبانی طرح های پیشنهادی برای کاهش هزینه های هر چند آنها مخالف روش. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت یک طرح برای میخکوب کردن محکم کردن برخی از مواد مخدر آمریکا قیمت به هزینه های خود را در خارج از کشور, تغییر PricewaterhouseCoopers LLP سلامت-موسسه تحقیقات برآورد هزینه می تواند پنج بزرگ داروسازان 500 میلیون دلار در سال; خانم پلوسی خود لایحه که به تصویب مجلس خواهد اجازه دهید دولت مذاکره برخی هزینه های هزینه های مدیکر مواد مخدر.

سناتور. چاک Grassley معرفی یک لایحه دو حزبی در ماه ژوئیه گذشته برای تنظیم نسخه-قیمت مواد مخدر.

عکس: پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس

رشد شکاف بین ایران و دیرین دارو-صنعت متحدان حال دادن تا دارویی, سیاست, و برای اولین بار در یک نسل برخی از جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال پیوستن به تعمیرات اساسی مواد مخدر-تنظیم قیمت می باشد.

اکثر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره هنوز هم با طرف قدرتمند دارو-صنعت لابی بازوی تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا است. Iea و شرکت های دارویی ممکن است هنوز خرد کردن تعمیرات اساسی تلاش و دارو-قیمت اسکناس هنوز هم برای بحث با هیچ نشانه ای روشن که آیا آنها خواهد شد. لابی های صنعت هستند در نیروی دارو و شرکت های بزرگ باقی می ماند خیرین کلید جمهوری خواهان و دموکرات ها.

آقای ترامپ گفت: جمعیت بازنشستگان در ماه اکتبر او نمی شود جای تعجب نیست اگر این دارو لابی شد تلاش برای استیضاح او. “ما در حال کاهش هزینه داروهای تجویزی مصرف در شرکت های دارویی او گفت:” در فلوریدا رویداد. “آنها شما را از همه طرف های مختلف.”

“من حدس می زنم Iea باید پا در” خانم پلوسی گفت: در یک کنفرانس خبری در این ماه هنگامی که پرسیده شد که چرا کنگره تا به حال تصویب مواد مخدر-قیمت بیل.

یورش جدید اقدامات و پیشنهادات اگر چه نشان می دهد این صنعت از دست داده است برخی از نفوذ خود در واشنگتن است. Iea تا به حال یک بار عضلات برای جلوگیری تقریبا هر سیاست. زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد و دموکرات ها کنترل کنگره Iea شکست تمام طرح های پیشنهادی برای تنظیم قیمت مواد مخدر.

در حال حاضر رای دهندگان ترس در مورد مواد مخدر قیمت واکنش بیش از مواد مخدر بحران محاسبات غلط توسط صنعت دارو و آن لابی و پوپولیستی موج که انجام شد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری در حال شل شدن آمریکا روابط صنعت و باز کردن درب به قوانین و مقررات.

در ژانویه آقای ترامپ امضا اصلاحی تجارت پیمان ایالات متحده و مکزیک و کانادا پس از کنگره محروم از این طرح حمایت Iea برای حفظ خاصی بالا به فروش مواد مخدر از رقابت برای سال.

برای Iea, آن است که دیگر به اندازه کافی به فقط می گویند هیچ. “در گذشته Iea به حال شهرت نورد مخازن در برابر هر پیشنهاد صرف نظر از صنعت تاثیر می گوید:” Iea, مدیر ارشد اجرایی استفان Ubl. “ما در حال حاضر با در نظر گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه از آمدن به جدول به ارائه سیاست سازان راه حل های که آدرس بیمار استطاعت چالش است.”

Iea آقای Ubl می گوید: صنعت دارو می تواند به یک معامله است که ترکیبی از عناصر از صورتحساب از آقای Grassley خانم پلوسی و جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفت: وجود “هستند و مقررات در هر سه صورت حساب است که حمایت هر دو حزب است و می تواند به طور معنی داری بهبود قیمت برای بیماران بدون از جمله کنترل قیمت.”

در گذشته Iea به حال شهرت نورد مخازن در برابر هر پیشنهاد’ می گوید Iea مدیر عامل Stephen Ubl.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

Iea در سال گذشته کاهش یافته است و مقاومت آن به یک لایحه از سناتور. Patrick Leahy (D., Vt.)—پس از چند تغییر—به همراه داروهای ژنریک به بازار سریع تر به رقابت برای ارائه نام تجاری مواد مخدر. اندازه گیری شد قانون در ماه دسامبر.

دارو-هزینه نگرانی

آمریکایی ها به طور کلی شاد با مراقبت از سلامت پوشش اما نگرانی در مورد افزایش هزینه های نظرسنجی ها نشان می دهد.

داروهای خاص نقطه درد از آنجا که مصرف کنندگان به طور معمول تب به طور مستقیم. تجویز دارو هزینه توسط افراد و مودیان افزایش به $1,025 در سال 2017 از $819 در سال 2010 با توجه به دولت از دست داده و توسط پترسون مرکز بهداشت و درمان و بنیاد خانواده کایزر, هر چند آنها کاهش یافته و تا حدودی پس از آن. نزدیک به هشت در 10 آمریکایی سرزنش دارو-صنعت سود را برای افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی یک قیصر نظرسنجی در ماه اکتبر در بر داشت.

درک عمومی از شرکت های دارویی است که کمترین گالوپ پس از شروع رای گیری در مورد صنایع در سال 2001. رسوایی مانند که در اطراف مارتین Shkreli های تامینی-مدیر صندوق دوبله “داروسازی Bro” که مطرح شده یکی از مواد مخدر هزینه به $750 از $13.50 نیز دامن زد خشم. بیمارستان های زنجیره ای و شرکت های بیمه و نسخه پزشک-دارو-بهره مندی مدیران ایران تماس بگیرید به صورت قانون برای مهار مواد مخدر-صنعت سود.

جمهوری خواهان—بسیاری از رایگان-بازار محافظه کاران—که بین مخالفت با مقررات و ترکیبات عصبانی در مورد قیمت دارو. “اگر من رفتن به کلیسا و وجود دارد برنی ساندرز حامی و یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامی کشیدن در من lapels” می گوید: بهداشت ، بیل کسیدی (R., لا.), یک متخصص گوارش قبل از در حال اجرا برای کنگره “احتمالا در مورد قیمت مواد مخدر.”

در مجلس سنا جلسه در ماه فوریه گذشته او و دیگر جمهوری خواهان کبابی مدیران عامل هفت شرکت های دارویی در قیمت گذاری. “چیزی است که اساسا شکسته در سیستم ما” اگر مصرف کنندگان در خارج از کشور پرداخت کنون قیمت های پایین تر برای مواد مخدر آقای کسیدی گفت: مدیران.

آقای کسیدی همچنین گفت: مدیران شرکت های دارویی نیاز به مشوق های مالی به سرمایه گذاری در پیدا کردن درمان پیشگامانه یک نقطه مدیران صنعت در این جلسه تکرار. AbbVie Inc. مدیر عامل ریچارد Gonzalez گفت: در این جلسه که نیاز به داروسازان به بازی های اروپایی قیمت به معنی شرکت خود را نمی خواهد “قادر به سرمایه گذاری در سطح R&D است که این سرمایه گذاری امروز.”

آقای کسیدی بعد رای برای آقای Grassley لایحه به حد قیمت دارو.

فرمول ساده

صنعت دارو زمانی در یک فرمول ساده در واشنگتن: حفظ یک قفل بر قانونگذاران جمهوری خواه در حالی که برنده از حمایت کافی دموکراتها برای جلوگیری از تغییر سیاست. Iea بدهکار آن رکورد از سیاست برنده به جیب خیل از لابی و صنعت اهمیت به اقتصاد ایالات متحده.

Iea لابی زور میان واشنگتن بزرگترین. این 47 لابی شرکت های نگهدارنده و 183 ثبت نام لابی است. استخدام وکلا و اقتصاددانان سیاسی استراتژیست نظرسنجی رسانه ها مشاوران و دیگر مشاوران. Iea بودجه است که صنعت نفت را در واشنگتن سازمان تجارت. یک بخش صرف ده ها میلیون نفر در سال به استخدام پزشکان سالمندان و بیمارانی که بهره مند از مواد مخدر به لابی کنگره است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه که واشنگتن باید انجام دهید اگر چیزی برای کاهش هزینه های مواد مخدر? پیوستن به مکالمه زیر.

تا کنون در سال 2020 کمپین صنعت اهدا کرده است $7.5 میلیون به نمایندگان مجلس بیشتر به جمهوری خواهان داده ها از حزبی مرکز سیاست پاسخگو نشان می دهد از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی از کالیفرنیا.

در سال 2003 Iea متقاعد جمهور جورج دبلیو بوش و جمهوریخواهان کنترل کنگره برای تصویب یک قانون اجازه دادن به میلیون ها نفر از سالمندان دسترسی به داروهای تجویزی از طریق مدیکر. قانون منع دولت از تعیین قیمت مدیکر برای آنها پرداخت می شود.

اوایل تقسیم با جمهوری خواهان در آمد و در سال 2010 زمانی که صنعت حمایت آقای اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه پس از دموکرات ها کاهش یافته و تلاش برای محدود کردن قیمت دارو.

دارویی مدیران شروع به حس پایانی قدرت سیاسی در سراسر 2015. مصرف کنندگان شکایت در مورد افزایش نسخه-هزینه دارو و آقای Shkreli شد ساخت عناوین. صنعت ترسید انتخابات ریاست جمهوری 2016 را به هیلاری کلینتون که برای از بین بردن مواد مخدر-شرکت “قیمت درآوردن” و اجازه دادن به دولت مذاکره قیمت های پایین تر برای سالمندان است.

Iea تغییر استراتژی در اواخر 2015 استخدام آقای Ubl به عنوان مدیر عامل. او وعده داده شده برای ریختن لابی را مهیب شهرت و کار با دموکرات ها و دیگران در سیاست های این صنعت می تواند پشتیبانی.

آقای Ubl رو برخی از تفاوت فلسفی او پس از استخدام یکی از صنایع توانمند ترین چهره های Rodger کوری. آقای کری یک Iea لابی در 2000s که از چپ به کار برای Amgen , Inc., منجر شده بود چند تا از این صنعت موفق ترین تلاش های لابی گری. او قد بلند, سلطه گر شکل که داوطلبان برای واشنگتن پلیس و گاهی اوقات منجر آقای تهمت کاروان از طریق مرکز شهر واشنگتن در Harley-Davidson موتور سیکلت است.

در لابی آقای کری معتقد قدرت بیش از مذاکره است. آقای Ubl به دنبال لهستانی صنعت با نام تجاری و تصویر شرکت های دارویی به عنوان نوآوران درمان.

در سال 2016 شرکت های دارویی به توافق دو خود را Iea حق عضویت و سرمایه گذاری در حدود 100 میلیون دلار کمپین تبلیغاتی به مشتری جلب کردن محصولات خود را’ نجات غریق مزایای. آقای Ubl لگد نزدیک به دو دوجین مواد مخدر شرکت هایی که این انجمن تصمیم گرفته بودند به اندازه کافی صرف به توسعه مواد مخدر.

Iea بودجه به رشد 456 میلیون دلار در سال 2017 از $271 میلیون دلار در سال 2016 پرونده های مالیاتی نشان می دهد. ساخته شده است که در آن ایالات متحده به بزرگترین صنعت انجمن تجارت دو ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

داروسازان رها شدند وقتی که آقای ترامپ غالب اما نه برای مدت طولانی. در یک کنفرانس مطبوعاتی یک هفته قبل از مراسم تحلیف خود گفت: شرکت های دارویی شدند “getting away with murder” با امتناع از اجازه دولت مقرون به صرفه برای کاهش مدیکر قیمت دارو.

پس از دیدار با دارویی نمایندگان چند هفته بعد در سال 2017, او معکوس و البته تشبیه دخالت دولت به “تثبیت قیمت است.” کاهش قیمت مواد مخدر “همچنان یک اولویت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید یک سخنگوی کاخ سفید.

که در سال Iea اهدا 2.5 میلیون دلار به آمریکا برای اولین بار سیاست های غیر انتفاعی که تهمت متحدان راه اندازی برای ترویج دستور کار خود دارد. این گروه کاهش یافته است به نظر. و صنعت دارو بود heartened زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام چند پیشین مدیران صنعت به پست بالا از جمله الکس آذر که به رهبری ایالات متحده در بخش الی لیلی & Co., برای اجرا به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مجلس نانسی پلوسی در طول یک ماه اکتبر در کنفرانس خبری در یک خانه لایحه با هدف کاهش هزینه های مواد مخدر.

عکس: ژاک گیبسون/گتی ایماژ

یک 11 میلیارد دلار زبانه

یک 2018 قسمت نشان داد Iea این خط روش بود شکست. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نوشتن بودجه دولت در مواجه با کمبود هزینه های مدیکر و می خواستم شرکت های دارویی به کمک به پوشش فاصله.

مشاوران جمهوری خواه به پل رایان پس از آن مجلس نیست به اشتراک گذاشتن اطلاعات با Iea زیرا آنها ترس آقای کری خواهد لابی برای کشتن این طرح می گویند مردم آشنا با این قسمت. زمانی که لایحه بودجه بود پرده برداری Iea آموخته است که کنگره مورد نیاز شرکت های دارویی به پرداخت 7 میلیارد دلار است.

آقای کوری بود کبود سرزنش آقای Ryan بهداشت و درمان-مراقبت از aide برای blindsiding صنعت می گویند مردم آشنا با این قسمت. آقای کری گفت: دیگر لابی دستیار دروغ گفته بود به Iea آنها می گویند. کلمه آقای کری, ادعای رسیده آقای رایان کارکنان بالا که در دفاع از مراقبت های بهداشتی مشاور در میان مواد مخدر-صنعت لابی می گویند برخی از مردم است.

ساخت بدتر کنگره تا به حال اشتباه در محاسبه مواد مخدر شرکت پرداخت. چون Iea نبود نشان داده شده است که قبل از ارائه این لایحه را مقدمه هیچ کس گرفتار خطا Iea و آقای رایان را می گویند—و در نتیجه از 11 میلیارد دلار بیل به جای پیش بینی 7 میلیارد دلار است.

آقای Ryan دفتر اذعان به خطا و توافق کردند به تلاش برای رفع آن, اما آن را خیلی دیر می گویند مردم آشنا با این قسمت. کنگره با تصویب این لایحه است. آقای کوری چپ Iea در سال گذشته برای پیوستن به راه اندازی سرطان-تشخیص شرکت است.

دارویی-رهبران صنعت در کمیته مالی سنا شنوایی در فوریه 2019.

عکس: پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس

بیشتر مشکل پس از آقای Grassley در زمان بیش کمیته امور مالی مجلس سنا در اوایل سال 2019 و شروع به تلاش برای پیش نویس دو حزبی مواد مخدر-قیمت شد. ریک اسکات از فلوریدا و هفت دیگر سناتور جمهوریخواه با ارسال نامه ای به Iea در ماه ژوئن درخواست راه حل برای “افزایش قیمت مواد مخدر.” زمانی که Iea نوشت در ماه ژوئیه آقای اسکات توییتی که پاسخ “نمی تواند تنها پاسخ به سوالات ما. که غیر قابل قبول است.”

آقای اسکات می گوید Iea “هنوز هم نمی توانید آمد تا با یک راه حل یا ایده. اما تعجب آور نیست.” Iea آقای Ubl می گوید این گروه “ارائه شده تعدادی از راه حل های بتنی که پایین تر از آنچه بیماران پرداخت در داروخانه ضد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد یک طرح ممکن است نیاز به شرکت های دارویی به افشای لیست قیمت ها در آگهی های بازرگانی تلویزیون. یک ماه بعد Amgen, Inc., مرک & Co. و الی لیلی شکایت برای جلوگیری از آن. هنگامی که یک دادگاه فدرال در ماه جولای حکومت را به نفع خود آقای ترامپ ناراحت شد گفتن بهداشت و درمان-مراقبت از مشاوران برای سرعت بخشیدن به کار در یک اندازه گیری اجازه دادن به مصرف کنندگان ایالات متحده پرداخت همان مواد مخدر به عنوان افراد خارج از کشور می گوید: یک فرد آشنا با این قسمت. Iea ایجاد یک وب سایت به افشای لیست قیمت از آن مواد مخدر است.

دیگر کاخ سفید از طرح های پیشنهادی در حال حاضر در آثار به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر حرکت آقای Grassley لایحه. “عالی بسیاری از مقررات در نظر گرفته شده در کاپیتول هیل از جمله Grassley-Wyden است که واقعی دو حزبی رویکرد ،” سخنگوی کاخ سفید می گوید.

این قانون کشیده شده است برخی از حمایت از حزب جمهوری خواه و دموکرات-کنترل خانه های تایید شده طرح خود را در سال گذشته است. این Grassley لایحه را بررسی چشم انداز نامشخص—آن است تا به آقای مک کانل دیرین صنعت قهرمان آن را به طبقه. او نیست برنامه ریزی شده آقای Grassley لایحه برای رای دادن.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در این ماه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای مبارزه با مواد مخدر-قیمت گذاری شد. “دریافت صورتحساب در روی میز کار من,” او گفت: “و من آن را امضا و به قانون بلافاصله.”

نوشتن به برودی در Mullins [email protected] و استفانی زره در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im