چگونه دیجیتال هند کمپین 2015 کمک به ما در مقابله پنج سال بعد

بهترین راه برای عادی زمان CoVid وضعیت است برای انطباق و تکامل ما راه کار امن تر و کارآمد تر. اما تطبیق یا تغییر روال ما اغلب می آید با کمی مقاومت می کند. به ویژه هنگامی که وجود دارد این است که تکنولوژی درگیر است.

گوشی های تلفن همراه و بانکداری

جدای از اینکه ضروری خدمات بانکداری نشان دهنده احساسات و تلاش کاربران آن است. با این حال غنی یا فقیر بانک است که هر کس معبد. مردم در بانک ها با امید و احترام فقط مانند یک مذهبی محل یک معبد و مسجد یا کلیسا. دستگاههای خودپرداز دیگر توپی از ثروتمند یا تحصیل. ATM تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما به خصوص در این زمان مشکل که در آن انسان به انسان تماس باید اجتناب شود. اما غیر قابل انکار این بازی تعویض ساخته شده است که حداکثر تاثیر در کمک به ما در مقابله با جریان CoVid19 همه گیر است که قطعا تلفن همراه و فن آوری در پشت آن است.

تلفن همراه در خدمت نه تنها به عنوان یک فرم معمولی ارتباطی آن به تکامل تبدیل شدن به روزنامه ما ما تلویزیون ما ATM ما کارت اعتباری و همچنین هویت ما است. حتی اگر هر کس تا به حال یک تلفن همراه چالش اصلی در سال 2015 بود که همگان را به استفاده از گوشی و تمام ویژگی های آن به ویژه بانکداری تلفن همراه و پرداخت.

امروز حتی یک کارگر است که می خواهد به بازگشت به روستای خود را و یا خانه و شهر خود را دریافت می کند سفر e-عبور بر روی تلفن همراه خود را. او می تواند ارسال پول به روستای خود را از طریق آپی از شبکه بانکی فورا. او ندارد بستگی به سیاهی یا متوسط مردان به او اشکال و یا خرید بلیط قطار. او تمام آن را بر روی تلفن خود را.

اما چگونه بود که این همه دست آورد ؟ چگونه مردم پس گرفتن تکنولوژی زرنگ و دانا? چگونه مردم با تقریبا هیچ آموزش و یا بدون سواد ابتدایی شروع به انجام انتقال پول آنلاین? چگونه هند شروع به استفاده از پرداخت آنلاین برنامه ؟

“دیجیتال هند”: به شدت تحت امتیاز سواد دیجیتالی کمپین

به “دیجیتال هند” کمپین راه اندازی شده توسط مودی-دولت در سال 2015 است که یکی از مهمترین و تحت امتیاز سواد دیجیتالی مبارزات در جهان است. نه تنها آن کمک به سرخپوستان در کاهش تغییرات آورده Demonetization در سال 2016 اما بدون شک تحت فشار قرار دادند و هر کس به قصد دیجیتال و تبدیل شدن بیشتر موبایل-دوستانه و با تکنولوژی زرنگ و دانا. این فشار به رفتن آنلاین و دیجیتال به ما کمک کرده است تا حد زیادی مقابله با سناریوی امروز که در آن تلفن های همراه ما هستند ما حیاتی و دیجیتال پرداخت در هسته این زندگی. امروز ما به دلیل بیم و مزایای 2015 کمپین و جلو-فکر همه تکنوکرات که کمک به این آینده دیجیتال برای هند است.

همچنین جای تعجب تا ببینید که چگونه بسیاری از افراد سالمند باید به سرعت اقتباس به ساخت پرداخت آنلاین و با استفاده از برنامه های مختلف مانند BHIM برای انجام با زندگی روزمره خود را. تعریف سواد است و دیگر فقط خواندن و نوشتن و ‘Rithmetic. این تعریف جدید از سواد است به “tech-سواد” و “تکنولوژی زرنگ و دانا”. پرداخت های مختلف و برنامه های خود دولت متحد پرداخت رابط (فردا) برنامه BHIM باید فعال توده ها به unshackle خود را از در حال حاضر بیش از حد متعارف سیستم بانکی.

مزایای متعدد از ساخت هند دیجیتال

متحد پرداخت رابط (عصر ایران) اجازه داده است میلیون ها نفر از کارگران و کارگران برای دریافت پرداخت به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را. بود آن دستمزد روزانه و یا حتی حقوق این آپی سیستم ارائه می دهد یک سرویس کاملا رایگان برای میلیون ها نفر از مردم است.

ژان Dhan حساب که به شدت ترویج از طریق دیجیتال هند کمپین باید امروز قدرت کارگران و کشاورزان و حتی کوچکترین معامله گران به شروع به صرفه جویی در پول و شروع به یادگیری چگونه به استفاده از تکنولوژی سطح. حتی اکثر منتقدان دیجیتال هند مبارزات انتخاباتی نمی تواند انکار کند که این سود تا به حال چنین شدید و رسیدن به مراتب تاثیر در زندگی این کشاورزان و کارگران و کارگران امروز است.

مستقیم به نفع انتقال و سیستم پرداخت برای گاز مایع آنلاین ساخته شده اند دریا-تغییر در سیستم کهنه که پر شد با رنگ قرمز-نوار و فساد برای دریافت یک پایه اساسی و خدمات مانند پخت و پز سیلندر گاز.

همراه با برنامه های پرداخت مانند BHIM تکنولوژی مانند استفاده از تماس با ما روش های پرداخت از جمله کدهای QR پرداخت لینک و غیره. شده است یک نجات دهنده زندگی در زمان CoVid19 که در تمام جنبه های زندگی ما در حال حفظ فاصله فیزیکی. امروز حتی یک پان-wala یا محلی kirana فروشگاه می توانید شروع به در نظر گرفتن پرداخت آنلاین بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ایمنی و امنیت.

امروز میلیون ها نفر از مسافران می تواند رفتن به خانه با خیال راحت رزرو قطار آنلاین و پرداخت با استفاده از دیجیتال حالت است. من ترس را تصور کنید که وضعیت امروز شده اند که اگر هند نمی توانست دید با استفاده از فناوری تحت دیجیتال هند مبارزات انتخاباتی و مردم همچنان از تکنولوژی بی سواد می تواند شما ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>