چگونه Coronavirus پیچیده تلاش برای سبزتر بطری پلاستیکی

تلاش برای ایجاد سبزتر بطری های پلاستیکی—هسته آشامیدنی giants’ تلاش های پایداری—تبدیل به سخت تر و گران تر در این بیماری همه گیر.

نستله, SA, Danone SA کوکا کولا شرکت. و PepsiCo , Inc. تمام مجموعه اهداف بلند پروازانه برای استفاده بیشتر از پلاستیک بازیافت شده در آب شیرین و آب بطری در تلاش برای کاستن از مصرف کنندگان و قانونگذاران’ نگرانی در مورد اثرات زیست محیطی تنها-استفاده از پلاستیک.

چند تن از کسانی که هدف قرار دادن خرما در آمد و رفت برآورده نشده در این بهار به عنوان coronavirus منجر به تعلیق برخی از برنامه های بازیافت و کاهش منابع مورد استفاده پت پلاستیکی بطری نوشیدنی ساخته شده از. و فازها و کاهش قیمت نفت را ساخته اند پلاستیکی جدید به مراتب ارزان تر از بازیافت به این معنی است که هزینه ساخت یک بطری با پلاستیک بازیافت شده است به طور قابل توجهی بالاتر از ساخت یکی از جدید ،

کوکا کولا از دست رفته خود تحمیل ممکن است مهلت استفاده از 50% قابل بازیافت پلاستیک در آن نوشیدنی های بطری در انگلیس در حالی که دنون موفق به ضربه مارس هدف آن Volvic بطری های فروخته شده در آلمان ساخته شده به طور کامل از پلاستیک بازیافت شده. Danone نیز از دست رفته و اهداف مشابه در انگلستان و فرانسه است.

هر دو شرکت مقصر Covid-19 برای تاخیر و گفت: آنها امیدوارند که برای دیدار با اهداف بعد از این سال.

این بیماری همه گیر است که تشدید آنچه که در حال حاضر یک مشکل روی حیله و تزویر برای نوشیدنی های شرکت: به اندازه کافی تمیز, مواد غذایی, درجه های مورد استفاده پلاستیکی را بطری های جدید. با وجود اینکه به راحتی قابل بازیافت کمتر از یک سوم از بطری های PET به فروش می رسد جمع آوری شده برای بازیافت در آمریکا و فقط 4 درصد استفاده می شود به جدید نوشیدنی های بطری با توجه به ظرف بازیافت موسسه غیر انتفاعی.

بیش از 100 شهرداری ها در آمریکا متوقف منظقه برنامه های بازیافت به عنوان همه گیر رخ داد در حالی که نه از 10 متحده با برنامه های سپرده—که در آن خریداران دریافت پول نقد به عقب برای بازگشت ظروف—را به حالت تعلیق در الزامات مورد نیاز برای خرده فروشان شرکت کنند.

“تجزیه و تحلیل ما این است که صنعت سقوط خواهد کرد به مراتب کمتر از جمع آوری بطری به اندازه کافی برای دیدار با نیاز خود را گفت:” مایکل Bermish یک مشاور ارشد در مواد شیمیایی و انرژی شرکت مشاوره وود مکنزی. “وجود دارد یک شکاف بزرگ.”

Coca-Cola اجرایی جیمز Quincey گفت: در ماه آوریل فشار در پلاستیک بازیافت شده را می توان به طور موقت. “شاید ما باید به ایجاد تنظیمات به روند اما از آن خواهد شد,” او گفت:.

یک نمونه اولیه از یک بطری آب ساخته شده از پلاستیک بازیافت شده در نستله موسسه بسته بندی علوم در لوزان سوئیس سپتامبر. 12, 2019.

عکس: دنیس balibouse/ایسنا

Danone, Coca-Cola و دیگران در حال حاضر مسابقه خود را برای دیدار با اهداف جهانی برای استفاده از سبزتر پلاستیک. Danone متعهد به 25 درصد از تمام آن بسته بندی پلاستیکی از جنس پلاستیک بازیافت شده تا سال 2025 از 6.4 درصد در سال 2018 در حالی که کوکا کولا برنامه ریزی برای رسیدن به 50% قابل بازیافت محتوا در آن بطری و قوطی در سال 2030 تا از حدود 10 درصد است.

چنین تلاش شده است مجموعه, یک سال حداقل به گفته اسکات Mouw مدیر ارشد استراتژی و تحقیقات برای بازیافت مشارکت سازمان های غیر انتفاعی. او می گوید: برخی از قوانین با هدف ترغیب بازیافت شده است با تاخیر و انتظار دارد که فشار بر ایالات متحده بودجه شهرداری به آمار برنامه های موجود.

واشنگتن دولت لایحه الزامی نوشیدنی ظروف با استفاده از حداقل 10% قابل بازیافت محتوا تا سال 2022 یک حرکت به طور گسترده ای انتظار می رود به افزایش میزان سرمایه گذاری در بازیافت—بود وتو توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee در ماه آوریل با توجه به محدودیت های بودجه ناشی از ویروس است. یک کانتینر-برنامه سپرده در اسکاتلند شده و تاخیر بیش از یک سال است.

شرکت موفق به آمار پایداری اهداف قبل از, اما مدیران می گویند در این زمان وجود دارد بیشتر در معرض خطر است. تلاش کرد با هیاهوی بسیار در حال پیگیری توسط سازمان های مستقل. اتحادیه اروپا قوانین تماس برای کشورها برای رسیدن به 90 درصد نرخ مجموعه برای بطری های پلاستیکی توسط 2029 و با استفاده از 25% پلاستیک بازیافت بطری تا سال 2025. شرکت ها نیز در تلاش برای دفع بطری آب ممنوع با برجسته خود را بازیافت پلاستیک تلاش.

“مردم نمی خواهید به دیده می شود با بطری های پلاستیکی دیگر و بازیافت پلاستیک است که بسیار قابل قبول تر—از نظر هنجارهای اجتماعی—راه حل” Danone مدیر عامل امانوئل فابر گفت: سرمایه گذاران در اوایل این سال است.

نوشیدنی های شرکت کاوش جایگزین. تلاش های گیاهی پلاستیک را تا حد زیادی متوقف شده در حالی که مواد شیمیایی بازیافت فن آوری است که وعده به نوبه خود حتی کثیف و رنگی پلاستیکی به پاک کردن مواد غذایی-مواد درجه باقی می ماند گران و تو رفتگی در دیوار. در حال حاضر جمع آوری و شستشو و ذوب بطری قدیمی به جدید است بهترین راه برای تولید پایدار بطری مدیران می گویند.

هزینه های ساخت آن بطری در حال افزایش است, برای برخی از زمان فعلی نفت-سقوط قیمت ساخته شده جدید و یا باکره, پلاستیک ارزان, افزایش شکاف قیمت. در اروپا بازیافت پلاستیک هزینه 95% بیشتر از پلاستیک جدید در ماه مه از 35 درصد سال قبل از آن با توجه به داده ها از چوب Mackenize. در ایالات متحده حق بیمه افزایش یافته است به 22 درصد از 7 درصد.

مصرف کننده مارک های انجمن تجاری آمریکا گروه که اعضای آن عبارتند از پپسی و کوکا کولا توصیه سیاست گذاران مالیات یک هزینه باکره پلاستیکی برای تامین مالی برنامه های بازیافت و بازیافت مواد بیشتر مقرون به صرفه است. آن را می گوید ایالات متحده لوازم پلاستیک بازیافتی دیدار تنها 6 درصد از زمان تقاضا است.

نوشیدنی های شرکت ها تا کنون نشان داده تمایل به پرداخت قیمت های بالاتر. نستله بزرگترین بطری آب ساز در ماه ژانویه گفت: این امر سرمایه گذاری بیش از 1.5 میلیارد فرانک سوئیس ($1.58 میلیارد دلار) برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی درجه بازیافت پلاستیک بیش از پنج سال آینده.

در عین حال کوچکتر آشامیدنی شرکت ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای استفاده از محتوای بازیافتی در بسته بندی ضایعات-کاهش طرفداران می گویند.

“برای آنها این سوال است که” آیا من سعی در افزایش بازیافت محتوا و یا آیا من باکره است که خیلی فوق العاده ارزان؟’,” می گوید: Sander Defruyt که با این نسخهها کار در پلاستیک مسائل در الن مک آرتور بنیاد غیر انتفاعی.

Jason Farahnik مدیر نام تجاری مشارکت در CarbonLITE Industries LLC می گوید: پلاستیک بازیافت است که با داشتن کمتر گفتگو با مشتریان جدید که تا به حال مجموعه ای از اهداف است اما تا به حال آغاز برنامه به مواد منبع. “کسانی که جدید به بازار باید آهسته” او گفت:.

مربوط تصویری

CDC را Anthony Fauci می گوید coronavirus است “به ارمغان آورد و این ملت را به زانو در” به ایالات متحده آمریکا می بیند افزایش موارد; لوکس فروشگاه در خیابان پنجم بازگشایی; یک برزیل قوانین دادگاه رئیس جمهور Jair Bolsonaro باید پوشیدن ماسک ، وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: Callaghan O’hare/ایسنا

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8