چگونه روت کریس اضافی به کمک به کسب و کار کوچک کمک پول

صاحب روت کریس استیک قادر به واجد شرایط برای $20 میلیون زیر یک ماده است که اجازه آن را به دنبال وام برای هر یک از دو شرکت تابعه.

عکس:
iStock

اموزش کریس استیک مدت طولانی است که شناخته شده برای آن فربه بخش از جمله 22-هر اونس دنده-چشم. اما به تازگی مجلل زنجیره ای است که توجه بیشتری برای اندازه وام آن را از طریق دولت کسب و کار کوچک کمک برنامه.

حتی اگر وام به طور کلی در پوش $10 میلیون اموزش نوازی, گروه , Inc. قادر به واجد شرایط برای $20 میلیون زیر یک ماده است که اجازه آن را به دنبال وام برای هر یک از دو شرکت تابعه.

روت گفت که آن را به دنبال بخشایش 20 میلیون دلار وام برای اطمینان از شرکت “قرار گرفته است برای خروج از این وضعیت قوی و دوام نهاد.”

“ما خواهد بود پس تمام دستورالعمل مندرج توسط [مدیریت کسب و کار کوچک] در نحوه بودجه در حال قوی تر از جمله حقوق و دستمزد تضمین برای اعضای تیم ما در یک مکان در حال اجرا ما takeout و تحویل کسب و کار” روت در بیانیه ای گفت.

حداقل دو دیگر رستوران های زنجیره ای در زمان استفاده از آن ارائه عمومی براده و مصاحبه ها نشان می دهد. Brazilian steakhouse زنجیره ای Fogo de Chão, Inc. همچنین 20 میلیون دلار و گاه به گاه-ناهار خوری شرکت J. اسکندر Holdings, Inc. دریافت $15.1 میلیون.

مبارزه از کسب و کارهای کوچک

 • بودجه خسته برای 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه
 • کسب و کار کوچک کمک بسته مانع بسیاری از فرانچایز
 • نیاز به یک وام کسب و کار کوچک? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن
 • که در آن محرک وام برای کسب و کارهای کوچک در حال رفتن
 • برای این شرکت ها محرک بود و هیچ راه حل

وجود ندارد هر نشانه وام بودند نامناسب. اما مقادیر ارائه شده برای این و دیگر رستوران ها—شرکت های با جمعی هزاران نفر از کارکنان و صدها میلیون دلار در درآمد را شروع کرده اند به آمده و تحت بررسی از برخی از قانونگذاران دموکرات در زمانی که بودجه برای کمک برنامه اجرا شده است. بسیاری از درخواست وام باقی خواهد ماند تهی دست مگر اینکه پول بیشتر است اختصاص. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که هم اکنون در حال مذاکره با نمایندگان مجلس در بودجه بیشتر.

“این ظالمانه است” گفت: خانه کوچک کسب و کار رئیس کمیته Nydia ولاسکز (D. n. y.) که خواسته است SBA بازرس عمومی به نگاه به اعطای وام. او به نام دولت به افشای اطلاعات در مورد وام گیرندگان برای “ریشه کن کردن هر گونه نشانه ای از تبعیض و نادرست.”

اداره کسب و کار کوچک است که در حال اجرا در حدود $350 میلیارد چک حفاظت برنامه از طریق وام های که در آن ساخته شده است با اشاره به آن منتشر مشاوره را برای وام گیرندگان.

حقوق و دستمزد برنامه حفاظت و یا PPP تصور می شد به عنوان یک راه برای شرکت های کوچکتر به شناور باقی می ماند و کارکنان خود را پرداخت میان ذرات از coronavirus بیماری همه گیر. در کل شرکت با 500 یا کمتر کارکنان می تواند واجد شرایط برای وام تا 10 میلیون دلار و مبلغ وام و نرخ بهره می تواند بخشیده شود اگر شرکت های حفظ و یا rehire بیشتر از نیروی کار خود را و استفاده از پول برای واجد شرایط هزینه هایی مانند اجاره و آب و برق.

روت گفت: در 7 آوریل تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که آن را دریافت $10 میلیون وام برای آن RCSH عملیات LLC فرعی و 10 میلیون دلار وام برای آن RCSH عملیات Inc. واحد.

اموزش ثبت نام این دو شرکت تابعه در سال 2009 پس از این شرکت قرار گرفتند باورنکردنی و مدیریت تغییر. سابق گنجانیده شده بود در لوئیزیانا و دومی در کالیفرنیا, هر, برگزاری اجاره به شش شرکت مکان در زمان ثبت نام با توجه به براده.

با توجه به آخرین گزارش سالانه, اموزش نوازی, گروه دارای 83 روت کریس خانه استیک رستوران و 5,740 کارکنان. وجود دارد 73 رستوران دیگر متعلق به 25 franchisees این گزارش گفت:.

کارکنان برای مارکو روبیو سناتور. گفت: وال استریت ژورنال دو هفته پیش که صاحبان رستوران های متعدد و یا هتل ها نمی توانید بیش از 10 میلیون دلار وام.

عکس: استفانی رینولدز/زوما پرس

Fogo de Chão یک خصوصي زنجیره ای مستقر در پلانو کند حدود 325 میلیون سال در کسب و کار در سراسر 43 رستوران هر کدام به کارگیری 80 به 150 نفر از کارگران. آن را اعمال می شود به صورت وام برای آن فرد رستوران و دو دریافت در مجموع 20 میلیون دلار در بودجه گفت: اجرایی شرکت بری McGowan.

آقای McGowan گفت: زنجیره furloughed 90 درصد از کارکنان خود را از بحران و استفاده از پول به استخدام برخی از مردم عقب است. او گفت: همه رستوران ها سزاوار به ضربه بزنید وام حتی آنهایی که بزرگ آنها به عنوان عمده کارفرمایان در اقتصاد محلی است.

“مقیاس کسب و کار ما مهم نیست,” او گفت:. “همه از رستوران ما حساب کند.”

J. Alexander منابع که تا به حال 47 رستوران و شاغل 4,200 کارگران در سال گذشته تقسیم آن استقراض بین دو شرکت های تابعه. J. اسکندر LLC دریافت 10 میلیون دلار وام در آوریل 10 و سنگی رودخانه Management Company LLC جمع آوری $5.1 میلیون و پنج روز بعد با توجه به شرکت براده SEC.

مدیران شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

PPP وام تعیین ضرب 2.5 یک شرکت متوسط ماهانه حقوق و دستمزد با هر درآمدی که بیش از 100.000 دلار در هر کارگر بر اساس سالانه حذف شدند. با گسترش وام بیش از چندین تابعه وام گیرندگان می توانید بیش از 10 میلیون دلار محدود می کند.

درک Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه به آماده شدن برای Covid-19
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

SBA را ندارد روشن است که آنچه در سه رستوران های زنجیره ای بودند انجام شد مجاز تا مارس 14, 11 روز پس از چک برنامه راه اندازی شد. در بیانیه ای در وب سایت خود را که روز SBA گفت که شرکت می تواند برای هر رستوران یا هتل تا زمانی که هر یک به عنوان یک عمل “جدا حقوقی نهاد کسب و کار” خود را با شماره شناسایی کارفرما و محل ندارد بیش از 500 کارمند است.

آنه ماری Mehlum که زد SBA وام برنامه های تحت ریاست جمهوری اوباما معتقد است که شرکت های بزرگتر باید شیر دیگر برنامه های کمک به خصوص از آنجا که کسب و کار کوچک کمک برنامه “هزار تهی دست درخواست های انتظار در صف.”

“من مطمئن هستم که با دادن 20 میلیون دلار به یک شرکت عمومی است آنچه که مجلس تا به حال در ذهن” خانم Mehlum گفت.

صنعت مهمان نوازی معتقد است که رستوران ها و هتل های زنجیره ای کار در همان محیط به عنوان کوچکتر رقبا و برنده معافیت در محرک قانون است که می گوید “هیچ گونه نگرانی در کسب و کار است که در استخدام بیش از 500 نفر از کارکنان در هر مکان فیزیکی کسب و کار” است و در رستوران هتل و کمپینگ صنایع نیز تحت پوشش برنامه وام.

معنای ارائه روشن نیست و حتی به برخی از نمایندگان مجلس که به شکل قانون. کارکنان برای بهداشت ، مارکو روبیو از فلوریدا جمهوری خواه که ریاست مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته تحت فشار قرار دادند و برای درمان مناسب برای رستوران ها گفته وال استریت ژورنال دو هفته پیش که صاحبان رستوران های متعدد و یا هتل ها نمی توانید بیش از 10 میلیون دلار وام. که روشن نیست که به صورت.

“موظف است وجود دارد به برخی از سردرگمی در هنگام راه اندازی برنامه ای با این حجم در یک دوره کوتاه از زمان, اما هدف از این برنامه این است که برای رسیدن به کسب و کارهای کوچک” دستیار آقای روبیو گفت: در روز جمعه.

اصلاحات & Amplifications
PPP وام تعیین ضرب 2.5 یک شرکت متوسط ماهانه حقوق و دستمزد با هر درآمدی که بیش از 100.000 دلار در هر کارگر بر اساس سالانه حذف شدند. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: این وام در حال تعیین یک فرمول است که از مطالعه حذف کارگران که بیش از 100.000 دلار در سال است. (19 آوریل سال 2020)

نوشتن در باب دیویس در [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>