چگونه Pompeo تمرکز بر دین می تواند توزیع مجدد ما حقوق سیاست

یک سال پیش وزیر امور خارجه مایک Pompeo خود را راه اندازی کمیسیون Unalienable حقوق که او وظیفه تعیین آنچه که این یک حق اساسی است و چه چیزی نیست. در روز پنج شنبه او را به پرده نتایج کار کمیسیون, که او در پیش نمایش به عنوان “مهم باز گویی چگونه ایالات متحده فکر می کند در مورد حقوق بشر و … نقش ما … در حفظ این حقوق برای همه افرادی که در این عکس از خدا.”

برخی می گویند که آنها نگران این را تشکیل باریک ایالات متحده چشم انداز حقوق بشر به تمرکز بر آقای Pompeo اولویت به عنوان یک محافظه کار مسیحی است. در میان بزرگترین نگرانی این است که به چالش کشیدن خود از چشم انداز ترویج شده توسط قدرت های غربی در دهه های اخیر می تواند به اثبات می شود یک مزیت به رژیمهای مستبد مصمم به توقف گسترش حقوق دموکراتیک حکومت و برابری جنسیتی است.

“دین اساسی آزادی یکی من فکر می کنم ترویج شده است اخیر دولت می گوید:” دیوید کرامر که در خدمت به عنوان دستیار وزیر امور خارجه تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. “اما نگرانی من این است که Pompeo تمرکز بر روی آن – به عنوان ما می بینیم در این کمیسیون به این معنی است که سایر حقوق مانند حقوق زنان و تجاوز به حقوق را به تابع آن است.”

پس از تبدیل شدن به وزیر امور خارجه در مارس 2018 مایک Pompeo به دنبال تشخیص چشم انداز خود را از حقوق بشر که از قبل دولت و تنظیم یک دوره جدید برای ارتقاء حقوق بشر در سطح جهان است.

محافظه کار جمهوری خواه و انجیلی مسیحی تحت فشار قرار دادند تا نوبت به ایالات متحده به دور از آنچه که او می بیند به عنوان یک overemphasis در زنان نسبت به حقوق باروری و تجاوز مسائل و نسبت به آزادی های مذهبی – که او را دوست دارد به یاد داشته باشید که اولین حق پدران بنیانگذار آمریکا ذکر شده در منشور حقوق.

حرکت آمریکا به دور از مشارکت بین المللی و سازمان ملل متحد وابسته به حقوق بشر بدن مانند ژنو مبتنی بر شورای حقوق بشر نیز یک اولویت است. ایالات متحده یک “منحصر به فرد” چشم انداز حقوق بشر او می گوید: – آنچه که او ترجیح می دهد “unalienable” حقوق – و باید پیشرو در ترویج این دیدگاه به جای به خطر انداختن با دیگر سند چشم انداز در مجامع بین المللی.

آقای Pompeo خواهد شد فرصت را به چشم انداز خود را فراتر از شعارهای این هفته زمانی که او لطیف و نتایج حاصل از کمیسیون خود را در Unalienable حقوق در یک سخنرانی در فیلادلفیا پنج شنبه بعد از ظهر.

با توجه به آنچه وزیر خارجه آمریکا گفته است در مورد yearlong کار کمیسیون خود را به نظر می رسد او قصد دارد تا با استفاده از نتایج به نو طرح وزارت امور خارجه: چشم انداز حقوق بشر و چگونه ایالات متحده می رود در مورد ترویج آنها.

این کمیسیون گزارش “مهم است باز گویی چگونه ایالات متحده فکر می کند در مورد حقوق بشر و ما unalienable حقوق و نقش ما … در جهان و در حفظ این حقوق برای همه افرادی که در تصویر خدا” آقای Pompeo به خبرنگاران گفت: هفته گذشته در پیش نمایش خود را بیان. “این unalienable حقوق مهم است,” او اضافه شده است. “آنها گسترش در سراسر جهان است.”

اما دیگران در جامعۀ حقوق بشر از جمله بسیاری از کسانی که خدمت کرده اند در گذشته دولت می گویند که آنها نگران هستند که همگنی به منزله باریک ایالات متحده چشم انداز حقوق بشر به تمرکز بر آقای Pompeo اولویت به عنوان یک محافظه کار مسیحی است.

مزیت به autocrats?

در میان بزرگترین نگرانی این است که آقای Pompeo را به چالش کشیدن از چشم انداز ترویج شده توسط قدرت های غربی در دهه های اخیر می تواند به اثبات می شود یک مزیت به رژیمهای مستبد مصمم به توقف گسترش حقوق دموکراتیک حکومت و برابری جنسیتی است.

“یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد این کمیسیون است که آن را واقعا فقط سوال سیستم بین المللی حقوق بشر است که ما – و در همان زمان که بسیاری از استبدادی متحده در حال قرار دادن که سیستم تحت فشار شدید می گوید:” امی Lehr, مدیر, حقوق بشر, ابتکار در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) در واشنگتن است.

“وجود دارد یک خطر واقعی” او اضافه می کند که “از آن باز می شود درب به رهبران این رژیم با اشاره به آمریکا گفت:” شما نمی خواهم این سیستم [بین المللی حقوق بشر] و ما آن را دوست ندارم یا.'”

آن را به عنوان هر چند آقای Pompeo است تبدیل پشت خود را در مسائل مربوط به حقوق بشر و برخی از مقامات وزارت امور خارجه می گویند. آنها اشاره می کنند که او اخیرا بسیار مورد دولت چین را درمان مسلمان اویغور جمعیت و سرکوب حقوق دموکراتیک در هنگ کنگ است. آمریکا همچنین تحریم هایی را علیه مقامات چینی درگیر در اجرای این حقوق نقض.

اما تمرکز اخیر در چین برخی از کارشناسان تعجب در صورتی که بیشتر بازتابی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شرارت چین در پی بیماری همه گیر کوروناویروس (و در اجرا تا انتخابات نوامبر) از مدارک و شواهد از یک اولویت از حقوق بشر است.

“وجود دارد نگرانی رو به رشد است که حقوق بشر در حال instrumentalized پس از برخی دولت های ما با مشکلات می گوید:” خانم Lehr. “ما باید انتقاد یک کشور برای آن حقوق بشر و شیوه ها و نه به این دلیل که کشور یک جغرافیای سیاسی رقیب” او می افزاید. “همین دلیل است که ما حقوق بشر سیاست باید مبتنی بر اصول است.”

یکی از آن اصول است که محور آمریکا حقوق, سیاست و آزادی ظالمانه تبعیض به ویژه اقلیت یا محروم جمعیت. اما برخی از کارشناسان می گویند آنها را در آقای Pompeo تمرکز بر آزادی مذهبی یک فرد در ایالات متحده چشم انداز به حذف گروه هایی که ساخته شده اند دستاوردهای اخیر در به رسمیت شناختن.

“دین اساسی آزادی یکی من فکر می کنم ترویج شده است اخیر دولت. اما نگرانی من این است که Pompeo تمرکز بر روی آن – به عنوان ما می بینیم در این کمیسیون به این معنی است که سایر حقوق مانند حقوق زنان و تجاوز به حقوق را به تابع آن می گوید:” دیوید کرامر که در خدمت به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور دموکراسی و حقوق بشر و کار تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

تعریف آنچه حق است

در واقع راه اندازی این کمیسیون در Unalienable حقوق در ماه جولای سال 2019 آقای Pompeo سوال آنچه او گفته شده بود “گسترش” حقوق در طول سال های اخیر – و او وظیفه این کمیسیون با تعیین آنچه که این یک حق اساسی است و چه چیزی نیست.

“درست است و بنابراین باید به افتخار?” آقای Pompeo ارائه شده به عنوان یک سوال اساسی برای کمیسیون. 10-عضو بدن ساخته شده تا حد زیادی محافظه کار اسلامی نیز باید “نقطه راه به سوی که کامل تر وفاداری به ملت ما اصول بنیادی,” او گفت:.

کمیسیون و آقای Pompeo این خصوصیات را تنظیم کردن زنگ هشدار در حقوق بشر جامعه با بیش از 160 سازمان و برجسته طرفداران ابراز نگرانی می کند که کمیسیون می تواند رد گم کردن در “جهانشمولی حقوق بشر” است که آنها می گویند ساخته شده و تقویت شده – اغلب با آمریکا رهبری – بیش از 70 سال گذشته.

منشور حقوق یک پایه خوب, حقوق بشر, سیاست, آقای کرامر می گوید اما او نگران است که آقای Pompeo نشان داده علاقه کمی در ترویج هر یک از حقوق فراتر از آزادی از دین است.

“آنچه در مورد آزادی مطبوعات و آزادی اجتماعات و آزادی ارتباط می گوید:” آقای کرامر در حال حاضر استاد حقوق بشر و سیاست خارجی در دانشگاه بین المللی فلوریدا در میامی.

مشکل دیگر او را می بیند برای آقای Pompeo است که او در خدمت رئيس جمهور که نشان داده علاقه کمی در ارتقاء حقوق بشر به او نشان داده است میل برای بسیاری از بدترین دیکتاتورها و ترین فتاوای.

“من به Pompeo اعتباری برای برخی از کار خود را در, حقوق بشر, اما در همان زمان شما چگونه فشار دیگران در آزادی مطبوعات زمانی که شما برای یک رئیس جمهور که خواستار فشار ‘دشمن مردم’?” او می گوید. “آن را تضعیف می کند شما و مجموعه وحشتناک مثال برای هوازن و ظالم وجود دارد که مستعد هستند در این جهت است.”

چپ کردن مکالمه

سابق معاون وزیر نیز مشکل است که وزارت امور خارجه دفتر او یک بار فرار کرده “در حاشیه” توسط آقای Pompeo و رد هر گونه دخالت با این کمیسیون است. در واقع برخی از وزارت امور خارجه ناظران می گویند راه آقای Pompeo چپ حقوق بشر دفتر در سرما در پروژه های خود تأکید خود بیگانگی از خیلی از بخش های عملیات و حرفه ای مقامات و بی اعتمادی خود را از دولت فدرال “دولت عمیق.”

هنوز هم آن را باریک شدن مفهوم حقوق بشر مفهومی که آقای Pompeo کمیسیون Unalienable حقوق که خانم Lehr از CSIS می یابد بیشتر نگران کننده است.

یک متخصص در کسب و کار و حقوق بشر و تقاطع تکنولوژی و حقوق بشر او شمارش آن را به عنوان پیشرفت که مفهوم جهانی حقوق بشر گسترش یافته و جمعیت جدید و بخش در دهه های اخیر.

“همانطور که ما حرکت به یک دولت کمتر-محور جهان, این مهم است که بیشتر بازیگران” مانند شرکت های بزرگ کسب و کار در جوامع و سازمان های غیر دولتی “مشغول به کار هستند و شرکت در شناخت و ترویج این حقوق” او می گوید.

از سوی دیگر “اگر ما به عقب برویم به آغاز کشور ما” برای چشم انداز ما از حقوق بشر “ما باید به یاد داشته باشید که من به عنوان یک زن نمی خواهد که تا به حال دسترسی کامل به بسیاری از کسانی که حقوق اساسی,” خانم Lehr می گوید. “نه به ذکر است مردم رنگ که قطعا نمی لذت بردن از آنچه وعده داده شده بود” در این لایحه حقوق.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>