چگونه PM مودی برنده هند انتخابات اما فلج اقتصاد: شاخص Nikkei Asian Review

در آخرین جلد داستان ژاپن Nikkei Asian Review گفت که نخست وزیر نارندرا مودی ممکن است برنده انتخابات است اما سیاست های او را فلج اقتصاد هند. آن را با تمرکز بر چگونه خود را thumping پیروزی در سال 2014 و 2019 (با بزرگتر قیمومیت) کمک کرده اند و نه در حل اقتصادی هند بحران است.

گزیده ای از مقاله:

-“بحران سیاسی و اقتصادی در حال محکم در هم آمیخته. زمانی که نارندرا مودی نخست وزیر شد در سر Bharatiya Janata Party در سال 2014 او وعده داده شده را برای هند آنچه که او را برای خانه خود در ایالت گجرات که در آن او تا به حال ریاست یک رشد اقتصادی جهش.”

-“که بوم موفق به تحقق خود را در طول دوره اول که خدشه دار شد توسط یک botched اجرای یک مالیات بر فروش و لغو بسیاری از یادداشت های بانکی — که در نقد محور هند به ضربه بسیار سخت است. بدون در نظر گرفتن او رای با اکثریت 2019.”

-“چه مودی را حمل بیش از زمان خود را در گجرات اگر بود مشارکت کردند. در سال 2002 در حالی که مودی زد, دولت, حداقل 1000 نفر کشته در درگیری بین مسیحیان و مسلمانان است.”

– “… به جای استفاده از دستور خود را به مقابله با نصب چالش های اقتصادی دولت مودی دو برابر شده را در Hindutva آن پوپولیستی ملی هندو دستور کار است. حمایت Rashtriya Swayamsevak Sangh یک هندو ملی گرایان افراطی گروه دیده می شود به عنوان یک ایدئولوژیک نیروی محرکه Hindutva آن باطل است جامو و کشمیر را مستقل وضعیت تغییر در این کشور تابعیت قوانین به انکار شناخت به مهاجران مسلمان از کشورهای همسایه و تلاش برای اجرای آیین هندو به عنوان مرکزی هند به ارزش و هویت است. تقریبا همه از دولت سرمایه سیاسی پرتاب شده به این پروژه اجتماعی است. اصلاحات اقتصادی در کنار جاده افتاده است.”

-“‘نخست وزیر مودی در انتخابات گفت: یک مدیر اجرایی در یک بمبئی سرمایه صندوق. “اما او از دست رفته اقتصاد است.”

رونق به رکود

-“نشانه های اقتصادی هند پوسیدگی قابل مشاهده هستند در مرکز تجاری بمبئی است. جرثقیل بالای اسکلت برج های مسکونی شده است ثابت برای ماه به عنوان توسعه دهندگان در تلاش برای برنده شدن اعتبار در این صورت بدون زرق و برق تقاضا است.”

-“در حومه مشابه هستند نشانه هایی از به حالت تعلیق فعالیت است. تقاضا برای بزرگ-خرید بلیط مانند تراکتور نرم است در حالی که خرید و فروش و حتی ارزان ترین اقلام روزمره ضعیف شده است.”

خواندن گزارش کامل در اینجا

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de