چگونه همه گیر منتقل معنای یک دولت ‘قدرت نرم’

قدیمی تعریف قدرت نرم این است: این کمک های خارجی تبادل فرهنگی و ارتباطات برنامه های دولت استفاده کرده اند به پروژه نه فقط قدرت خام اما قدرت ایده ها.

در عین حال در میان COVID آن آمده است برای توصیف یک قدرت در حال استراحت نیست با دولت اما مردم آنها را اداره کنند. آن را بر اعتماد متقابل مشترک احساس مسئولیت و مدنی تعهد است.

اندازه گیری بازیگران است, نور سخت در برخی از کشورها تلاش. اما این موفقیت برجسته در جای دیگر: تایوان, نیوزیلند و هنگ کنگ; کشورهای جنوب اروپا مانند یونان و پرتغال; ایالت واشنگتن در ایالات متحده آمریکا

آن است که نه تنها توضیح برای موفقیت است. در عین حال وجود یک فوتی و فوری “قدرت نرم” الگوی.

در تایوان موثر سیاست های عمومی ضروری بود. اما پس از آن بود عمومی receptiveness و مشارکت فعال و پشتیبانی در اجرای این استراتژی است.

نیوزیلند نخست وزیر ستایش شده است برای ارائه جهت وضوح و همدلی است. در یونان و پرتغال رهبران و مقامات بهداشت عمومی نیز درخشید. اما محبوب خرید به اقدامات در تمام کشورها مهم است. و با تهدید فوری دیده می شود به عنوان داشتن گذشت “قدرت نرم” اتصالات ممکن است حتی بیشتر مهم است.

لندن

“قدرت نرم” مدت طولانی است که بخشی از جعبه ابزار دیپلماتیک در امور بین المللی. در عین حال COVID-19 دادن آن را به یک معنای جدید است که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا برخی از مکان های موفق در مهار این بیماری همه گیر در حالی که دیگران به شدت مبارزه.

آن را نیز می تواند ارائه یک راهنمای مهم برای چگونه کشورهای مختلف و یا مناطق درون آنها را کرایه در میان اقتصادی reopenings در حال حاضر در جریان است, به خصوص اگر آنها در حال ضربه بیشتر امواج COVID-19 موارد است.

قدیمی تعریف قدرت نرم این است: این نوع از کمک های خارجی تبادل فرهنگی و ارتباطات برنامه های دولت استفاده کرده اند به پروژه نه فقط قدرت خام اما قدرت ایده ها و مثال.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

هنوز در سن COVID آن آمده است برای توصیف یک قدرت در حال استراحت نیست با دولت اما مردم آنها را اداره کنند. این تساوی در شخص احساس اعتماد متقابل شده و حس مسئولیت مدنی تعهد و غرور است. این بافت همبند از جامعه است.

در میان درگیری های خشونت آمیز در ایالات متحده بیش از روزهای اخیر شده است در آینده تحت فشار زیادی.

و آن است که اثبات یک دارایی مهم در چالش مداوم از این بیماری همه گیر به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان به دنبال خرید محبوب-در صورت شدید محدودیت در فعالیت های اقتصادی و سایر جنبه های زندگی روزمره به کمک حاوی ویروس است.

این یک اندازه گیری است که بازیگران یک نور سخت در برخی از کشورها در تلاش برای محدود کردن تعداد COVID قربانیان. اما این موفقیت برجسته در جای دیگر: تایوان مثلا نیوزیلند و به ویژه هنگ کنگ; کشورهای جنوب اروپا مانند یونان و پرتغال; یا خاص مناطق سخت-آمار سازمان ملل از جمله ایالت واشنگتن در ایالات متحده آمریکا

آن است که نه تنها توضیح برای این داستان های موفقیت است. گام های عملی شده اند و کلیدی از جمله زود پاسخ, پاک کردن پیام و آزمایش و ردیابی است. در عین حال وجود یک فوتی و فوری “قدرت نرم” الگوی در مکان های که در آن حداقل تا کنون نبرد است که برنده همه بیشتر قابل توجه از آنجا که این بیماری همه گیر در آمد در زمانی که سیاست در بسیاری از کشورها تبدیل شده اند بیشتر متمرد و فرار.

تایوان که نشسته فقط 80 مایل از چین بود که در خط مقدم هنگامی که coronavirus شروع كردن از چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. هر چند به لحاظ سیاسی در تقابل با پکن است که قول به “reunify” آن را با سرزمین اصلی به جزیره دریافت نزدیک به 3 میلیون بازدید کنندگان چینی در سال است. بیش از یک میلیون تایوانی زندگی و یا کار در چین است. در عین حال تا کنون آن را تا به حال کمتر از 500 مورد تنها هفت زندگی از دست داده است.

مانند دیگر کشورهایی که توانسته اند به حد COVID-19 را گسترش موثر سیاست های عمومی و بهداشت عمومی اقدامات ضروری بودند. اما پس از آن “قدرت نرم” جزء: عمومی receptiveness و همچنین مشارکت فعال و حمایت در ساخت مطمئن شوید که استراتژی کار می کرد.

در تایوان مورد یک هویت مشترک تقویت شده است در مخالفت با چینی رهبر چین را خواستار الحاق و بیانیه خود را در سال گذشته است که پکن نمی خواهد نفی استفاده از زور در صورت لزوم برای رسیدن به آن. گرفتن حس انسجام در مبارزه با این بیماری همه گیر تایوانی وزیر بهداشت چن Shih-چانگ در اواخر ماه گذشته رهبری صدها نفر از مردم که تا به حال جمع آوری و در یک رفت و آمد مکرر ساحل در شعارهای “ما تایوان!” جمعیت پاسخ داد: “ما افتخار می کنیم!”

در جای دیگر این پیام ممکن است کمتر صریح و روشن. اما تعاونی روح شده است کمتر مهم است. در نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ستایش شده است برای ارائه جهت وضوح و همدلی در قفل کردن کشور قبل از COVID شروع به گسترش کرد. در یونان و پرتغال – هر دو تنها به تازگی در حال ظهور از اثرات جهانی سقوط اقتصادی سال 2008 – فردی وزرا و مقامات بهداشت عمومی نیز درخشید. اما محبوب خرید به اقدامات اعلام کرد در هر سه کشور بودند مهمی به ما میده. نیز به اشتراک گذاشته شده است به یک غرور ملی در داشتن تا کنون نگه داشته و مورد اعداد به مراتب کمتر از کشورهای همسایه است.

در حالی که دولت فدرال در ایالات متحده را ترک کرده است بسیاری از این بیماری همه گیر در پاسخ به دولت های محلی در ایالات واشنگتن, که در آن برای اولین بار شیوع قابل توجهی رخ داده است, محدود کردن تعداد قربانیان نیز دور در جمعی حمایت و مشارکت.

در نیویورک بیش از حد – اگر چه در شهر نیویورک همه گیر گرفته بود نگه دارید قبل از محدودیت عمده اعلام شد – اثر مستند با تکیه بر یک حس مشترک از “نیویورک قوی است.”

در عین حال مهیج ترین مثال هنگ کنگ. حتی بیشتر از تایوان, آن ممکن است انتظار می رود به رنج می برند بسیار از این بیماری همه گیر — و نه فقط به دلیل حجم ترافیک با سرزمین اصلی چین اما به دلیل آن 7 میلیون نفر هستند و تقریبا به عنوان پر بسته بندی شده به عنوان در شهر نیویورک است. به تاریخ آن تا به حال به سختی یک هزار COVID موارد و تنها چهار زندگی می کند از دست داد.

این است که با وجود توقف پاسخ توسط شهرستان و دولت است که تا به حال هیچ استراتژی هماهنگ برای مقابله با کمبود دنده محافظ و برای مثال در یک نقطه دلسردی مردم از پوشیدن ماسک. این پس زمینه های سیاسی شد و چندین ماه از prepandemic تظاهرات عمومی علیه دولت پکن.

اما که همچنین صفحه پاسخ. آیا در ارائه تجهیزات حفاظتی منابع و تقریبا جهانی با پوشیدن ماسک صورت پیگیری موارد حتی کمک به ساکنان مهاجر خوابگاهها سرب گرفته شده توسط خود مردم اقدام از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی ارتباط ایجاد شده در طول ماه گذشته ،

در جای دیگر دولتها همچنان بازیگران اصلی. و در بسیاری از کشورها شده اند که مبارزه COVID-19 یک بازگشایی در حال حاضر در جریان است.

که برای حفظ خود به خصوص با تهدید فوری دیده می شود به عنوان داشتن گذشت “قدرت نرم” اتصالات ممکن است حتی بیشتر مهم است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>