چگونه آموزش آنلاین ممکن است بیش از یک عکاسی در ایالات متحده

در طول هفته گذشته دانش آموزان و معلمان شروع به پریدن کرد به تمام انواع آموزش های مجازی, از کلاس درس گوگل به زوم سخنرانی به سفرهای مجازی. برخی آن را به عنوان تنها خراش سطح از آنچه می تواند انجام شود با استفاده از تکنولوژی با آموزش.

اما یکی از این اثرات است که این بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن است – و ممکن است ادامه داشته و در سیستم آموزش و پرورش. با حداقل 55.1 میلیون دانش آموز در خارج از مدرسه در آمریکا از مارس 2, نتایج طولانی مدت غیبت از کلاس درس به طور فزاینده ای در نظر گرفته شود.

کاستی های آموزش آنلاین و مزایای فرد در یادگیری مانند اجتماعی بودن مطرح شده است. اما یک حس مشترک است که نوآوری و خلاقیت در اطراف تحویل یادگیری در حال کاوش در این زمان – همراه با تفکر عمیق تر در مورد انگیزه.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید از طریق یک تجربه مانند این بدون نوعی تاثیر می گوید:” ویکی Zakrzewski, آموزش و پرورش, مدیر خوب بیشتر مرکز علوم در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “من تعجب می کنم اگر آن را تغییر نمی دهد چگونه ما هدف از آموزش و پرورش است. در غرب آن بوده است در مورد دانشگاهیان. چگونه برای زنده ماندن در بازار جهانی است. این است که ما گام به عقب و سوال مهم است.”

جسیکا Calarco شده است و فکر زیادی اخیرا در مورد اهمیت مدرسه است.

این فقط به این دلیل که جامعه شناسی استاد شده است یادگیری دست اول مانند میلیون ها نفر از پدر و مادر دیگر در سراسر این کشور چگونه زندگی و کار می کند بدون مدرسه. (برای آن شامل جدید قفل بر روی درب دفتر به نگه داشتن او 5 – و 2 سال از ایجاد وقفه در دانشگاه ایندیانا در کلاس های او در حال حاضر آموزش های زوم.)

بدون, برای استاد Calarco جدید زندگی از تلاش برای به دست آوردن یک کودک پیش دبستانی به انجام برگه در حالی که یک کودک نو پا اجرا می شود amok در پس زمینه به ارمغان آورده است تا یک میزبان از نگرانی در مورد آنچه که این بی سابقه لحظه در آموزش و پرورش آمریکا ممکن است به معنای دراز مدت – به خصوص برای دانش آموزان محروم.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

استاد Calarco مطالعات نابرابری در آموزش و پرورش است. به تازگی یک مقاله در تفاوت در تکالیف انتظارات برای خانواده های کم درآمد. بنابراین او نگرانی در مورد افزایش آموزشی اختلاف به ده ها میلیون نفر از دانش آموزان را همه از خود کار خانه و به صورت ناشناخته در طول زمان.

“مشق شب های مربوط به نابرابری تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم در حال حاضر که تحصیل کرده است در واقع تمام شده است تحت فشار قرار دادند, صفحه اصلی,” او می گوید.

Caitlin Ochs/ایسنا

لیدیا Hassebroek که در مراسم عمومی, مدرسه, 34, انجام یک آزمایش در خانه اش در نیویورک در 23 مارس سال 2020 اولین روز مدرسه از راه دور پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک فرمان اجرایی را امضا بسته شدن مدارس دولتی ایالت به دلیل نگرانی بیش از گسترش سریع COVID-19.

استاد Calarco است به دور از تنها یک فکر در دراز مدت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر در سیستم آموزش و پرورش. همانطور که در آوریل 2, حداقل 55.1 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به آموزش و پرورش هفته است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا از تعطیلی مدرسه. حداقل 124,000 مدارس شده اند نهفته coronavirus بحران با توجه به تعداد تقریبا تمام 98,000 عمومی و 34,000 مدارس خصوصی وجود دارد که در کشور با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید از طریق یک تجربه مانند این بدون نوعی تاثیر می گوید:” ویکی Zakrzewski, آموزش و پرورش, مدیر خوب بیشتر مرکز علوم در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “من تعجب می کنم اگر آن را تغییر نمی دهد چگونه ما هدف از آموزش و پرورش است. در غرب آن بوده است در مورد دانشگاهیان. چگونه برای زنده ماندن در بازار جهانی است. این است که ما گام به عقب و سوال مهم است.”

در این مرحله پیش بینی نظری. به عنوان مایکل هانسن ارشد همکار و مدیر قهوه ای در مرکز سیاست آموزش و پرورش در موسسه بروکینگز می گوید: بسیاری بستگی دارد که آیا مدارس و خانواده های درمان این لحظه مانند تمدید طوفان برف – یک monthlong بسته و پس از آن همه چیز به حالت عادی برمی گردد – و یا یک تغییر اساسی.

اما او و دیگران می گویند که حداقل تجربه در آموزش آنلاین برای میلیون ها نفر از دانش آموزان تغییر خواهد کرد راه مدارس با رویکرد آموزش مجازی ،

امیلی Elconin/ایسنا

مولی مگوایر با استفاده از گچ برای محاسبه علاوه بر این مشکل در جلوی خانه اش در طول یک تمرین ریاضی ایجاد شده توسط مادرش, Hattie مگوایر به مدارس تعطیل هستند برای مبارزه با گسترش COVID-19 در سالم Township, Michigan, مارس 24 سال 2020 است.

“شده است وجود دارد به طور کلی مقاومت به فن آوری [در مدارس]” آقای هانسن می گوید. “من معتقدم این خواهد بود چیزی است که ایجاد انگیزه بیشتر در مدارس و مناطق و ایالات متحده به مجازی محیط آموزشی و کلاس درس بسیار جدی تر.”

در واقع در طول هفته گذشته دانش آموزان و معلمان شروع به پریدن کرد به تمام انواع آموزش های مجازی, از کلاس درس گوگل به زوم سخنرانی به سفرهای مجازی. اما به عنوان جنیفر Mathes موقت اجرایی برای سازمان های غیر انتفاعی آموزش آنلاین کنسرسیوم می گوید: بسیاری از مربیان هستند فقط خارش فن آوری سطح.

“آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم نمی کند و به طور کامل منعکس کننده آنچه حاضر می توانید انجام دهید,” او می گوید. او انتظار دارد که به عنوان مربیان ادامه آموزش از راه دور – و حتی پس از بازگشت به فیزیکی کلاس درس – آنها به احتمال زیاد خواهد شد مشغول به بیشتر هماهنگ و پیچیده اکتشاف چگونه به آغوش یادگیری آنلاین.

“من فکر نمی کنم کسی تا به حال دیدم چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در این مقیاس” او می گوید. “اما آن را دوباره اتفاق می افتد. ما در حال رفتن به باید آماده تغییر به آموزش آنلاین و انجام آن را در راه است که موثر است.”

در حالی که آقای هانسن می گوید او شک و تردید است که کلاس درس آنلاین را جایگزین بسیار ابتدایی آموزش و پرورش – فقط به بررسی الگوهای رفتاری ارسال شده توسط پدر و مادر در تلاش برای کار در خانه در حالی که مدیریت خود دانش آموزان کلاس دوم’ اینترنت-بر اساس درس – او می بیند یک پتانسیل های مجازی آموزش و پرورش را تحت تاثیر قرار مسن نمرات. دبیرستان مثلا به مدت طولانی خیره آموزشی اصلاح طلبان مقاومت در دستیابی به دستاوردهای لذت می برد بیش از دهه گذشته توسط دانش آموزان جوان. شاید او می گوید: آموزش آنلاین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نوآوری در این نمرات.

“من شگفت زده نمی شود برای دیدن بیشتر و بیشتر متحده نیاز به یک یا دو کلاس مجازی در دبیرستان” او می گوید.

لیندزی Wasson/ایسنا

Adison Pucci کند squats در خانه اش در بوتهل, واشنگتن, مارس 11 سال 2020 با استفاده از یک ورزش تصویری ساخته شده توسط خود معلمان مدرسه به عنوان نابرادری فختن هاردینگ به نظر می رسد. آنها در حال یادگیری از خانه پس از Northshore مدرسه منطقه بسته در کلاس های حضوری به دلیل coronavirus نگرانی.

اما به عنوان استاد Calarco امتیاز از مسائل وجود دارد که با هر جنبش بزرگ برای آموزش آنلاین. هنوز هم وجود دارد بزرگ دیجیتالی در آمریکا با توجه به مرکز تحقیقات پیو تحلیل 2015 آمریکا اطلاعات سرشماری نزدیک به یک سوم از درآمد پایین تر کودکان در سن مدرسه کمبود دسترسی به اینترنت با سرعت بالا. همان کسانی که کودکان حداقل به احتمال زیاد به پدر و مادر با زمان و منابع اضافی کمک های علمی و استاد Calarco می گوید.

این بخشی از دلیل که چرا Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا معتقد است که این بیماری همه گیر را فشار مدارس در جهت مخالف است.

“مردم فکر, ‘آنلاین. آن را به جای آموزش و یادگیری است.’ نوچ. در حال حاضر مردم در حال دیدن همه منفی,” او می گوید. “آنچه که شما در حال دیدن این محدودیت از راه دور و یادگیری آنلاین یادگیری است.”

در نظر او همه گیر ممکن است به خوبی به یاد مردم از اهمیت مدرسه است. فراتر از دانشگاهیان و مدارس می تواند در خدمت جوامع به عنوان یک منبع غذایی برای کاهش, درآمد, دانش آموزان, مشاوره و هنر. معلمان همچنین ممکن است قادر به انجام کار خود را خلاقانه تر ، دولت فدرال برداشته شده مورد نیاز برای تست استاندارد; معلمان در حال حاضر استقلال بیشتر برای ایجاد بهترین برنامه درسی ممکن است برای دانش آموزان خود را.

“مردم شروع به درک دوباره آجر و ملات مدارس; معنی آنها, برای, اجتماعی, ارتباط, ساختمان,” خانم واینگارتن می گوید.

کلر Leheny مدیر اجرایی انجمن مدارس مستقل در انگلستان نیز به فکر کردن در مورد روابط است.

“چگونه می توانم به شما در حفظ جامعه در این لحظه ؟” او می گوید. “چه جامعه معنی که ما نمی جمع? چگونه می توانم به شما در حفظ جامعه در دنیای مجازی? رهبران ما در حال دست و پنجه نرم کردن با آن است.”

او بیش از حد است که با توجه به نوع جدیدی از نوآوری و تخیل در آموزش و پرورش, چشم انداز است. رهبران مدرسه حتی در دقیق ترین مدارس در کشور در حال به رسمیت شناختن است که آنها به سادگی نمی خواهد بود قادر به آموزش 100% در نظر گرفته شده برنامه مواد – و برخی از آنها شروع به تعجب که آیا این خوب است که آیا این حجم از مطالب خود اهمیت کمتری نسبت به زمینه ای مهارت. رویکرد سنتی “هماهنگ یادگیری” که در آن دانش آموزان در حال یادگیری با هم در همان زمان است که تغییر به یادگیری فردی. و معلمان که هرگز تدریس عملا در حال آزمایش و ایجاد نوآورانه سیستم عامل – اغلب انجام این کار در راه های جدید ،

“مردم می پرسند” چه چیزهایی هستند که ما نیاز به انجام به نگه داشتن یادگیری و کنجکاوی زنده اما نه لزوما به ارائه برنامه محتوا در دقیقا به همان شیوه و یا در همان حجم و یا مقدار’,” او می گوید. “این لحظه ای است که خواسته های یادگیری توسط ما مربیان … و من رو به می گویند مربیان مانند یادگیری است.”

خانم Leheny می بیند آن را به عنوان امری اجتناب ناپذیر است که مدارس باید به رشد و تغییر از این بیماری همه گیر. بنابراین آیا خانم Zakrzewski از خوب بیشتر مرکز علوم. برنامه خود را به تازگی راه اندازی “خوب بیشتر در آموزش و پرورش” سایت که سهام تحقیقات مبتنی بر شیوه های اجتماعی-عاطفی یادگیری و توسعه شخصیت, در میان موضوعات دیگر.

“بچه ها در نهایت خواهد شد رفتن به مدرسه,” او می گوید. “وجود خواهد داشت برخی از پردازش است که نیاز به اتفاق می افتد با این کودکان و معلمان. چه اتفاقی افتاده? چیزی که ما فقط از طریق زندگی می کنند? این نه فقط در مورد کارهای علمی دیگر. این ایده مشترک بشریت است در آینده به عنوان یک موضوع. چه نوع از جهان ما می خواهیم به زندگی می کنند؟”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>