چگونه یک زن تبدیل یک ورمونت شهر به یک هنر مقصد

کاتلین دولان هدف این بود که به این هنر بیشتر در دسترس همه است. بسیاری از سال پیش او توسط کسی که او صفحه کلید در اطراف بوستون, آموزش برنامه های موسیقی در مراکز مراقبت از کودکان. امروز او صاحب پویا مرکز هنرهای است که تبدیل کوچک انگلستان شهر و تبدیل شدن به یک منطقه ای هنرهای مقصد.

ArtisTree جامعه مرکز هنرهای نیروگاه از خلاقیت استقبال هنرمندان محلی به آن کلاس هنر نمایشگاه و کنسرت و تئاتر تولیدات در روستا از جنوب Pomfret, ورمونت.

با او غیر انتفاعی خانم دولان نیز آورده حیات جدید به این بریدن از ناب جدید انگلستان که در آن محلی پیست اسکی خودکشی شش برج در بالای چشم انداز است. سوی مرکز هنرهای تجسمی گالری و 90-صندلی گرنگ تئاتر تبدیل کرده است, این شهر در حدود 900 به چیزی از یک مرکز فرهنگی است. پروژه های افزایش ترافیک بازدید کننده و به ایجاد یک دوز جدید از خاصیت آن را تا به حال دیده نشده در دهه.

در طول ArtisTree رشد یک چیز ثابت است: روح از دسترسی و ورود.

“این یک محل که در آن افراد احساس خود را خلاق خودشان رشد می کرد و آن را پشتیبانی می کند می گوید:” خانم Dolan. “آن را پشتیبانی شده توسط معلمان توسط مردم در اطراف شما توسط این فضا است.”

جنوب Pomfret, Vt.

وقتی کاتلین هرگاه شروع به تدریس موسیقی و هنر به کودکان در وودستاک ورمونت در سال 2003 او استفاده می شود به عنوان یک فرد عمل.

در اوایل نقش در بوستون او انجام برنامه های موسیقی در مراکز مراقبت از کودکان, و او به یاد می آورد: “من فقط می خواهم سفر با صفحه کلید من است.”

در طول 10 سال او رفت و از کسی که او صفحه کلید برای اجاره یک مرکز فضایی در ورمونت برای کلاس, برای, داشتن, یک, پویا, مرکز هنرهای است که به جامعه خود و دیگران دسترسی به هنر.

محلی غیر انتفاعی ArtisTree مرکز هنر جامعه تبدیل به یک نیروگاه از خلاقیت استقبال هنرمندان محلی به آن کلاس هنر نمایشگاه و کنسرت و تئاتر تولیدات در روستا از جنوب Pomfret. در اینجا آنها می توانید مهارت خود را و به اشتراک گذاری آن را با جهان است. رانده شده توسط خانم هرگاه روح از شمول و باز بودن به همه هنرمندان و هنر اشکال راهنماهای ArtisTree ماموریت.

“این یک محل که در آن افراد احساس خود را خلاق خودشان رشد می کرد و آن را پشتیبانی می کند” او می گوید. “آن را پشتیبانی شده توسط معلمان توسط مردم در اطراف شما توسط این فضا است.”

وودستاک مبتنی بر هنرمند جودیت تیلور یکی از هنرمندان که لذت می برد که پشتیبانی می کند.

“من واقعا معتقدم که ما در اینجا برای سوال و تصور کنید و ایجاد و داستان” خانم تیلور می گوید. “من همیشه به حال یک احساس در ArtisTree که من خوش بود به انجام این کار است. من واقعا شجاعت به کشف هر چه علاقه من است.”

خانم دولان نیز آورده حیات جدید به این روستا از جنوب Pomfret یک خرده از ناب جدید انگلستان که در آن محلی پیست اسکی خودکشی شش برج در بالای چشم انداز است. سوی مرکز هنرهای تجسمی گالری و 90-صندلی گرنگ تئاتر تبدیل کرده است, این شهر در حدود 900 به چیزی از یک مرکز فرهنگی است.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

کاتلین دولان متوقف می شود در مقابل Teago General Store که او شروع به بازگرداندن در جنوب Pomfret, ورمونت. هر چند نه در ارتباط با ArtisTree فروشگاه است پرتاب یک سنگ از گرنگ تئاتر. خانم دولان هدف این است که برای حفظ این فروشگاه به عنوان مرکز جامعه از آن شده است برای چندین دهه است.

روح جامعه

این سفر از آنجا آغاز شد که خانم دولان اجاره ای در مرکز شهر فضایی در ووداستاک در سال 2003 به ارائه موسیقی و هنر برای کودکان خردسال است.

“که آغاز من با توجه به ارزش یک جامعه فضا برای پدر و مادر و بچه ها,” خانم دولان می گوید.

و او همیشه افتخار است که روح جامعه می گوید: Dail Frates مدیر اجرایی زاک محل غیر انتفاعی در خدمت کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه که در آن خانم دولان گاهی اوقات می آموزد برنامه های. خانم Frates به یاد زمانی که تنها یک زن و شوهر از شرکت کنندگان نشان داد تا برای یک کلاس خانم دولان شد آموزش وجود دارد. خانم Frates عذرخواهی برای حضور کم, و او می گوید: خانم دولان پاسخ او را لمس کرد. “او گفت:” خوب آنها توجه بیش از حد. مهم نیست که اگر آن را دو یا 20 نفر است. همه مسائل فقط به اندازه.'”

“او مانند یک نوع ملاحظه و احترام فرد است. مهم نیست که شما هستند; شما برای او مهم است.”

پس از خانم دولان نقل مکان کرد او سازمان را به یک بزرگتر Woodstock محل در سال 2006 مشارکت جامعه سر به فلک کشید و مشارکت محلی رشد داشته است. او ادامه داد: قرار دادن منابع به آن و در سال 2011 به سازمان آن زمان نام: ArtisTree.

در سال 2013 ArtisTree بزرگترین توسعه به تاریخ شامل افتتاح مرکز هنرهای تجسمی و گالری در جنوب Pomfret. برای اولین بار ArtisTree بود و محل آن متعلق به.

“ما باید برای طراحی فضای, و ما در حال اجرای برنامه در ذهن به طوری که قطعه ای از آن را واقعا شروع به توجه بیشتر و انرژی” خانم دولان می گوید.

علاقه مندان به هنر در حال حاضر می توانید یک طیف گسترده ای از کلاس ها وجود دارد از جمله هنرهای تجسمی و تئاتر و هنر, موسیقی, کلاس های جنبش و خلاق سلامتی. سلامتی کلاس ارائه “متمرکز رشد شخصی تجربه از طریق توجه به نوع هنر است.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

سرامیک موجودات نشستن بر روی یک قفسه در استودیو سرامیک در ArtisTree که تبدیل به یک نیروگاه از خلاقیت در منطقه است.

“این یکی دیگر از راه های است که هنر می تواند در خدمت به مردم” خانم دولان می گوید. “شما واقعا می تواند در یادگیری چیزی در مورد خودتان و پیدا کردن برخی از صلح و سلامتی را از طریق یک پروژه هنری به عنوان به خوبی.”

فیونا دیویس مدیر سرامیک برنامه میگه در دسترس است و یکی از نشانه های خانم دولان ،

“ما فرصتی برای ارائه هنر برای افرادی که نمی توانید همیشه که فرصت” خانم دیویس می گوید. “که یکی از مهم ترین چیز برای من است.”

شهر های کوچک احیای

سوی مرکز هنرهای تجسمی نیز تعویض بازی برای این روستای کوچک و ترغیب مرمت تاریخی بم خانه رعیتی و گرنگ سالن که آخرين شد Pomfret اولین تئاتر محل برگزاری در سال 2017. آن تئاتر محصولات رسم بازیگران هنرهای نمایشی و طرفداران از سراسر منطقه است.

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

این گرنگ تئاتر یکی از ساختمان های کاتلین دولان ترمیم از طریق سازمان ArtisTree مرکز هنر جامعه در جنوب Pomfret, ورمونت. خودکشی شش پیست اسکی افزایش می یابد در پشت ساختمان.

پروژه های افزایش ترافیک بازدید کننده و به ایجاد یک دوز جدید از خاصیت آن را تا به حال دیده نشده در دهه. هنوز این مهم به خانم دولان به افتخار جنوبی Pomfret تاریخ. در Grange گرامی نقطه عطفی در شهر ArtisTree نجات بخش هایی از ساختمان در هر کجا که امکان نمایش چندین تاریخی گرنگ مصنوعات پشت شیشه.

“ما واقعا حساس که به دلیل گرنگ برگزار شد بسیاری از تاریخ فرهنگی این منطقه” خانم دولان می گوید.

این همه اضافه می کند تا به یک هنر منحصر به فرد را تجربه کنند.

“این بسیار مهم است که ما این شگفت انگیز, شگفت انگیز, مرکز” خانم Frates می گوید. “من عاشق رفتن به تئاتر و تماشای تولیدات.”

(با توجه به COVID-19 pandemic, تئاتر و موسیقی, رویدادهای لغو می شود که از انتشار.)

در سال های آینده خانم هرگاه قصد دارد برای میزبانی بیشتر تولیدات شامل استعداد های محلی.

“آن را به ارمغان می آورد بیشتر از مشارکت مردم که اینجا زندگی می کنند و این نقطه تمام ArtisTree,” خانم دولان می گوید.

خانم تیلور, Woodstock, هنرمند کار کرده است با ArtisTree برای سال. او به خاطر نمایش کار خود را از هنر “Mudrug” در ArtisTree گالری در سال 2017. او از مد افتاده گل از دریای مرده آورده بازگشت از سفر به اسرائیل و سرزمین های فلسطینی به شکل یک فرش نماز آراسته با طرح های پیچیده و اجازه آن را به خشک بر روی زمین که در آن به نمایش گذاشته شد رو به شرق. آن را به معنای شد, به افتخار یک فرهنگ در زمانی که وجود دارد بسیاری از بحث در جهان در مورد مسلمانان خانم تیلور توضیح می دهد.

“قصد من واقعا به چیزی زیبا و شکننده است چرا که به نظر می رسید به من وجود دارد بسیار احساس منفی در مورد چیزی که در جهان است و به معنای بزرگ,” او می گوید.

خانم تیلور گنجینه های حافظه که در نمایشگاه نگه می دارد و گل خشک شده که با تشکیل “Mudrug” در یک بطری شیشه ای در خانه اش.

“این چیزی است که کاتلین ساخته شده ممکن است در زندگی من و من خیلی خوشحالم چرا که اگر او این کار را برای من او آن را برای بسیاری از افراد دیگر است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>