چگونه یک مانیتور تکان داد یک کشور

چول Duang تا به حال یک ایده قدرتمند. و این دقیقا همان چیزی وحشت زده دولت او و او را مجبور به تبعید.

تابستان گذشته این ستون معرفی مانیتور خوانندگان به آقای Duang. این روزنامه نگار از سودان جنوبی آمده بود برای نظارت بر ستاد مرکزی در بوستون به عنوان بخشی از مشارکت خود در ماندلا واشنگتن کمک هزینه تحصیلی. به دنبال در اطراف همکارانش او گفت که این برنامه به ارمغان آورد “بهترین آفریقا” به ایالات متحده است. و در بازگشت او گفت, او را از ایالات متحده به آفریقا است.

“بنابراین بسیاری از چیزهایی را به خانه و به درخواست,” او گفت:.

این زمانی بود که مشکل آغاز شده است.

در یک جامعه آزاد آقای Duang ایده پس از بازگشت به خانه ممکن است عادی به نظر می رسید. او می خواست برای ایجاد یک اخبار نشان می دهد که در آن فروشندگان چای و cabdrivers – مردمی عادی – می تواند به یک فرانک گفتگو با سیاستمداران و دلالان قدرت.

اما دولت در حال حاضر به حال یک چشم در او. پس از بازگشت از ایالات متحده وجود داشته است پرسش – شاید از شوخی همکاران در ابتدا, اما پس از آن همراه با لباس شخصی پلیس ضربه زدن بر روی درب خود را. چه شما بدانید در امریکا ؟ آیا شما یک جاسوسی ؟

زمانی که آقای Duang بود دیگر حاضر به پا خط دولت – به سادگی spouting صحبت کردن امتیاز به عنوان او یک بار انجام – بررسی رشد داشته است. زمان در ایالات متحده “به من این فرصت را به فکر می کنم در مورد آنچه که نقش من است و آنچه سهم من باید در کشور است. نه تنها اجازه می دهد نهفته است و یا چیزهایی است که درست نیست رفتن تحت سازمان دیده بان خود را,” او گفت: ما در آفریقا, نویسنده, Ryan Lenora قهوه ای, هنگامی که او رسیده به او شده است.

به عنوان سازمان های اطلاعاتی ramped تا علاقه خود را در آقای Duang اعضای خانواده آغاز شده و ترس برای زندگی خود را. “اگر این افراد به شما بدون دانش عمومی که می داند چه می تواند برای شما اتفاق می افتد,” او گفت:.

راه اندازی برنامه تلویزیونی – دریافت کرده است که حمایت از سفارت آمریکا – درو تمدید سوء ظن است. سپس یک Facebook پست نقد سیاست های دولت منجر به تماس های تهدید آمیز. در حال حاضر آقای Duang اتحاد کشور فرار کرد و همچنان در تبعید.

چرا باید یک برنامه تلویزیونی قرار دادن یک انسان در خطر است ؟ به عنوان رایان به من گفت: “داستان زندگی او صحبت می کند به چه قدرتمند – و در نتیجه خطرناک – بالا بردن داستان ‘عادی’ افراد می توان به کسانی که در قدرت.”

آقای Duang می گوید او نمی پشیمانی از آمدن به امریکا است. “وجود دارد یک اتهام … در برابر من است که من در حال تبدیل شدن بیشتر رادیکال پس از بازگشت از آمریکا شاید من داده شد یک جهان بینی جدید و که من در حال تبدیل شدن بیشتر رادیکال و رفتار در راه است که منجر من به سوال راه آنها فکر می کنم.”

به دولتهای خودکامه که به تحول ذهنی است مسلما خطرناک تر از هر آرسنال. آقای Duang زندگی از اثبات است چگونه حتی merest اشاره از تحول در معرض خورده انگیزه که در جوامع مبارزه در سراسر جهان و در خود. می افزاید: رایان “این یک یادآوری خوب چرا ما چیست و چرا حتی گفتن داستان در مورد افرادی که نمی, نام های بزرگ ضروری است برای یک جامعه به نفس.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im