چقدر اجتماعی فاصله هزینه ؟ برای مدارس, بیش از حد.

Trenton, N. J; Hartford, Conn.

به عنوان مدارس در نظر چگونه و چه زمانی برای بازگشایی ساختمان های خود را در طول همه گیر بسیاری از آنها پیدا کردن خود غرق بالقوه هزینه های است که خواهد آمد با عامل تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل: تجهیزات حفاظتی برای کارکنان کوچکتر کلاس های اضافی حمل و نقل برای نگه داشتن دانش آموزان گسترش در اتوبوس سواری.

بار loom بزرگ به طور خاص برای شهری تحت ذوات مناطق که اغلب نه فضا و نه بودجه به جای پروتکل های درمانی جدید.

در Hartford, کانکتیکات, سرپرست لسلی تورس-رودریگز shudders در فکر چگونه می توانیم یک سناریو که در آن هر معلم تا به حال به طور چشمگیری کمتر دانش آموزان است. در برخی از نمرات او گفت: او فردی معلمان با 27 دانش آموزان در کلاس های درس خود را.

“من می تواند با بودجه غیر موجود” او گفت:.

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی مناطق آموزش و پرورش هنوز اعلام زمانی که آنها خواهد شد در شخص آموزش. مسیر شیوع نامشخص باقی مانده است و بسیاری از آنها در انتظار در جهت از کشورهای خود را. بسیاری از در حال توسعه برنامه ریزی برای حداقل برخی از آموزش از راه دور و بودجه یکی از عوامل است که می تواند تعیین کند چه مقدار از آنها را از دور.

در Camden, New Jersey, یکی از دولت فقیرترین شهرهای سرپرست کاترینا McCombs گفت: هزینه برای کلاس درس شستشو تجهیزات حفاظتی و دیگر ویروس های مربوط به هزینه های یک نگرانی به خصوص به این دلیل که شهر متکی به تزریق پول نقد از یک دولت است که در مواجهه با یک دلار و 10 میلیارد دلار کسری در طول زمان و مالی آینده سال است.

نیوجرسی هنوز دستورالعمل صادر شده برای بازگشایی مدارس, اما خانم McCombs گفت که او امیدوار است فرماندار برگ انعطاف پذیری برای مناطق شهری مانند او که در آن خانواده ها می تواند به خصوص در معرض خطر قرار گرفتن در معرض با توجه به تعداد چند نسل خانواده.

“من فکر می کنم بزرگ ترین چیزی که به ذهن می آید درست میشه … فقط فکر کردن در مورد کسانی که تدارکات از شهر ما من امیدوارم که به عنوان فرماندار است نورد از کسانی که توصیه های آنها می توانید آن را منحصر به فرد عوامل را در نظر میگیرد به خصوص در شهری بزرگ در مناطق,” او گفت:.

به عنوان بازگشایی مدارس آن را هزینه متوسط مدرسه منطقه در حدود 1.8 میلیون دلار به اجتماعی فاصله ممکن است با توجه به برآورد منتشر شده توسط AASA مدرسه Superintendents انجمن و انجمن از مقامات مدرسه کسب و کار بین المللی است. هزینه را فشار بودجه از مناطق که فرح برای کاهش به دلیل رکود اقتصادی و امید برای اضافی فدرال کمک.

“شما باید یک افزایش قابل توجهی در هزینه های مدارس در زمانی که مدارس در حال رفتن برای پول کمتر است. چرا ؟ چون شما ببینید تمام متحده بودجه در حال رفتن به نابود” سعید بن Domenech مدیر اجرایی AASA. “چگونه است که رفتن به بازی؟”

در شهر Stonington, کانکتیکات, مدرسه, مدیره رئیس الکسا Garvey گفت: این امر کمک فوق العاده با امور مالی اگر دولت کاسته راهنمایی در محل برای تابستان که باید وجود داشته باشد تنها یک دانش آموز در هر صندلی یک اتوبوس. نیز وجود دارد که حل نشده سوال در مورد ارائه ماسک.

“آیا هر کودکی نیاز به یک ماسک?” او گفت:. “چه هستند که ما به تعهدات خود برای تهیه آن ماسک?”

سرپرست فلوریدا میامی-Dade County Public Schools منطقه یکی از بزرگترین کشور های اخیر در مطبوعات ملی باشگاه پنل بود که با توجه به معلمان و والدین ورودی در مورد نحوه ادامه آموزش در نور از تغییرات مجبور بیماری همه گیر و هزینه های مرتبط است.

“بر اساس خواسته های اجتماعی فاصله و احتیاط وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی پول به سیستم های قدیمی در یک کاملا کاربردی راه” سرپرست آلبرتو Carvalho گفت.

مدارس با منابع بیشتر گزینه های بیشتری داشته باشد.

مرفه شهر گرینویچ کانکتیکات که در آن مدرسه سیستم 12.2 دانش آموزان برای هر معلم و مربی در کارکنان است که مانند بسیاری دیگر در حال توسعه روش برای حالات مختلف. به نگه دارید تا اجتماعی فاصله زمانی که ساختمان های بازگشایی سرپرست تونی جونز گفت: این منطقه می تواند با استفاده از مراکز رسانه ها سالن های غذاخوری و دیگر فضاهای کلاس های درس به گسترش کارکنان.

در هارتفورد است که 14.7 دانش آموزان هر مدرسه در این منطقه در خدمت بسیاری از بالا و فقر جوامع و همچنین به ارمغان می آورد هزاران نفر از دانش آموزان از 60 شهرهای دیگر از طریق مدرسه-انتخاب برنامه های. سرپرست وجود دارد گفت: چالش های مرتبط با بازگشایی آنقدر شدید ممکن است زمان به آمده تا با به طور کامل مدل های جدید برای آموزش است.

“در آن است که کل اکوسیستم به بررسی?” خانم تورس-رودریگز گفت. “اگر ما در حال رفتن به رفتن به کلاس کوچکتر اندازه که در آن ما می رویم به دریافت بیشتر معلمان از؟”

“ما می دانیم که ما از کارشناسان در جامعه ما در حال حاضر. ما شرکت های بزرگ. ما باید صنعت ما. ما بالاتر اد” او گفت:. “پس چگونه ما اهرم بازنشستگان ، چگونه ما اهرم به زودی به کالج طبقه فوقانی دانش آموزان? صنعت ؟ من فقط فکر می کنم آن است که یک فرصت است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. Kantele Franko در کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله