چقدر Covid-19 هزینه کسانی که کسب و کار باز ماند

خارج شده است coronavirus-هزینه های مربوط شامل ماسک و دستکش و پاداش برای کارکنان اضافی و تمیز کردن و گسترش بیمار-ترک پرداخت.

عکس: Kenneth مارتین/زوما پرس

یک توزیع کننده مواد غذایی پرداخت 20 میلیون دلار برای آزمایش و پلکسی گلاس. T-Mobile US , Inc. صرف 50 میلیون دلار اضافی برای تمیز کردن و تجهیزات ایمنی. Walmart , Inc. و سه دیگر زنجیره های خرده فروشی قرار داده اند بیش از 3 میلیارد دلار به بالاتر حقوق و مزایای و سایر Covid-19 اقدامات است.

باز ماندن در طول همه گیر نیست ارزان. شرکت های بزرگ می گویند که آنها صرف شده در هر نقطه از صدها نفر از هزاران نفر به تقریبا یک میلیارد دلار در Covid-19-هزینه های مربوط. برخی می گویند آنها انتظار دارند این هزینه ها برای حفظ و افزایش در سه ماهه های آینده حتی به عنوان چهره آنها نامشخص تقاضا از مصرف کنندگان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم هزینه های بازگشایی منعکس خواهد شد در اقتصاد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این ارقام عبارتند از: افزایش پرداخت برای کارگران خط مقدم گسترش تمیز کردن و مایع پروتکل و خرید coronavirus تست و یا تجهیزات حفاظت فردی با توجه به وال استریت ژورنال بررسی های اخیر گزارش های سه ماهه و درآمد تماس رونوشت. این هزینه های اضافی و را منعکس نمی کند درآمد اضافی از دست داده و یا کسب و کار. برخی از ضروری خرده فروشان بودند که باز به عنوان به خوبی به عنوان سازندگان تجهیزات ایمنی به حال یک افزایش در درآمد در طول مستند.

این آشکار ارائه یک تصویر اولیه از هزینه های انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر و در نتیجه محدودیت. اکثر شرکت ها نیست خراب کردن هزینه های اضافه شده. در آوریل کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرکت کارگردانی به “ارائه اطلاعات به همان اندازه به عنوان عملی” در مورد چگونه آنها در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ما انتظار داریم که برخی از Covid-هزینه های مربوط به ادامه فراتر از سه ماهه اول به عنوان ما همچنان به سرمایه گذاری در کاردانی و مشتری ایمنی و همچنین حمایت از افزایش دیجیتال تقاضا” گفت: Kroger Co. رئیس امور مالی Gary Millerchip.

یک گروه از ایالات متحده آمریکا اتحادیه های کارگری و اجتماعی مسئول سرمایه گذاران فرستاده شده در ژوئن 16, نامه به SEC خواستار افزایش آشکار از جمله تاثیر بر جریان های نقدی, سیاست برای شناسایی بیمار و کارکنان و ایجاد هرگونه تغییر به اجرایی جبران.

Kroger پرداخت افزایش, افزایش مزایای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و ارائه Covid-19 تست به همکاران بر اساس علائم و پزشکی نیاز دارد.

عکس: لوسی نیکلسون/ایسنا

در اینجا یک نمونه از آنچه در شرکت را نشان داده است. بسیاری از این مثال ها با شرکت های چهارم به پایان رسید که بعد از 31 مارس و شامل تر از مستند. یک تصویر واضح تر خواهد آمد که بیشتر شرکت گزارش نتایج خود را برای سه ماهه جاری آغاز ماه آینده.

1 میلیارد دلار

هدف Corp. گفت: در هفته گذشته آن را به شروع آن دستمزد در 15 $یک ساعت پس از به طور موقت افزایش آن در ماه مارس است. این شرکت گفت: این انتظار به صرف $1 میلیارد دلار در این سال از آخرین روز کارگر-هزینه های مربوط از جمله دستمزد پرداخت را ترک کنند و تجهیزات ایمنی مانند ماسک.

900 میلیون دلار

خارج شده و حدود 900 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به مارس 30. این شرکت گفت: این شامل ماسک و دستکش و پاداش برای کارکنان اضافی و تمیز کردن و گسترش بیمار-ترک پرداخت. خارج شده است در حدود 1.5 میلیون کارمند در ایالات متحده و بیش از 270,000 گرفته اند coronavirus مربوط به ترک. در مارس مدیران گفت که انتظار می رود هزینه های مشابه در سه ماهه دوم.

$830 میلیون

کروگر گفت: در 18 ژوئن اوراق بهادار پر کردن آن را در حال صرف بیش از $830 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به مارس 23. شرکت پرداخت افزایش, افزایش مزایای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و ارائه Covid-19 تست به همکاران بر اساس علائم و پزشکی نیاز دارد.

$640 میلیون

Home Depot , Inc. صرف $640 میلیون دلار در سه ماهه منتهی به مارس 3 اضافه شده مزایای کارکنان که شامل هفتگی پاداش و گسترش زمان پرداخت کردن. رئیس امور مالی ریچارد McPhail گفت: در اواسط ماه مارس بسیار بود که از پرداخت هزینه های ترک که نمی شد انتظار می رود به عود.

$117 میلیون

T-موبایل شامل $117 میلیون “Covid-19-هزینه های مربوط به” خط مورد در صورتهای مالی برای سه ماهه منتهی به 31 مارس است. حامل گفت: این مبلغ تحت پوشش افزایش حقوق و دستمزد کارکنان ثالث کمیسیون و تمیز کردن پیشرفت. رئیس امور مالی Braxton کارتر گفت: این شرکت با صرف 50 میلیون دلار فقط در تمیز کردن و تجهیزات برای کارکنان. برای سه ماهه دوم این شرکت که در ماه آوریل به دست آورد و با حداکثر سرعت دویدن گفت: این انتظار Covid-هزینه های مربوط به رفتن به $550 میلیون.

20 میلیون دلار

ایالات غذاهای طبیعی , Inc. شامل Covid-19 تست برای کارکنان به عنوان بخشی از جدید خود را هزینه. این شرکت گفت: افزایش هزینه های عملیاتی با 20 میلیون دلار و شامل استفاده از پارتیشن برای کارگران و کن در فروشگاه های اجتماعی را حفظ فاصله. غذا توزیع کننده که تا به حال 19,000 کارکنان از اوت سال 2019 نیز افزایش پرداخت. جیل Sutton, شرکت مشاور عمومی گفت: این شرکت متعهد به سرمایه گذاری در ایمنی و مدیریت ریسک طرح که نگهداری کارکنان خود را امن در طول بیماری همه گیر.

$198,000

یکی از کمترین تعداد در آمد از Red Robin لذیذ برگر , Inc., که شامل یک $198,000 خط مورد برای “Covid-19 اتهامات مرتبط با” برای سه ماهه منتهی به مارس 19. کلرادو مبتنی بر شرکت گفت: این تعداد شامل خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان در آن 452 رستوران. پس از بستن در ماه مارس آغاز بازگشایی رستوران در 28 آوریل و دو سوم شد باز آن 10 ژوئن تشکیل پرونده. این شرکت کاهش یافته است به نظر فراتر از پر کردن آن است.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به Inti Pacheco در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8