چگونه Mnuchin شد واشنگتن ضروری مدیریت بحران

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تصویر در 13 مارس shepherded یک جفت از coronavirus نجات صورتحساب از طریق کنگره این ماه است.

عکس: جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت کرد. آن را 45 دقیقه به گفتگو در مورد تغییرات آب و هوایی و تجارت و هیچ کس تا به حال ذکر شده مهم ترین مسئله در مواجهه با جهان گفت: کشنده جدید کروناویروس گسترش در سراسر چین است.

آقای Mnuchin گفت شام مهمان او نگران بحران بهداشت و درمان می تواند به تضعیف رشد اقتصاد جهانی. قبل از آن که روز Jan. 23, چینی, مقامات گفت: آنها برش حمل و نقل در داخل و خارج از ووهان کانون بحران بهداشت عمومی.

امروز در ایالات متحده است که یک بیماری همه گیر داغ منطقه و آقای Mnuchin تبدیل شده است واشنگتن ضروری مقابله ساز در تلاش برای نگه داشتن بحران از پرتاب بزرگترین اقتصاد جهان به عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز شده است تیک تاک به کاخ سفید می پردازد رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چگونه اعداد با هشدارهای. عکس: Alex براندون/آسوشیتد پرس

ماه گذشته آقای Mnuchin است shepherded یک جفت از coronavirus نجات صورتحساب از طریق کنگره از جمله هفته گذشته حدود 2 تریلیون دلار بسته امداد. او شنود گذاشته بودجه اضطراری به طوری که فدرال رزرو می تواند در حفظ و اعتبار جریان به خونریزی بازار.

در حال حاضر او مسئول اجرای بی سابقه هزینه های دولت افزایش در هفته های آینده ارائه کمک های مالی و وام به کسب و کار ارسال چک به میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی و گسترش مزایای بیکاری در میان افزایش اخراج.

برای انجام کارها در حزبی واشنگتن آقای Mnuchin است با تکیه بر توانایی نگه داشتن جمهور تهمت اعتماد در حالی که کار با دموکرات ها و دیگران آقای ترامپ تأملی به خصوص مجلس نانسی پلوسی و رئیس فدرال جروم پاول. کسانی که مهارت های افرادی که با او کار می کنند می گویند خواهد بود بیشتر از همه مورد نیاز در هفته پیش رو که همه گیر است و انتظار می رود به بدتر و به عنوان کنگره آقای Mnuchin و کاخ سفید مذاکره جدید نجات اقدامات برای اقتصاد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مراحل شما به دنبال وزیر خزانه داری را در ماه های آینده? پیوستن به مکالمه زیر.

“شش ماه آینده ممکن است به عنوان به چالش کشیدن یک زمان به وزیر خزانه داری به عنوان هر یک پس از جنگ جهانی دوم می گوید:” سابق دولت کلینتون لورنس سامرز وزیر خزانه داری شده است که به شدت انتقادی از آقای Mnuchin برای انسانهایی حمایت از رئیس جمهور است.

آقای Mnuchin کاهش یافته است به مصاحبه. “من هدف در حال حاضر این است که مطمئن شوید این دولت همه چیز ما می توانید برای دریافت این پول به اقتصاد به سرعت,” او در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه.

اقتصادی نجات است به احتمال زیاد برای اثبات بحرانی به re-چشم انداز انتخابات برای آقای ترامپ که ad hoc سبک مدیریت مختل دولت پاسخ اولیه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Mnuchin شناخته شده هر یک از دیگر برای بیش از 15 سال است. خود رابطه دراز مدت است کلید به آقای Mnuchin توانایی outlast بسیاری در کابینه گاهی اوقات با وجود انتقاد شدید از رئیس جمهور می گویند وزیر خزانه داری می کرد. آقای Mnuchin گفت: در اوایل مصاحبه ای که او با رئیس جمهور “حداقل یک بار در هر روز است.”

آقای Mnuchin اجتناب از تناقض و یا upstaging جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مکان های عمومی, که کمک می کند تا جایگاه خود را با رئیس جمهور.

عکس: اریک s. کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای Mnuchin اجتناب از تناقض و یا upstaging آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مکان های عمومی, که همچنین کمک می کند تا جایگاه خود را با رئیس جمهور هر چند آن باعث انتقاد از خارج از دولت. آقای سامرز به نام آقای Mnuchin یک sycophant در یک صدای جیر جیر برای حمایت از آقای تهمت حملات در لیگ ملی فوتبال بازیکنان زانو طول سرود ملی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Mnuchin در زمان اختلاف نظر دارند. رئیس جمهور برای مثال بارها و بارها رد آقای Mnuchin تلاش برای پیدا کردن اولیه قطعنامه به چین.

بیشتر در Coronavirus

  • تغذیه برای راه اندازی جدید تسهیلات وام برای بانک های مرکزی خارجی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تماس جدید 2 تریلیون دلار زیرساخت لایحه
  • وزارت خزانه داری آمريکا هواپیمایی به درخواست برای کمک های مالی حقوق و دستمزد توسط جمعه
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

آقای ترامپ نیز وارد انتقادهای تند آقای پاول که آقای Mnuchin تایید شده برای تغذیه کار او را متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حمایت از رشد اقتصادی است. آقای Mnuchin تلاش می کند که مسئولیت رسیدگی به رئيس جمهور طغیان علیه آقای پاول با توضیح به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه تغذیه به نظر می رسد در اقتصاد می گویند افرادی که شاهد مبادلات.

“استیون را در نظر نمی آن را شخصا می گوید:” یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی که شاهد ریاست جمهوری طغیان. “این یک squall. ما آن را می دانیم و ما آن را ببینید. آن را دخالت نمی کنیم با ارتباط آنها.”

صرف نظر از انتقادات آقای Mnuchin و آقای پاول هماهنگی نزدیک با توجه به افرادی که می دانند هر دو مردان است. آنها باید به طور منظم برنامه ریزی هفتگی صبحانه—معمولا پنج شنبه ها در ساعت 8 صبح این ماه گذشته فدرال رزرو و خزانه داری مشغول به کار در پشت سر هم به اعتبار موجود را به بازار و کسب و کار. “وجود دارد یک روز می رود که در حال حاضر که من و او صحبت نمی کنم” آقای Mnuchin گفت: در هفته گذشته در CNBC. “گاهی اوقات آن را پنج برابر, گاهی اوقات آن را 30 بار.”

از سمت چپ: رئیس جمهور تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس آقای Mnuchin و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx در یک نشست خبری در روز 17 مارس است.

عکس: کوین Dietsch/زوما پرس

قبل از تبدیل شدن به خزانه داری, منشی, آقای Mnuchin تا به حال کمی واشنگتن تجربه داشتن صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او در امور مالی. هنوز هم با وجود برخی از اوایل اشتباه از جمله استفاده دولت-اجرای هواپیماها به خود جلب کرد که انتقاد از مقامات اخلاق او اعتبار توسط افرادی که در برخورد با او به عنوان ساده و سریع یادگیرنده در واشنگتن راه.

آقای Mnuchin به طور منظم مشورت با تعدادی از چهره های کسب و کار با توجه به عمومی تقویم, هیچ کدام بیشتر از Henry Paulson سابق وزیر خزانه داری و آقای Mnuchin مربی در بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس.

“استیون دارای سه ویژگی هستند که پیش نیاز موفقیت—اعتماد به نفس رئیس جمهور اعتماد به نفس از رهبران کنگره در هر دو طرف راهرو و ترکیب مناسبی از تجربه و مهارت می گوید:” آقای پالسون که به رهبری جورج دبلیو بوش در پاسخ به آخرین بحران مالی است. او کاهش یافته است به آنچه او مشاوره دادن خود دست پرورده.

به عنوان روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و دموکرات ها در کنگره را خصمانه دو طرف باید به طور فزاینده ای نگاه کرد به آقای Mnuchin به واسطه.

آقای Mnuchin ترک دفاتر رهبر اقلیت چاک شومر در مارس 24, به مذاکرات ادامه داد: به شب در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در تابستان گذشته به عنوان دولت نزدیک شدن مهلت برای جمع آوری بدهی خود را محدود و یک مرحله نهایی مسابقات با کنگره loomed خانم پلوسی گفت که او تنها علاقه مند به مذاکره با آقای Mnuchin. در پاییز آنها تیمی دوباره در یک معامله به صندوق دولت باقی مانده از سال مالی جلوگیری خاموش شدن است.

در 3 مارس به عنوان coronavirus را گسترش خارج از چین نقطه طلا در بازارهای جهانی, آقای Mnuchin شهادت در کاپیتول هیل در مورد دولت برای گسترش برنامه های تست و کمک به کارگران و مردم تحت تاثیر قرار. پس از شهادت او خانم پلوسی دعوت آقای Mnuchin برای بداهتا جلسه شروع به کار در یک معامله به ارائه هدف کمک به کسب و کار و کارگران آسیب دیده توسط ویروس.

آنها صحبت کرد و ده ها بار در طول دو هفته آینده به سادگی به حدود 100 میلیارد دلار پرداخت می شود-ترک لایحه در کنگره تصویب در اوایل این ماه.

“ما به نوعی از صحبت مختصر به هر یک از دیگر بنابراین ما نمی اتلاف وقت در تعارفات و یا هر چیزی شبیه به آن” خانم پلوسی بعد به خبرنگاران گفت:.

یک مقام ارشد وزارت خزانه داری گفت: آقای Mnuchin “views بلندگو به عنوان یک زیرک حرفه ای, کسی که با او همچنان به یک سازنده و صمیمی روابط کاری و شخصی خوبی تفاهم.”

برای دریافت سنا به تصویب نجات ماموت بسته آقای Mnuchin راه اندازی اردوگاه در کنگره مشغول به کار در یک دفتر موقتی در تاریخی Lyndon Baines Johnson اتاق. او رفت به عقب و جلو بین رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.).

دموکرات ها احساس جمهوری خواه لایحه بیش از حد مطلوب برای کسب و کار و می خواستم گسترده تر گسترش بیمه بیکاری برای کارگران و نظارت بیشتر از 500 میلیارد دلار از برنامه اعطای وام برای شرکت های بزرگ. برخی از جمهوری خواهان نگران بودند آقای Mnuchin بیش از حد مایل به دادن به خواستههای دموکراتیک.

مدیریت بحران

وزیر خزانه داری Mnuchin نقش در بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ

Jan. 23: علنا صحبت در مورد پتانسیل تاثیر جهانی از شیوع بیماری در چین

Feb. 6: می گوید در تلویزیون که این ویروس را تحت تاثیر رشد جهانی و ایالات متحده آمریکا

3 مارس: بحث اپیدمی پاسخ با G-7 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی

مارس 9: ارائه گزینه های سیاست به رئیس جمهور تهمت که به دنبال کاهش مالیات حقوق و دستمزد

مارس 13: می رسد معامله در بلندگو پلوسی لایحه به پوشش پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, ویروس, تست

مارس 17: اعلام IRS را به تعویق مارس 15 مالیاتی مهلت پرداخت برای 90 روز

مارس 19: اجازه تغذیه اضطراری سازمان برای تقویت بازار پول صندوق های متقابل

آوریل 24: با این نسخهها کار با سنا دموکرات ها و جمهوریخواهان بر 2 تریلیون دلار بسته نجات

“Mnuchin بازی می کند و او باید در دفتر من 20 بار در سه روز” گفت: آقای شومر. او گفت: دموکرات ها احساس آنها می تواند اعتماد آقای Mnuchin به نگه داشتن کلمه خود را—و آن را جمهوریخواهان در هیئت مدیره.

چندین بار به عنوان آنها سعی کردند به صفر در یک معامله آقای Mnuchin به نام آقای تهمت قرار داده و او را در بلندگو.

چهارشنبه گذشته در طول روزانه coronavirus رسانه جلسه آقای ترامپ بود در این تریبون و تشکر آقای Mnuchin برای آنچه که او گفت: یک کار بزرگ کار “شب و روز” در معامله. “او مرتب کردن بر اساس زندگی بیش در آن ساختمان زیبا.”

آقای Mnuchin است که در حال حاضر تحت جدول زمانی. او گفت که دولت آغاز خواهد شد, توزیع یک بار پرداخت پول نقد به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در چند هفته آینده وعده داده شده و آسان فرآیند نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک به درخواست برای وام های دولت یک برنامه که جمعه شروع می شود.

$500 میلیارد دلار از وام و ضمانت وام برای شرکت های ایالات متحده که آقای Mnuchin را اداره است به احتمال زیاد به صورت موشکافی شدید از حزب دموکرات که تمسخر آن را به عنوان یک شرکت با دوغاب پر کردن صندوق.

آقای Mnuchin اذعان کرده است که 2 تریلیون دلار بسته امداد را تنها دیدن اقتصاد را از طریق بعد از هشت تا 12 هفته است. اقتصاددانان به طور کلی موافقم که نمی خواهد به اندازه کافی زمان و یا پول برای بازگشت اقتصاد ایالات متحده به سلامت کامل.

“ما در حال رفتن به یک چهارم” آقای Mnuchin گفت: روز شنبه در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار. او گفت: دولت آماده است برای رفتن به کنگره برای کمک بیشتر در صورت لزوم. “هنگامی که ما دوباره باز خواهیم بود آماده و اقتصاد را افزایش بازگشت,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected] و باب دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>