اول من می خواهم برای تبریک نخست وزیر نارندرا مودی برای گرفتن گام جسورانه کامل مستند. این مرحله تنها می تواند به طور چشمگیری تغییر این دوره از بیماری همه گیر.

بسیاری در حال حاضر devolves در شورای پزشکی از هند apex بدن که کنترل آموزش پزشکی. اجازه دهید من توضیح دهید که چگونه همراه اول می توانید صرفه جویی میلیون ها نفر از قیمتی زندگی فقط با تغییرات قانونی. به زودی Covid-19 خواهد رسیدن به مرحله دوم زمانی که هزاران نفر از بیماران را سیل ويژه. در ایتالیا این ویروس به تنهایی است که کشتن بیماران این کمبود تخت ICU پزشکان و پرستاران. مرگ و میر در Covid-19 است به طور مستقیم متناسب با تعداد تخت. در نتیجه مرگ و میر در آلمان است 0.3% تقریبا شبیه آنفلوانزای فصلی در حالی که مرگ و میر در ایتالیا است 9.26%. به این دلیل است که آلمان 29 تعداد تخت در هر 1,00,000 شهروندان و ایتالیا 13. هند 2.3.

هند است که شاید تنها کشوری است که با استراتژی مناسب و اعدام می توانیم آلمانی نتایج. دولت ما قادر به راه اندازی 2,000 تخت Icu در هر شهرستان در کمتر از دو هفته و ramping تا ونتیلاتور تولید به صورت محلی و یا در صورت نیاز واردات آنها از چین است. هند دارای امتیاز بزرگ دولت بیمارستان و کالج پزشکی بیمارستان با فاصله تخت. همه آن نیاز به لوله کشی اکسیژن و ساکشن که می تواند انجام شود در زمان دو هفته. چه از دست رفته, اما, پزشکان, پرستاران و امدادگران.

تصویر: Ajit Ninan

هند تنها کشور در جهان است که فقط با تغییر همراه اول مقررات می تواند به تولید بیش از 1.5 لاخ پزشکان و متخصصان از هوا نازک. این است که ما بزرگترین مهمات در برابر Covid-19 بیماری همه گیر. اجازه دهید ما برای اولین بار یاد بگیرند که چه کشورهای توسعه یافته را به آدرس پزشک خود نمایند.

بریتانیا پزشکی عمومی شورای مطلع انگلیسی, دانشگاههای علوم پزشکی به جست و خیز نهایی سال در آزمون MBBS دانش آموزان و درجه و جایزه خود را بر اساس عملکرد گذشته است. بله پزشکان داده می شود MBBS درجه بدون گذراندن امتحانات! دولت ایتالیا خواسته دانشگاههای علوم پزشکی به برش های کوتاه مدت MBBS 10 ماه و جایزه تحصیلی بدون آزمون. این را به ایتالیا 10,000 بیشتر پزشکان. خوشبختانه ما نیاز به این مراحل است. ما باید تمرکز بر توانمند با تجربه MBBS پزشکان قانونی است. ما Icu نیاز هزاران کاربر و پزشکان متخصص.

  • بیش از 50 ، 000 پزشکان متخصص در حال انتظار به نظر می رسد برای امتحان نهایی در حیاتی تخصص مانند بی هوشی, pulmonology, cardiology, رادیولوژی و غیره پس از گذراندن سه تا شش سال در تخصص های زیر همراه اول و یا هیئت مدیره ملی از امتحانات. مثل ما این پزشکان می تواند با توجه به درجه “هیئت مدیره واجد شرایط” به طوری که آنها می توانید تمرین را بدون ظاهر شدن برای امتحان نهایی و پس از عبور از تبدیل شدن آنها به “هیئت مدیره گواهی شده” برای تبدیل شدن به معلمان است.
  • وجود دارد 40,000 متخصصان مانند anaesthesiologists, intensivists و طب اورژانس متخصص و آموزش دیده توسط کالج پزشکان و جراحان. چندین سال پیش همراه اول ممنوع درجه از این 100-year-old نهاد.
  • همراه اول باید لغو ممنوعیت کمک هزینه های تحصیلی ارائه شده توسط انجمن طب اورژانس هند و هندی جامعه از مراقبتهای پزشکی و 2000 نفر از متخصصان با مدرک در جامعه قلب و عروق از IGNOU.
  • هزاران نفر از پزشکان جوان آموزش دیده در روسیه و چین در حال انتظار برای روشن شدن همراه اول را واجد شرایط آزمون. این پزشکان واجد شرایط برای تمرین در اکثر نقاط جهان است. همراه اول باید به آنها گواهینامه موقت به کار در بیمارستان های تحت پزشکان ارشد.
  • Legalise پزشکی از راه دور, آنلاین, مشاوره تجویزی مانند سایر نقاط جهان است.

جنگ زمین را در حال حاضر تغییر از خانه ها و خیابان ها به بیمارستان ها و مراقبت های ويژه. این نبرد سخت تنها می تواند برنده و با پزشکان و پرستاران. پزشکان زمانی که ما در تلاش برای نجات زندگی بیماران در ذهن ما آن را تنها در مورد بیمار هرگز در مورد ما. به عنوان یک جوان جراح چندین سال پیش زمانی که من در شستشو تا برای اولین بار به کار در HIV+, بیمار, من تا به حال به مبارزه عاطفی نبرد اول: در بعد از 10 ساعت با سوزن تیز و چاقو در دست من من می دانستم که یک سوزن خراش می تواند کشتن من باید زندگی من برای اولین بار به طوری که همسر و چهار فرزند جوان ها محافظت می شود.

این دقیقا همان چیزی خواهد بود که در ذهن پزشکان و پرستاران. ما باید فرض کنیم که نیمی از ما پزشکان و پرستاران را نمی خواهد مراقبت از Covid بیماران. من می دانم که در پایان بسیاری از آنها را به نوبه خود برای کار. ما لازم نیست که بسیاری از پزشکان و پرستاران است. این نبرد نمی توان جنگیدند توسط پزشکان ارشد مثل خودم چون Covid خطرناک است برای پزشکان بیش از 60. این است دلیل که چرا شاید برای آخرین بار در زندگی من است من گدایی همراه اول برای آزادسازی پزشکی و آموزش و پرورش و توانمند سازی جوانان برای محافظت از ملت است.

اگر ما آن را انجام نمی در حال حاضر ما خواهید بود مجبور به التماس چین و کوبا به ارسال خود را intensivists به صرفه جویی در زندگی ما مانند ایتالیا انجام داد. به یاد داشته باشید ما در هر زمان داده شده بیش از 15 لاخ بیماران دراز کشیدن بر روی تخت بیمارستان با حمله قلبی, سکته مغزی و سرطان, ما نیاز به مراقبت از آنها را به عنوان به خوبی. آیندگان قضاوت خواهد کرد نسل ما بر اساس تصمیم گیری های دشوار ما در زمان و حرکت هوشمند ما ساخته شده است. در حال حاضر زمان برای مردم در همراه اول را در راس قرار داده و به بهره از 1.3 میلیارد نفر اول و قضاوت تماس بگیرید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im