چه مدت طول خواهد این بیماری همه گیر است ؟ 3 Covid حالات

چه مدت طول خواهد این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته همراه با رکود اقتصادی آن ایجاد شده ؟ من بدبین و ترس طولانی فاجعه است.

در نظر گرفتن سه حالات ممکن است. با پزشکی موثر و اقتصادی پاسخ, بحران ممکن است افزایش انفجاری و پس از آن به سرعت در حال پیتر ، یک رکود عمیق در نیمه اول سال 2020 می تواند به دنبال یک تیز V شکل بازیابی.

در سناریو 2 ویروس و رکود ادامه خواهد داد تا سپتامبر با نسبت بالاتر مرگ و میر و ورشکستگی. اقتصاد رنج می برند طولانی و سخت با وجود دولت نجات بسته است. رشد تولید ناخالص داخلی ممکن است بهبود کمی اما هنوز هم hobbled تا پایان سال 2020 است.

در سناریو 3 ویروس را سنین برای کنترل و ممکن است بازگشت موج دوم و حتی پس از آن در ابتدا به نظر می رسد کنترل می شود. اگر بحران ادامه خواهد داد به 2021 wreaking ویران کردن بیشتر از سال 2008 رکود اقتصادی ،

به اعتقاد من شانس سناریو 1 بیش از 30 درصد از سناریو 2 شاید 60 درصد از سناریو 3 شاید 10%.

آمریکا امیدوار است برای سناریو 1. معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان می کند که ما از مرگ می تواند به موشک وار رفتن 240,000 و بیکاری به ده ها میلیون نفر. اما پس از که او انتظار دارد به عفونت و مرگ و میر و نرخ بیکاری به شاقول به عنوان اتفاق افتاده در چین, به طوری که ما به شدت بهبود پس از ماه جولای. بانک های سرمایه گذاری مانند گلدمن ساش نیز پیش بینی شده یک رکود عمیق و به دنبال آن تیز بازیابی در نیمه دوم سال 2020 است. اگر اقتصاد جهانی می تواند به عادی سازی شاید حتی رونق در ماه دسامبر.

سناریو 2 gloomier و دو بار به عنوان به احتمال زیاد. همانطور که در سناریو 1 و عفونت و مرگ و میر خواهد رشد انفجاری اما نمی میرند به سرعت و بنابراین نمی خواهد خار بهبود سریع اقتصادی است. چند کشور را با کیفیت بالا و ظرفیت دولت همراه با تحصیل و پاسخگو شهروندان. اینها کشورهایی مثل کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن که سریع عظیم تست سریع جداسازی آلوده و مستندات به علاوه به خوبی اجرا اجتماعی فاصله را تا حد زیادی کاهش عفونت و مرگ و میر. پس از اولیه خود انکار چین بیش از حد به دنبال این مسیر مشابه و بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت هستند ، چین خالص نرخ تازه عفونت بسیار کم است و مرگ و میر کاهش یافته است از اوج بیش از 100 در هر روز فقط 3. کارخانه های چینی گزارش داده است که کارگران در حال بازگشت به کار و اقتصاد امیدوار به شروع به زمزمه دوباره در یک ماه یا دو.

منتقدان گمان چین است fudging آمار و ارقام خود را. ممکن است گزارشدهی نادرست ویروس مرگ و میر عادی ذات الریه یا آنفلوآنزا مرگ و میر. چنین fudging است که به سختی ناشناخته در چین است. و در عین حال مستقل شواهدی از بهبود های قابل توجهی (مانند آلودگی در پکن) قابل توجهی است. جهان فلز قیمت ها شروع به افزایش کرده به این امید که چین را بهبود می یابند به شدت در اواخر سال 2020 است. اما اروپا دست و پا زدن با عفونت تیراندازی در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است. این باعث می شود سناریو 2 به احتمال زیاد.

اما شرایط در هند و دیگر کشورهای فقیر بدتر از در غنی کشور و در نهایت می تواند منجر به سناریوی 3. تا کنون اصلی عفونت مناطق شده اند و شرق آسیا و اروپا و آمریکا است. اما این ممکن است به سادگی منعکس کننده بالاتر مسافرت های بین المللی و خوب تست امکانات است که نشان می دهد نرخ ابتلا به عفونت به سرعت. کشورهای فقیر کمتر مسافران بین المللی و بنابراین ممکن است دیر استارت.

علاوه بر دولت های خود را اغلب بی کفایت سنگدلانه و فاسد است. من نمی مراجعه فقط به هند — ایران و پاکستان در حال بدتر و کشورهای آفریقایی بسیار بدتر است. این کشورها به شدت از کمبود تجهیزات پزشکی و کارکنان بیمارستان و یا حتی به معنی تبلیغ امن رفتار اجتماعی مانند فاصله. اعتماد عمومی به دولت کم است بنابراین حتی خوب رسمی مشاوره نادیده گرفته می شود.

هنجارهای اجتماعی و آداب و رسوم در کشورهای فقیر تشویق گردهمایی عظیم از مردم برای جشنواره مراسم عروسی و دیگر موارد. در محله های فقیرنشین شهری و روستاهای چهار تا شش نفر در هر یک کلبه ساخت اجتماعی فاصله غیر ممکن است. شلوغ بازار و محل شایع هستند. خانواده در غرب فروشگاه ممکن است یک بار در دو هفته و انبار کردن مواد غذایی در یخچال, اما این غیر ممکن است در کشورهای فقیر.

طبقه متوسط خانوار بستگی دارد بندگان برای فراگیر, پخت و پز و رانندگی. صلاحیت دیجیتال به اندازه کافی بالا است به منظور تسهیل عظیم کار از خانه برای کارگران یقه سفید. حتی اقدامات امداد مانند جامعه آشپزخانه یا مواد غذایی انبار برای بیکاران ایجاد خواهد شد جمعیت که گسترش عفونت است. فعالیت های روستایی از جمله کشاورزی اغلب نیاز به اقدام گروه. روستایی هنجارهای اجتماعی را شامل نمی شود اجتماعی فاصله. زنان در گروه در همه جا حتی برای مدفوع کردن در این زمینه. روستاییان در حال بسته بندی شده مانند ساردین به اتوبوس و تراکتور برای سفر.

شاید یک واکسن خواهد آمد و مشکل را حل کند. شاید دمای بالا را مهار ویروس. در عین حال احتمال یک سناریوی وحشتناک 3 در هند و دیگر کشورهای فقیر ناچیز است. بسیار نیرومند و تلاش مورد نیاز برای جلوگیری از بدترین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im