چه مدت طول خواهد, تاج, تاریخ و زمان آخرین ؟

اتحادیه اروپا از بازگشایی به بازدید کنندگان بین المللی در جولای 1, اما در یک خیره کننده ملامت به آمریکا اعتبار, اتحادیه اروپا, محرومیت مسافران از ما. تصور کنید که! آمریکا را ممنوع کرده بود اتحادیه اروپا مسافران در ماه مارس است.

چه حتی بیشتر سوزان است که اگر چین آسانسور خود را ممنوعیت اتحادیه اروپا مسافران و سپس چینی ها می تواند سفر به اتحادیه اروپا.

مدیریت آمریکا از این بیماری همه گیر شده است و در مجموع فاجعه است. اولین ماسک بودند تقبیح حتی معروف پزشکی افرادی مانند Anthony Fauci و سانجی گوپتا از سی ان ان بودن از هر گونه کمک. در حال حاضر ماسک ها مورد ستایش قرار داد توسط همان مردم تمام شود, پایان تمام ناجی به تاج. رئیس جمهور تهمت و هنوز هم حاضر به هیچ یک ماسک.

هواداران خود را ببینید با پوشیدن یک ماسک به عنوان نشانه ای از شجاعت و افتخار است. همه چیز در rampantly-آمار جاهایی مثل نیویورک شد تا حدودی بودن تحت کنترل در آورد زمانی که ایالات متعدد مانند فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به مبارزه طلبیده کاخ سفید تاج وظیفه نیروی دستورالعمل و بازگشایی بیش از حد به سرعت. مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را تشویق به بازگشایی و عمدا نادیده دستورالعمل های خود را.

وجود دارد صحبت از یک اکتبر سورپرایز درست قبل از ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. که یک تست واکسن خواهد بود فنر در unsuspecting در کشور به افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز. در حالی که نیویورک مترو منطقه در شکل بسیار بهتری نسبت به قبل بیشتر از ما در حد شکل بدتر از همیشه قبل از.

چیزهایی که از نظر تعداد مرگ و میر بسیار بهتر در هند نسبت به ما, اما تست در هند است که هنوز هم اتفاق می افتد بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. به عنوان ساعت مودی بارها تاکید کرد این سیستم پزشکی در جاهایی مثل آمریکا و ایتالیا است که به مراتب برتر به هند است. هند به آرامی ابتلا به کرونا را در آتش و اگر آتش تبدیل به خشم و هند خواهد بود به شدت امضاء.

اقتصاد هند مانند اقتصاد آمریکا دارای زمین به توقف screeching. وجود دارد مذاکرات بیشتر بسته های مشوق اما آنچه که وجود دارد به تحریک? اقتصاد رو به زوال است. به علاوه دولت باید بدون پول واقعی; آنها فقط چاپ مقاله برای توزیع به مردم در مقیاس بزرگ است.

کارگران مهاجر در هند در حال بازگشت به کار کرد و گفت که بهتر است به مرگ از Covid از گرسنگی. اما آنها زندگی می کنند بسیار در شرایط شلوغ و گسترش ویروس سریع در جمعیت. به علاوه چه کار وجود دارد به حال? رستوران ها در حال انجام این کار ضعیف. طبقه متوسط و حتی ثروتمند در هند فوق داخلی کمک کند.

هنگامی که از این کابوس پایان ؟ وجود دارد هیچ دارو یا دیگر داروهای در حال حاضر تایید شده توسط سازمان غذا و دارو برای جلوگیری و یا درمان Covid-19. بدون مواد مخدر به نظر می رسد در چشم یا. بسیار وجود دارد که بحث واکسن در دسترس ساخته شده توسط پایان سال, اما این به نظر می رسد بسیار ballyhooed صحبت کنید.

و حتی اگر توسط برخی از معجزه واکسن در دسترس است برای عموم مردم ژانویه 1 آمده وجود دارد هنوز شش ماه به بین در حال حاضر و پس از آن. صحبت از مردم دوره نقاهت بعد از Covid و توسعه آنتی بادی و برای چه مدت آنها گذشته منجر به وعده گله ایمنی اما مذاکرات به نظر می رسد باقی مانده است که فقط.

آمریکایی متخصصان پزشکی در حال برآورد است که بیش از 20 میلیون نفر در آمریکا آلوده شده توسط virus. صدها نفر از هزاران نفر می میرند در امریکا قبل از سال است. ترس ساقه هوا. آن ساقه های هوایی در امریکا و از آن ساقه هوا در هند. کار از خانه به وعده جدید عادی حداقل تا یک واکسن می آید.

ویروس آورده شده است تحت کنترل نسبی در چین و اتحادیه اروپا, اما از آن است که رشد دارد در آمریکا و برزیل و هند و مکان های مختلف دیگر. اقتصاد جهانی شده است طرح میتوانست. چین می تواند مسائل را برای جهان اما چند نفر در امریکا پول به آنها را خرید.

شرکت های خودرو در امریکا رفت و همراه با نارس بازگشایی امیدوار کننده سفرهای جاده ای و دیگر آزاده چیزهایی که در تبلیغات خود را و هنوز هم کوچک آنها را حتی به عنوان بسیاری از بد ضربه متحده در ایالات متحده در حال reimposing مستندات. این وضعیت در هند نامشخص است. مانند بسیاری از چیزهای هند به نظر می رسد تشبه امریکا و نه چینی و یا حتی اروپایی ها.

بنابراین هند بیش از حد تدریجی بازگشایی و مهار این منطقه و مهار منطقه اما موارد خونتان مانند کسب و کار هیچ کس. کیفیت پایین از کشور شده اند گذاشته لخت به یک و تمام. درمان در بيمارستان های دولتی در هند بود که همیشه احساساتی; حتی ظاهرا-فانتزی بیمارستان های خصوصی و حتی بیمارستان های نظامی رنج می برند از بهداشت ضعیف.

Covid باید نشان دهد هند است که در آن باید به توسعه آن پزشکی زیرساخت سیستم راه چین انجام داده است. این ویروس وعده به اطراف برای حداقل یک سال و چه کسی می داند چه خواهد آمد. این واقعا زمان که هند می شود با تمرکز بر توسعه به جای گرفتار شدن در طلبی و غیره.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>