چه مدت می تواند به آمریکایی ها زندگی می کنند در یک حالت اضطراری ؟

همه گیر نشان دهنده آخرین آزمون از آزادی های مدنی و آن را تست این آزادی در راه بی سابقه حتی به عنوان ایالات متحده تعداد مرگ گذشت 100,000 این هفته است.

در حالی که شده است وجود دارد اخیر پیشرفت آن هنوز مشخص نیست چه مدت این بیماری همه گیر در حال رفتن به گذشته و در نتیجه چه مدت محدودیت در آزادیهای شخصی ممکن است خواسته شهروندان است. ردیابی و از بین بردن virus خواهد شد به احتمال زیاد افزایش جدید حقوق مدنی نگرانی نیز هست.

“آنچه که متفاوت است در مورد این بحران است که هر دو نامرئی از دشمن و زمانی که آن را آشکار می گوید:” مریل Chertoff مدیر اجرایی این پروژه در دولت های محلی و سیاست های دولت و قانون در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون.

“ما نیاز به هدایت توسط علم, اما ما نیاز به مراقب باشید در آنچه که ما در حال حاضر به قبول در شرایط اضطراری به دلیل حقوق یک بار داده می شود بسیار دشوار است برای بازگشت دوباره,” او می گوید.

قیاس مفید وجود دارد می گوید: استاد Chertoff است 9/11 و در جریان جنگ با ترور.

“سوال این است. چه زمانی ما حاضر به قبول برای زندگی در یک حالت اورژانس؟”

Austin تگزاس

آزادی های مدنی هستند سنگ بنای دموکراسی آمریکایی, اما هیچ چیز در آزمون کسانی که آزادی کاملا مانند یک بحران بزرگ.

هر بحران به شمار متمایز تهدیدات و نیاز به متمایز پاسخ. اما در سراسر امریکا تاریخ محدود کردن آزادی های مدنی در برخی از راه بارها بخشی از پاسخ است.

در منافع و امنیت مردم کرده اند که اغلب حاضر به تسلیم شدن آزادی در هنگام بحران و پیامدهای آن. دولت همچنین با استفاده از بحران به عنوان یک توجیه به زور محدود کردن شهروندان آزادی مانند بدنام توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم است.

Coronavirus همه گیر نشان دهنده آخرین آزمون از آزادی های مدنی و آن را تست این آزادی در راه بی سابقه حتی به عنوان ایالات متحده تعداد مرگ گذشت 100,000 این هفته است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“آنچه که متفاوت است در مورد این بحران است که هر دو نامرئی از دشمن و زمانی که آن را آشکار می گوید:” مریل Chertoff مدیر اجرایی این پروژه در دولت های محلی و سیاست های دولت و قانون در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون.

“ما نیاز به هدایت توسط علم, اما ما نیاز به مراقب باشید در آنچه که ما در حال حاضر به قبول در شرایط اضطراری به دلیل حقوق یک بار داده می شود بسیار دشوار است برای بازگشت دوباره” او می افزاید.

در حالی که شده است وجود دارد اخیر پیشرفت در حال توسعه درمان و واکسن آن هنوز مشخص نیست چه مدت این بیماری همه گیر در حال رفتن به گذشته و در نتیجه چه مدت محدودیت در آزادیهای شخصی ممکن است خواسته شهروندان است. ردیابی و از بین بردن virus خواهد شد به احتمال زیاد افزایش جدید حقوق مدنی نگرانی نیز هست.

قیاس مفید می گوید: استاد Chertoff است 9/11 و در جریان جنگ با ترور.

“اقدامات اضطراری در محل قرار داده شد و سوال – و آن را به یک سوال دشوار است برای سیاستگذاران شد هنگامی که شما را از قرمز به زرد است؟,” او می گوید.

“سوال این است. چه زمانی ما حاضر به قبول برای زندگی در یک وضعیت اضطراری” او می افزاید. “برخی از که است سیاسی و فرهنگی و برخی از که متصلند به ما به عنوان مردم است که وجود دارد تنها تا زمانی که مردم زندگی می کنند در یک حالت hypervigilance و یا در یک حالت انزوا.”

مستند خستگی

در واقع آخر هفته روز یادبود دیدم گسترده در برابر سایش اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش COVID-19. با تمام 50 ایالت در حال حاضر در روند بازگشایی مجدد مستند خستگی به نظر می رسد در تنظیم و در حالی که اکثریت مردم همچنان به حمایت اجتماعی فاصله دستورالعمل که اکثریت کاهش است.

در اخیر آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش بررسی برای مثال 69 درصد از آمریکایی ها طرفدار محدود کردن تجمعات به 10 نفر یا کمتر از 82 درصد در ماه آوریل است.

“هنگامی که مردم درک یک تهدید برای ایمنی خود را زمانی که آنها احساس ناامنی می کنند که حاضر به دادن آزادی های آنها ممکن است در زمینههای دیگر می گوید:” کوین مقابله استادیار در دانشگاه ویرجینیا مدرسه قانون است.

“از نظر آزادی محدودیت ما شاهد در حال حاضر یکی از دلایل مردم و حمایت از آنها در بالا مانند اعداد است چرا که آنها انتظار می رود آنها را به صورت کاملا موقت است.”

که انتظار ناپایداری حیاتی توجیهی برای محدود کردن آزادی های مدنی در یک بحران. چه اثبات آزار دهنده در مورد COVID-19 همه گیر است که آن را دشوار است به دانستن آنچه انتظار می رود. این بیماری همه گیر است که هر دو فوری بحران با مردم سقوط بیمار و در حال مرگ هر روز و آهسته سوختن یکی ساخته شده توسط نسبتا نامرئی و مرموز ویروس است که می تواند در ریشه کن سال و یا نه در همه.

حتی برخی از برجسته معتقدین باید گفت که در یک وضعیت با یک بیماری عفونی و بدون علامت حامل محدودیت در آزادی حرکت را حس. (هر چند محدود کردن حقوق دیگر مانند آزادی برای حضور اجتماعی فاصله خانه عبادت ممکن نیست که آنها می گویند.)

“در این شرایط طبیعی است که توجیه آزادی حرکت و سفر و … متاسفانه در حال حاضر زمانی که هر یک از ما (با انتخاب آگاهانه ما بخش) است که به طور بالقوه بسیار کشنده به مردم در اطراف ما. با این حال ارام ما ممکن است در ما نیت ما مونتاژ فیزیکی تهدید. ما قضاوت در مورد آزادی من فکر می کنم نیاز به منعکس کننده که” نوشته یوجین Volokh یک قانون اساسی متخصص در UCLA School of Law, در مارس 4.

صدفی یانگ/کانزاس سیتی استار/AP

جمعیت از مردم جمع آوری نارگیل در ساحل کارائیب Bar & Grill در Gravois Mills, Missouri, 24 مه سال 2020 است. این دریاچه از رشتهکوه اوزارک بسته بندی شده بود با حزب را برانگیخت در طول آخر هفته روز یادبود. چند رهبران سیاسی را محکوم گرفتم برای عدم عمل اجتماعی فاصله میان ترس آنها می تواند گسترش coronavirus.

ویسکانسین حاکم

با قدرت وسیع دولت و رهبران محلی می توانید شیر را در شرایط اضطراری آن را شاید تعجب آور است که دادگاه تا کنون تمایلی به حمله کردن همه گیر مرتبط با دولت اقدامات است.

تنها موفق با چالش قانونی تا کنون در آمد ویسکانسین در اوایل این ماه زمانی که دادگاه عالی ایالت طرفه با دولت جمهوری قانونگذاران و زده لیبریا تونی Evers’ shutdown سفارشات.

دادگاه 4-3 حاکم – که بلافاصله لغو تمام محدودیت های اعمال شده توسط فرماندار به غیر از مدارس ماندن بسته تا سقوط – لولایی که انتظار ناپایداری. بر خلاف ناگهانی و کوتاه مدت بحران مانند یک فاجعه طبیعی اکثر نوشت: فرماندار باید به دنبال عادی حکومت-روند ساخت و اجازه می دهد که مجلس قانونگذاری ایالتی برای بررسی سفارشات خود را.

“اگر جنگل آتش سوزی وجود دارد هیچ وقت برای بحث است. عمل مورد نیاز است” نوشت: رئیس دادگستری صبر Roggensack برای اکثریت است. “اما در مورد یک بیماری همه گیر است که طول می کشد ماه پس از ماه فرماندار نمی تواند تکیه بر قدرت اضطراری به طور نامحدود.”

فرماندار Evers گفت: حاکم خواهد انداختن دولت “را به هرج و مرج” در حالی که عدالت برایان Hagedorn درگرفت که با همکاران محافظه کار خود به مخالفت از حکم متهم اکثریت درگیر شدن در “هرزگرد قانون اساسی تئوری.”

دو هفته بعد ویسکانسین تنظیم یک رکورد برای هر دو مورد جدید و مرگ و میر در کشور است. تست نیز گسترش یافته است.

پورتوریکو “اطلاعات نادرست” قانون

مورد, نمی, افزایش هر قانون اساسی سوالات, اما کسانی که به زودی می تواند پدیدار شود.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در هفته گذشته واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از دو روزنامه نگار به چالش کشیدن دو قوانین جدید در پورتوریکو: یکی جرم بالا بردن “آلارم کاذب” در یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و یکی از جرم های از “اطلاعات نادرست” در مورد دولت اضطراری سفارشات و یا حکومت نظامی سفارشات.

دولت هنوز برای پاسخ دادن – آن را تا ماه ژوئن 5 – اما این اولین بار است پورتوریکو مواجه شده است و انتقاد از نقض متمم اول قانون اساسی. در سال 2003 ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای اولین مدار زده کردن یک جنایتکار افترا قانون به عنوان قانون اساسی.

“این قوانین فقط کسانی که پیر جنایی افترا قوانین در حال آمدن به عقب با انتقام می گوید:” برایان Hauss یک ACLU کارکنان وکیل “و دولت در تلاش است تا با استفاده از COVID-19 بحران به اصلاح قدرت در حال حاضر اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی.”

درس از سال 1918

پورتو ریکو قوانین شامل پژواک از اوایل عمده بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا

در عین حال وقتی که می آید به آزادی های مدنی و 1918 آنفولانزا که حتی مقایسه نیست به طور کامل در نقطه با توجه به John M. بری, یک مورخ در دانشگاه Tulane و نویسنده “بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ است.”

آنچه اتفاق افتاده در طول سال 1918 همه گیر افتاد به زیرساخت های ایجاد شده توسط جنگ جهانی اول که ایران تا به حال پیوست و یک سال قبل او می گوید.

بسیاری از آمریکایی ها مورد علاقه آمریکایی بی طرفی و ماه پس از ورود به جنگ کنگره تصویب جاسوسی عمل می کنند که ممنوع توزیع اطلاعات و مواد در مخالفت با تلاش های جنگی. در سال 1918 کنگره تصویب فتنه عمل می کنند که جرم استفاده از “بی وفا, بی حرمتی کردن, زشت یا توهین آمیز” در مورد قانون اساسی, دولت, نظامی و یا پرچم.

این دو قوانین – همراه با کمیته اطلاعات عمومی طرفدار جنگ فدرال تبلیغات آژانس – ایجاد یک آب و هوا که در آن مردم می دانستند که نمی توانستم باور آنچه که آنها در حال گفت اما نمی دانم چه به این باور می گوید: استاد بری.

“به جای وحدت جوامع با یکدیگر و حمایت از یکدیگر” او می افزاید: “این بیشتر یک رویکرد از همه برای خودش تقریبا یک شکست از جامعه است.”

در حالی که وجود دارد هر گونه نشده است آشکار سانسور در آمریکا همه گیر پاسخ شده است وجود دارد رشد قطبش در چگونه آمریکایی ها را مشاهده همه گیر. در حالی که دموکرات ها عمدتا با احتیاط از بلند کردن اجسام مستند اقدامات خیلی زود جمهوریخواهان عمدتا با احتیاط از نگه داشتن آنها در جای خود بیش از حد طولانی چندین بررسی نشان داده اند.

که سیاسی است که چه چیزی باعث واکنش آمریکا به این بحران متمایز از دیگر کشورها با توجه به عزیز Huq یک استاد در دانشگاه شیکاگو مدرسه قانون است. اما او را ندیده است هیچ تهدید قابل توجهی به آزادی های مدنی – هنوز.

“تقریبا با تمام آزادی های مدنی سوال این است که آیا دولت تا به نوعی از توجیه قانع کننده برای انجام آنچه در آن انجام,” او می گوید. تا کنون “من یک زمان سخت در از دیدن [چالش های مستند اقدامات] به عنوان جدی آزادی های مدنی و نگرانی است.”

که می تواند تغییر کند اگر تهدید ویروس دیگر کم اما مستند اقدامات در محل اقامت.

بود این تکنولوژی برای کمک به, تماس, ردیابی مانند یک برنامه به شما هشدار اگر شما شده است در معرض تماس با فرد آلوده است که اپل و گوگل در حال کمک به توسعه و یا “ایمنی گذرنامه” است که به مردم اجازه می دهد که سیستم ایمنی بدن به ویروس نمی تواند موضوع را به محدودیت های دولت چگونه سعی کنید برای نظارت بر این ویروس در یک پست-مستند جهان در حال حاضر نگرانی. به عنوان نوامبر نزدیک, نگرانی بیش از حق رای دادن خواهد شد به احتمال زیاد تر تلفظ می شود.

نگاه به آینده و استاد Huq می گوید: “پیش بینی از کجا و چگونه این بیماری در حال رفتن است, منطقه ای که در آن حریم خصوصی ملاحظات در حال رفتن به آمده است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>