به یاد داشته باشید که جمهوری خواه رئیس جمهور تئودور روزولت تاسیس پارک های ملی و سازمان حفاظت محیط زیست ایجاد شد تحت ریچارد نیکسون? در حالی که ایران تا حد زیادی دیده می شود که در تقابل با محیط زیست که نیست همیشه مورد بوده است. Benji حامی, کالج ارشد و حال و روز محافظه کار و زیست است که کار را به همفکر جوان مردم را به حفاظت از محیط زیست بحث و بررسی است. او شده است صحبت کردن در سراسر کشور به عنوان بنیانگذار و رئیس جمهور آمریکا حفاظت ائتلاف است که اعضا در 200 دانشگاه.

آقای حامی مخالف با فعال گرتا Thunberg تیره تر از نظر آب و هوا تغییر کند چرا که او فکر می کند آن را به نوبه خود می تواند مردم را از مبارزه است. اما او معتقد است که چپ و راست با هم کار می کنند برای مقابله با این بحران است. “همه ما نقش به افراد درگیر در این مسئله در راه آنها نشده است و قبل از, می گوید:” آقای حامی. “و هر آنچه که ما را به نتایج نهایی اقدام آب و هوا است که همه امور.”

سیاتل

Benji که حامی ایستاده بود در مقابل 100 کالج جمهوری خواهان در دانشگاه مرکزی فلوریدا و خواسته های مطرح شده از دست کسانی که خود را محیط زیست. همه برگزار شد تا یک دست.

پس از آن پیگیری سوال در کالج دولت جمهوری کنوانسیون ماه گذشته: “آیا شما بچه ها می دانید چه محافظه کار و محیط زیست پلت فرم است؟” دست رفت.

آقای حامی در ادامه به بحث در مورد نقش بازار و سرمایه داری در آینده سبزتر آوردن محلی شکار و ماهیگیری جوامع به مکالمه و به دنبال نوآوری و تکنولوژی محیط زیست راه حل.

او دادن این مذاکرات در سراسر ایالات متحده به عنوان بنیانگذار و رئیس جمهور آمریکا حفاظت ائتلاف (ACC) یک غیر انتفاعی پر از افراد جوان کار را به محافظه کاران دوباره به بحث حفاظت به طوری که چپ و راست با هم کار می کنند برای مقابله با بحران آب و هوا.

تاسیس در سال 2017, گروه گسترش به 200 دانشگاه. سال آینده آنها امید به 10 ، 000 عضو دارد. ACC مردم کمک می کند تا اتصال با مقامات منتخب به دفاع از لوایح مانند بازگرداندن پارک های ما عمل می کنند بلکه با تمرکز بر آموزش عمومی چگونه محافظه کاران و حفاظت متناسب با هم.

“ما در حال آموزش به محافظه کاران لیبرال ها هر کس می خواهد به گوش دادن در چگونه مبتنی بر بازار محدود سیاست های دولت هستند بهتر است برای محیط زیست; و اگر شما باور در بازارهای یا تکنولوژی یا ارزش های محافظه کار … شما همچنین می توانید یک فعال محیط زیست می گوید:” آقای حامی کسب و کار بازاریابی ارشد در دانشگاه واشنگتن در سیاتل.

در حالی که ایران تا حد زیادی دیده می شود که در تقابل با محیط زیست که نیست همیشه مورد می گوید: Toddi Steelman Stanback دین از دانشگاه دوک را نیکلاس دانشکده محیط زیست است. پس از تئودور روزولت ایجاد پارک های ملی و جنگل های ریچارد نیکسون تاسیس آژانس حفاظت از محیط زیست و گونه های در معرض خطر, عمل, به عنوان مثال.

“من فکر می کنم مردم … درک کنند که حفاظت از آب و هوا و نگرانی برای سلامت ما خوب است و نه فقط برای فرزندان ما, اما اگر ما این کار را انجام, آن را خوب است برای کسب و کار می گوید:” دکتر Steelman. “ایجاد پایداری در شرایط از آنچه ما می خواهیم برای رسیدن به گسترده حکم – از لحاظ اقتصادی اجتماعی و محیط زیست.”

خانم Steelman می گوید رونالد ریگان دولت معطوف به تمرکز بر مقررات زدایی برای افزایش کسب و کار و صنعت پس از رکود از 1970s. “که شعارهای به تازگی اتخاذ شده توسط حزب جمهوری خواه پس از آن به عنوان بخشی از خط حزب می گوید:” خانم Steelman.

ده سال بحث فن

برای آقای حامی یک مناظره تلویزیونی باراک اوباما و جان مک کین در سال 2008 آغاز فعالیت خود را به عنوان یک محافظه کار اگر نه جمهوری خواه پس از او شانه خالی برچسب احزاب سیاسی برای خودش. اما او تا به حال یک شور و شوق برای محیط زیست حداقل به عنوان طولانی است. در حال رشد در ویسکانسین او لذت می برد صرف تعطیلات آخر هفته در جنگل در اطراف کابین پدربزرگ و مادربزرگ خود را ساخته شده است. به عنوان او مسن تر او متوجه شد که این دو احساسات “بودند و نه مرتبط در همه.” تا سال 2016 آقای حامی متوجه وجود دیگران فقط او را دوست دارم و با تیم او راه اندازی ACC.

آقای حامی می گوید او دریافت پوش بک از محافظه کاران که اقدامات زیست محیطی به عنوان یک “اسب تروا” و از لیبرال ها که فکر می کنم ACC انجام نمی دهد به اندازه کافی. اما در سال گذشته او چیزی متوجه یک تغییر.

“بیشتر از سمت چپ از مرکز مردم متوجه می شوند که شما نیاز به هر دو طرف است. و بیشتر مردم در سمت راست از مرکز طرف متوجه می شوند که شما می توانید نگاهی به این مسائل در یک طرز فکر نیست که کاملا ضد محافظه کار می گوید:” آقای حامی.

یک ACC نماینده در دانشگاه میسوری در کلمبیا دالتون کماندار می افزاید: “من شروع به دیدن هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور دانشجو-سن جوان خواهان صحبت زیادی در مورد مسائل زیست محیطی از شما می خواهم در ابتدا فکر کرده اند.”

میچ مک کانل و گرتا Thunberg

به تازگی در واشنگتن آقای حامی ملاقات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بالا مشاور سیاست و در گذشته نیز در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان چیزی که او را به نام یک “کار در حال پیشرفت است.”

“من فکر نمی کنم که در آینده ما دزدیده شده است از ما,” او می گوید. “من باور دارم که ما هم برای رفع تغییر آب و هوا. من باور دارم که آنچه را که علم می گوید.”

جایی که او مخالف با فعال گرتا Thunberg. این جفت ارز ملاقات در ماه نوامبر زمانی که آنها هر دو شهادت در کنگره است. آقای حامی اظهار داشت: در توانایی خود را برای الهام بخشیدن به, اما با جنجال آفرینی رویکرد است که می تواند به نوبه خود مردم را از مبارزه است.

“در پایان روز شما نیاز به کسی مثل او و شما نیاز به کسی مثل من و شما نیاز به هر نوع از فرد در جنبش برای این پنجه نرم کنید,” او می گوید. “همه ما نقش به افراد درگیر در این مسئله در راه آنها نبوده است و هر آنچه ما را به نتایج نهایی اقدام آب و هوا است که همه امور.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im