چگونه من صرف من وقت اضافی

چه کار می کنید اگر شما تا به حال زمان بیشتری از پول ؟

برای بسیاری از ما این است که دیگر یک سوال فرضی. اما حداقل این بیماری همه گیر کردم ما در سمت راست معادله است. بدون پول است که هنوز هم ارزشمند است. پول بدون زمان فقط یک غم سرگرمی.

بنابراین در حال حاضر مردم در حال گرفتن موسیقی, خواندن برای لذت بردن از باغبانی است. و یا آنها کشف کرده اند که کمبود زمان بود و هرگز آنچه که آنها را به بازگشت به بعد از همه.

زمانی که جهان در زمان غیر منتظره استراحت ما فقط آینده در فصل بهار در این نیمکره است. و من می دانستم که فقط آنچه من می خواستم برای انجام با زمان من در خانه است. من می خواستم به تماشای bushtits ساخت یک لانه.

شده است که در لیست خواسته های من در حالی که برای. ما هیچ bushtit کمبود اینجا در شمال غربی اقیانوس آرام. آنها لذتبخش جمع پرندگان کوچک, بنابراین اگر شما دیده ام شما احتمالا دیده می شود 30. Bushtits مانند هر دیگر زیادی. آنها بحث بیش از هر یک از دیگر به طور مداوم و هیچ کس در ذهن. “سفر جاده!” آنها جیر جیر, ریختن از یک درخت در یک شایان ستایش ازدحام و همه آنها را به درخت بعدی ، ما مجموعه ای از آنها را. آنها باید تودرتو در جایی. و لانه خود را بسیار سرد است.

اگر شما هم به دنبال آنها به اندازه کافی آسان به نقطه آویزان از پایین شاخه. درست است: آنها اویزان. Bushtits گره خود یک جوراب. وجود یک ورودی سوراخ در بالا و تخم مرغ در پایین. آن را ساخته شده عمدتا از چسبناک spiderweb, chinked با گلسنگ و خزه. یک جفت جفت قرار می دهد آن را با هم. شما می دانید آن را در فصل مناسب چرا که به طور ناگهانی شما در حال دیدن یک یا دو bushtits و نه کل شلوغی از آنها.

کارن نوریس/کارکنان

نوجوانان و چوب لباسی و خواستگاران بخت برگشته مجبور به سوراخ کردن جایی در بدبختی و انزوا و hyperventilating تا زمانی که آنها را دعوت به خانه باز. سپس همه آنها را با هم دوباره پیوست کهنه با خوشحالی به جوراب و jabbering دور.

بدیهی است که این چیزی است که من نمی خواهید به دست. بسیاری از درختان در اطراف خانه ما هستند و به احتمال زیاد نامزد برای یک لانه. ما باید مقدار زیادی از bushtits. من فکر کردم اگر من پرداخت می شود توجه و دیدم bushtit یا دو پرواز در اطراف با یک بیت از مواد تودرتو من می تواند طلایه دار کردن جایی که آنها قرار گرفتن روی یک صندلی و یک جفت دوربین دوچشمی و با خوشحالی در حالی که دور این مستند ساعت. اگر وجود دارد هر چیزی بهتر است برای انجام با زمان من قطعا نمی دانید که آنچه در آن است.

در واقع من می خواهم اظهار داشت: این طرح با صدای بلند به من, شوهر, دیو, در این روز ما به خانه آمد از یک پیاده روی آغاز شده و تا پله به ایوان جلو. و در سمت راست وجود دارد بزرگ به عنوان زندگی و به عنوان یک جفت از توپ پینگ پنگ دو هیجان زده bushtits ما ویستریا تاک چک کردن نقاط لنگر به صورت جوراب و nattering در مورد الگوی. می تواند باشد ؟ حق ما مقابل ایوان چند پا دور از ما به تماشای جهان-go-با صندلی ؟

آن را می تواند!

آن بود!

این باید نشانه ای زندگی می کنیم من فکر می کردم. بنابراین ما گرفته تا صندلی های ما در قدردانی و تواضع و نظارت بافندگی حال پیشرفت است.

آنها فقط مصاحبه برای چند روز اول. آن را به نظر نمی آید مانند: شاید قاصدک کرک با هم برگزار شد با استاتیک چسبیده. بعد از آن شروع به شکل گرفتن است. آنها صرف حدود یک ماه در کل پروژه است. در آن زمان آنها رو پاشنه آنها عملا خانه رایگان.

سپس آن را در تخم مرغ و اطلاعیه ها بیرون رفتن و خیلی زود تمام خانواده است به عقب با هم و غلغلک به مرگ در مورد آن. هر کس یک تعریف. این جفت جفت انجام داده است یک کار باشکوه و آنها حق دارند به آن افتخار کنیم.

تنها چیزی که آنها واقعا خوب در اجتماعی فاصله.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de