‘چگونه رمان خود را رفتن؟’ یک زن جوان نویسنده مبارزه است.

برای بسیاری از این مسیر به بزرگسالی می تواند سنگی یکی. اضافه کردن در بوستون بازدارنده اجاره و کوهی از بدهی دانشجو و دستیابی به استقلال می شود یک دستاورد چشمگیر.

در رمان “نویسندگان و دوستداران” Lily King unwound روشنگری داستان در مورد یک زن جوان را صمیمانه تلاش در جهت دستیابی به این هدف یک سفر بیشتر پیچیده در مورد مسائل مربوط به خانواده (البته) – اما همچنین خود را حرفه ای انتخاب شده.

کیسی یک نویسنده است; او صرف شش سال گذشته کار بر روی رمان او. او زندگی می کند در یک اتاق اجاره ای متصل به یک گاراژ و منتظر جداول در یک رستوران در میدان هاروارد. این مسلما دنیوی کار می کنند اما آن را اجازه می دهد تا خود صبح به نوشتن. او نیز بر دوش با غم و اندوه به خاطر مادرش به تازگی در گذشت. دو نزدیک شد و کیسی خریدهای خود را به طور منظم مکالمات. او جدا از پدر او با همین دلیل خوب – ساخت ناگهانی و غیر منتظره از دست دادن مادر خود را حتی سخت تر است.

و کیسی نیست در یک زندگی سنتی مسیر. او 31 سال دارد و در دهه گذشته را صرف در یک سری از کم-شغل پرداخت و روابط شکست خورده. به عنوان او آن را می بیند اگر چه “چیزی که من تا به حال در شش سال گذشته چه بوده است ثابت و پایدار در زندگی من است رمان من نوشتن است.”

به کیسی که دستیابی به این معنی فقط در مورد همه چیز. حوادث در هر نوبت آزمون او تصمیم به نگه داشتن نوشتن به خصوص تضاد بین زندگی خود و زندگی از دوستان خود. آنها او ارسال دعوت نامه برای مراسم ازدواج خود نشانگر است که آنها وارد شده اند در برخی از افسانه ای مرحله “بزرگسالی است.” بسیاری از آنها را یک بار به نام خود نویسندگان او نشان دهنده, اما آنها کاهش یافته و دور و تصمیم گرفتند برای بیشتر مرسوم مشاغل.

او شگفتی است که احمق: کسی که رها یک رویای به صورت سنتی راه – که شامل مالکیت خانه یا کیسی که زندگی در یک آپارتمان که نه خیلی بیشتر از یک گلدان برگ ریزان جایی که او می شود یک استراحت در اجاره در ارز برای راه رفتن صاحبخانه او را سگ هر روز صبح ؟

پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. برخی از کسانی که دوستان او بگویید آن زمان به رشد و گفت: “شما نمی توانید در زندگی خود را ساخته شده است تا جهان همه زندگی خود را.” صاحبخانه او در حالی که درخواست در مورد پیشرفت او در کتاب خود می افزاید: “من فقط برای پیدا کردن آن فوق العاده است که شما فکر می کنم شما چیزی بگویم.”

اخ.

اما کیسی تعهد به رمان او است که واقعا یک تعهد برای خودش به یک درک شهودی از هویت خود را فراتر از انتظارات دیگران. به عنوان هر یک از او پشتیبانی نتواند – شغل های عاشقانه, این کادر از نویسنده دوستان که باید درک – شجاعت او به استقامت burnishes شخصی قدرت است که برابر است با چالش های او برخورد.

بسیاری از موفقیت این داستان نهفته است با پادشاه فوق العاده سبک نوشتن. او توصیف واضح را حتی دنیوی تنظیمات به صورت زنده از جمله شلوغی صالح کارکنان صبر کنید در یک رستوران مشغول صرف شام تغییر است. حتی پس از برخی از خوانندگان ممکن است بخواهید به تصویب در این کتاب است. این گفت و گو است که اغلب پاشیده با زبان نه به طور کلی صحبت در شرکت مودب. این حوادث شامل ارجاع به پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان اخلال backstory که توضیح می دهد که کیسی را بیگانگی از پدر او. پادشاه اجتناب جزئیات و هرگز sensationalizes اما این حوادث انتگرال به طرح.

اما برای خوانندگانی که فرو رفتن در – و شاید حتی به اشتراک گذاری احساسات یکی از کیسی به دوستان وفادار که به او می گوید که او ایده های عجیب و غریب هستند اما می افزاید: “من عشق عجیب و غریب” – این کتاب ارائه خواهد شد یک معاینه کامل از زندگی خلاق. این مکان نویسنده زندگی در مرکز داستان: سیاست رقابت بین نویسندگان و مشاغل آنها را فقط به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید غذا خوردن و به خصوص چگونه مرد نویسندگان گرفته شده به طور جدی تر از همسالان دختر خود. پادشاه سهام این بینش با یک دیدگاه تازه و صحت است که نشان می دهد او تساوی بر تجربه شخصی است.

به طور گسترده تر هر چند این کتاب به بررسی موضوعات آشنا از جمله drawn-out, جوانان, مبهم, مسیر به اهداف شخصی و یک شخصیت است که می ایستد در پرتگاه که تقسیم جوانان از بلوغ و می پرسد اگر بیمه درمانی واقعا یک مدرک برای بزرگسالی است.

پادشاه به نظر می رسد در ترس و چگونه این کلیپ ما بال – اما تنها اگر ما اجازه دهید آن را.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net