آتلانتا

شبان در سراسر ایالات متحده موعظه های خالی (یا در نزدیکی خالی) pews و جمعیت آنلاین یکشنبه به عنوان خانه عبادت تنظیم به بیماری همه گیر کوروناویروس با واتیکان نشان می دهد که جنش هفته در تقویم خود را نگاه بسیار متفاوت از ماه آینده.

در حالی که بسیاری از نهادهای مذهبی در سراسر کشور را به اینترنت به جریان خدمات خود را در این هفته – از جمله یکی megachurch که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او تنظیم به – چند سعی کردم به اقدامات احتیاطی اضافی در حالی که حفظ ظاهر خود را یکشنبه معمول است.

آقای ترامپ که اعلام کرده بود پنج شنبه ویژه روز ملی نماز گفت: او را به تماشای یک livestreamed خدمات توسط Jentezen فرانکلین گرجستان بر اساس کشیش و دیرینه انجیلی متحد از رئیس جمهور. سالانه روز ملی نماز مارس 7.

در طول خطبه فرانکلین خواست نماز برای چین و ایران, مناطق, آمار به خصوص سخت توسط ویروس. فرانکلین نیز به دنبال به اذعان کشنده تلفات که کروناویروس در حال حاضر سخت در سراسر جهان در حالی که تشویق نمازگزاران به “اجازه دهید ترس آنفولانزا شما” با سقوط طعمه به وحشت.

آقای ترامپ که آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از شخصی پزشک توییتی که فرانکلین سرویس “بزرگ و زیبا است.”

فرانکلین خود را برگزار یکشنبه خدمات منحصرا آنلاین به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی و دولتی فرمانداران خواست لغو گردهمایی بزرگ از همه نوع برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. اما چند کلیساها نگهداری می شود درهای خود را باز کنید.

هاردی چند آمد به بیشتر خالی کلیساها به عنوان شبان رو سخت گیری در مورد ادامه به برگزاری خدمات و نحوه حفظ اوراق قرضه از یک جماعت در طول بحران بهداشت عمومی.

در سنت فیلیپ آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در آتلانتا حدود 100 نفر خال خال یک پناهگاه ساخته شده است برای هزاران نفر. این کشیش ویلیام Watley گفت: اعضای که او را دنبال رسمی بخشنامه در مورد اینکه آیا به کلیسا پس از یکشنبه. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ خواسته گروه های ایمان را در نظر بگیرید, تماس فرد خدمات در هفته گذشته یک نگرانی با این حقیقت تاکید کرد که برخی از گرجستان 99 تایید موارد پخش شده بودند در یک کلیسا در پلهام غربی آتلانتا.

کشیش Watley گفت: مردم حضور در ساعت 11 صبح خدمات است که بیش از 500 نفر بازدید کرده زودتر یک آنلاین حتی با اشاره به اینکه چگونه مردم می توانند خود را ارسال کنید ارائه آنلاین.

“هدف ما این است که نه برای ترساندن هر کسی اما کاهش مجامع عمومی که در آن وجود دارد افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض” Watley گفت: عبادت.

وجود دارد یادداشت تمرد. Watley گرم شدن به متن خود را از دوم تواریخ در مورد چگونه مردم یهودا برنده نبرد با تشکر از دعا و ایمان موعظه است که او در مورد به بسته کلیسای خود را درب.

“برخی از واعظان جوان گفت:” شما با رفتن به کلیسا؟’ هنگامی که شما فکر می کنم در مورد برخی از ظروف سرباز یا مسافر است که همه ما شده اند از طریق امکان coronavirus. … آن را به بیش از این توقف ما را از خدمت و اعتماد به خدا. خود ثابت قدم عشق ماندگار!” Watley موعظه.

اگر چه او به سرعت افزود: “شما انجام بخشی خود را. شما دستهای خود را مانند شما حس کردم.”

مورچه جیمز عضو هیئت مدیره کلیسا در سنت فیلیپ گفت: بیشتر مردم در کلیسا یکشنبه تر از او انتظار می رود. “ما می خواهیم به اسکواش این چیز و آن را با بیش از” گفت: James یک کنیرز ساکن ،

ونسا کشیش بخش دیگری سنت فیلیپ عضو گفت: کلیسا می تواند کمک به کاهش ترس: “فقط نگه داشتن مردم اعتقاد به خداوند اعتقاد آنها در حال رفتن به امن است که آنها لازم نیست که به ترس.”

محراب عمدتا خالی در عبور از خطوط کلیسای متحد متدیست در عبور از خطوط, West Virginia, تنها دولت بدون یک مورد تایید شده. کشیش ارشد این Rev. Krysta Rexrode ولف گفت: مردم باید “با تشکر که خبر خوب هنوز هم فراوان” و استفاده از استعدادهای منحصر به فرد در طول coronavirus ترساندن از جمله ارائه به انبارهای مواد غذایی یا لوازم خانگی با محروم همسایگان اتصال مجدد با خانواده و یا کمک به مدارس است که به دنبال کمک های اضافی.

در سنت مایکل فرشته کلیسای کاتولیک در گلن آلن, ویرجینیا, فقط در خارج از ریچموند حدود 150 محله های کشیش نشین با حضور 9:15 صبح به جرم یک سرویس است که معمولا تساوی 600 تا 700 نفر است.

شماس اندرو فرگوسن خواست parishioners به “افتخار است که فاصله” توصیه به ماندن حداقل 6 فوت دور از یکدیگر.

بروک Schurman خصوصی, معلم مدرسه, گفت که او نا امید شده توسط توده اما متوجه چگونه آن متفاوت احساس با کوچکتر جمعیت.

“این است که کمی غم انگیز است که مردم — و نه فقط در اینجا بلکه در سراسر شهرستان و دولت در حال عقب کشیدن جداسازی بیشتر,” او گفت:. “این چیزی است که توصیه می شود اما ترس در پشت آن غم انگیز است.”

در سراسر ایالات متحده رهبران مذهبی گرفته اند اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از جماعت خود را از coronavirus. اقدامات باید شامل لغو خدمات و ممنوعیت زیادی مجالس ترحیم و عروسی. تعدادی اسقف های کاتولیک روم لغو همه عبادت عمومی خدمات برای حداقل دو هفته. گام های دیگر از جمله به اشتراک گذاری نشانه ای از صلح با حرکات به جای تماس فیزیکی در محل بوده است چند هفته.

قابل قوی اقدامات گرفته توسط رهبران خود ادیان اعم از خاخام ها در نیوجرسی به اسقفی و Methodist اسقف در کارولینای شمالی. کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران متوقف تمام عبادت خدمات و فعالیت های کلیسای آن 16 میلیون عضو در سراسر جهان. اسقفی کلیسا در واشنگتن دی سی منطقه از جمله کلیسای جامع ملی واشنگتن به حالت تعلیق خدمات.

بسیاری از کلیساها بسته را پناهگاه خود ادامه می دهد – و یا راه اندازی – خدمات آنلاین یا از طریق تلفن. Brenthaven کامبرلند کلیسای پروتستان در Brentwood, تنسی, پخش خدمات در Facebook Live با تنها تعداد کمی از اعضای جماعت کارکنان و کشیش پوست گوساله و بره عجله در کلیسا.

در ابتدا بحث شد در مورد همدلی اما به عنوان اعضای صحبت روشن بود وجود نگرانی های دیگر. “ما همچنین فکر در مورد این مساله که اگر ما می توانید شروع به فاصله اجتماعی و آهسته رشد کردن پس شاید ما می تواند کاهش سرعت پیشرفت پایین” عجله گفت. او اضافه کرد که در حالی که جماعت کوچک است و می تواند گسترش از او نمی خواست. “ما برخی از اعضای کلیسا به خصوص اعضای مسن تر که بسیار وفادار و اگر یکی از آنها را بدست کرده بود, بیمار, گناه و استدلال پشت که ما هرگز قادر به مقابله با آن.”

Coronavirus مجبور بین المللی نهادهای مذهبی به تغییر رفتار خود را به عنوان به خوبی.

در ایتالیا که در آن است به شدت محدود از ترک خانه های خود واتیکان اعلام کرد که هفته دفاع مقدس جشن مربوط به علم العبادات نمی خواهد باز به مردم است. برخی از کلیساها در ایتالیا هستند که مجاز به باز بماند برای فردی نماز اما همه توده ها ممنوع طول lockdown برای تضعیف تراکم.

اگر چه عید پاک, مارس 12, نیست, های مشخص شده در واتیکان اظهارات به نظر می رسد احتمال وجود دارد که محدودیت در اجتماعات بزرگ را به خوبی ممکن است همچنان در ایتالیا. دولت ایتالیا گفته است که تصمیم خواهد گرفت که آیا اقدامات در حال حاضر در اثر از طریق آوریل 3, آیا نیاز به تمدید و یا سفت.

بعد یکشنبه پاپ فرانسیس چپ واتیکان به دیدار سنت مری عمده در نزدیکی کلیسای رم مرکزی ایستگاه قطار. سخنگوی واتیکان Matteo برونی گفت: فرانسیس رفت و در آنجا به دعا به مریم باکره برای بیمار.

اسپانیا به دنبال آن ایتالیا به lockdown mode با کلیساها وجود دارد اتخاذ اقدامات شبیه به کسانی که در آغاز در ایتالیا چند هفته پیش.

کلیسای ارتدکس قبرس پیوست دیگران و به نام بر مؤمنان به خودداری از حضور در خدمات به مدت سه هفته. با وجود زودتر تصمیم به تضعیف وفادار از آمدن به کلیسا آن را در بیانیه ای گفت که “این نمی تواند بی تفاوت باقی می ماند” به بحران بهداشت عمومی.

امی گزارش از آتلانتا Schor از نیویورک و Lavoie از گلن آلن, Virginia. آسوشیتد پرس نویسندگان فرانسیس D’Emilio در رم Menelaos Hadjicostis در نیکوزیا, قبرس, جان بابا در عبور از خطوط, West Virginia و علامت هامفری در برنتوود در ایالت تنسی آمریکا کمک کرده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de