بالا چگونه باید بدهی دولت برود ؟ اقتصاددانان نمی توانند به توافق برسند

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون, بازدید از یک سایت ساخت و ساز برای سرعت بالا 2 پروژه در بیرمنگام Feb. 11 وعده داده است برای صرف میلیاردها دلار در زیرساخت ها است.

عکس: ادی کیو/زوما پرس

فرانکفورت—دولت ها در سراسر جهان در حال بارگذاری بر روی بدهی های بهره گیری از رکورد کم هزینه استقراض برای گسترش یک توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری برای چالش های آینده.

اقتصاددانان هشدار داد یک دهه پیش که فشار بدهی عمومی بالا در حدود 90 ٪ از تولید ناخالص داخلی می تواند در رشد و افزایش خطر بحران.

در حال حاضر آنها نیست بنابراین مطمئن شوید.

در جهان از ultralow نرخ بهره برخی می گویند بالاتر بدهی عمومی در سطح عملی و حتی مطلوب است. اگر مستقل-بازده اوراق قرضه باقی می ماند در زیر نرخ رشد اقتصادی, دولت باید قادر به مسئله بدهی بدون نیاز به پرداخت هزینه برای آن را بعد از اقتصاددانان استدلال می کنند از جمله اولیور بلانچارد سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول.

تصرف فرصت دولت در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس در حال, مدادکاری زیادی از کسری بودجه برای سال های آینده است که فشار بدهی های ملی خود را نزدیک به 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی و یا بسیار بالاتر است. ژاپن به تازگی اعلام کرد 120 میلیارد محرک های مالی برای تقویت رشد حتی اگر بدهی های عمومی است که بیش از دو کشور سالانه اقتصادی خروجی.

ایالات متحده سوار بر استقراض رونق رانندگی از بودجه سالانه فاصله بالاتر از $1 تریلیون و مجموع بدهی دولت بالای 105 درصد از تولید ناخالص داخلی.

اما تغییر نقشه کشی سرزنش از برخی از قانونگذاران و مقامات بین المللی که هشدار می دهند که بدهی عمومی هنوز هم خطر.

فرانسه در حال رشد بدهی عمومی “است که دلیلی برای نگرانی از آن را کاهش می دهد اتاق را برای مانور مالی در صورت رکود در اقتصاد” رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت: یک روزنامه فرانسوی در ماه گذشته.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا بازوی اجرایی هشدار داد و هشت کشور عضو در ماه نوامبر که آنها در معرض خطر نقض بلوک قوانین که نیاز به کشورهای با بدهی بالای 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی به تدریج آن را کاهش دهد.

به طور سنتی اقتصاددانان نگران بالا بدهی عمومی را جذب بودجه که در غیر این صورت استفاده می شود برای سرمایه گذاری بخش خصوصی موجب کاهش یک کشور سرمایه و ظرفیت تولیدی در حالی که رانندگی تا نرخ بهره.

امروز هر چند نرخ بهره بسیار پایین در سطح جهانی نشان می دهد کافی سرمایه نسبت به تقاضا است.

“این نرخ بهره پایین به ما می گوید که بودجه در دسترس برای سرمایه گذاری های خصوصی نیست به خصوص کمیاب بنابراین هزینه های ما به طور سنتی مرتبط با بدهی دولت نیست به عنوان بالا که قبلا فکر می کردم” گفت: کارن Dynan, سابق اقتصاددان ارشد در وزارت خزانه داری ایالات متحده.

بالاتر بدهی های عمومی می تواند مزایای برخی از اقتصاددانان می گویند. آن می تواند یک رشد تقاضا در میان سرمایه گذاران برای دارایی های امن. آن می تواند جایگزینی برای فقدان سیاست مهمات در میان بانک های مرکزی که در حال حاضر کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر یا زیر. آن می تواند سرمایه گذاری های عمومی سرمایه گذاری در زیرساخت های آموزش و پرورش, تحقیق و توسعه و تغییر آب و هوا را کاهش, که می تواند در بالا بردن پتانسیل رشد.

با این حال برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که نرخ بهره پایین منعکس کننده رشد آهسته است که باعث می شود آن را سخت تر برای کشورها برای فرار از زیر کوهی از بدهی. کشورهای با بدهی بالا نیز کمتر قادر به پاسخگویی به زور به شوک های اقتصادی با افزایش هزینه یا مالیات.

“در طول تاریخ اگر بدهی بالا بود و نه مشکل ساز کشور خواهد بود افزایش بدهی های خود را, چرا که ساده ترین چیز در جهان برای سیاستمداران” گفت: ویلیام گیل عضو ارشد در موسسه بروکینگز در واشنگتن ،

یک صندوق بین المللی پول با مطالعه منتشر شده در ماه گذشته متوجه شد که اقتصادهای پیشرفته صورت قابل ملاحظه ای بالاتر از خطر ورود به یک بحران اگر بدهی بدهکار به طلبکاران خارجی بیش از 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی. برای ظهور-اقتصاد بازار در آستانه 30 درصد است بر اساس این گزارش که به بررسی بیش از 400 بحران در قسمت 188 کشور بین سالهای 1980 و 2016.

مهمتر محققان دریافتند که بازده اوراق قرضه دولت اغلب پایین باقی می ماند برای امتداد طولانی قبل از تیراندازی تا در شروع یک بحران است. که نشان می دهد دولت نباید تکیه بیش از حد به شدت در زمان کم هزینه استقراض.

“دولت باید با احتیاط از بالا, عمومی, بدهی, حتی زمانی که هزینه های استقراض به نظر می رسد کم” محققان نوشت.

دو اقتصاد کشورهای اروپایی با کمترین نرخ رشد اقتصادی در دهه گذشته ایتالیا و یونان آغاز شده با بالاترین بدهی های عمومی, یادداشت ها کارمن رینهارت, یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد. ایرلند که وارد بحران کم بدهی دولت به گزاف گویی, او گفت:.

خانم رینهارت و اقتصاددان دانشگاه هاروارد کنت روگوف همکاری و نوشت: با نفوذ 2010 کاغذ که کشور با بدهی عمومی بالا تقریبا 90 ٪ از تولید ناخالص داخلی تا به حال به طور معمول آهسته تر از رشد اقتصادی است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

در چه نقطه شما در پیدا کردن یک دولت بدهی های عمومی سطح نگران کننده? پیوستن به مکالمه زیر.

کاغذ مورد استفاده قرار می گرفت برای توجیه سیاست های ریاضت اقتصادی در اروپا مورد بررسی قرار داده از 44 کشور بیش از حدود 200 سال است. آن را یافت که متوسط نرخ رشد شد 1 ٪ پایین تر از در غیر این صورت برای اقتصادهای پیشرفته با بدهی بیش از تقریبا 90 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

خانم رینهارت و آقای روگوف می گویند مقاله خود نمی بینی فوری تاثیر یک بار بدهی های دولت افزایش می یابد و از حد خاصی بالاتر نقطه اوج.

“پس از افزایش بدهی از 89 تا 90 درصد است نه بیشتر یک رویداد گسسته از داشتن سطح کلسترول خون خود را افزایش از 199 تا 200 یا رانندگی اتومبیل خود را در 56 مایل در ساعت در 55 مایل در ساعت سرعت محدود” گفت: آقای روگوف. “وجود دارد هیچ تیز گسست و ما هرگز غیر این صورت اعلام کرد.”

نوشتن به تام فیرلس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im