چگونه تغذیه مداخله ذخیره کارناوال

آن را اواسط ماه مارس و کرکسهای بودند گردان کارناوال CCL -2.14% Corp., بزرگترین کروز-اپراتور خط در جهان است.

این شرکت مجبور به تقریبا تعطیل توسط coronavirus شیوع مورد نیاز میلیاردها دلار سریع. با بازارهای مالی منجمد مدیران مجبور شدند به نظر بالا بهره وام از یک گروه از صندوق های تامینی که نام خود را “کنسرسیوم.” این گروه شامل آپولو مدیریت گروه الیوت مدیریت پارسیان و دیگر مضطرب-بدهی سرمایه گذاران است که گاهی اوقات بیش از شرکت آنها را قرض دادن به مردم آشنا با این موضوع گفت.

که همه تغییر در 23 مارس زمانی که فدرال رزرو defibrillated بازار اوراق قرضه با سابقه برنامه های وام دهی. در روز کارناوال بانکداران سرمایه گذاری در جی پی مورگان چیس & Co. صحبت شد متعارف سرمایه گذاران مانند AllianceBernstein برگزاری و پیشتاز گروه در مورد یک معامله است. آوریل 1, شرکت مطرح کرده بود تقریبا 6 میلیارد دلار در بازار اوراق قرضه پرداخت نرخ بسیار پایین تر از مدیران آن بحث شده بود تنها چند روز پیش از آن.

قبلا گزارش نشده داستان کارناوال را نجات نشان می دهد که چگونه موثر تغذیه شده است در تبدیل بدهی توپی عقب برای شرکت های بزرگ است. کارناوال هنوز هم ممکن است بنیانگذار اگر گردشگران اجتناب کشتی در دراز مدت و با آن بدهی های جدید حمل کنون heftier برچسب قیمت از قبلی ارائه شده است. اما فوری بقای شرکت است که در مورد استخدام 150,000 مردم است و دیگر در سوال.

یک تصویر ماهواره ای از کشتی های لنگر انداخته کردن ساحل میامی, فلوریدا., در اواخر ماه گذشته در میان شیوع کروناویروس.

عکس: Maxar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

الیوت را صاحب پل خواننده و دیگران هشدار داده اند که این موفقیت داستان می آید در هزینه. فدرال رزرو می تواند تنظیم اقتصاد ایالات متحده برای یک سخت تر سقوط آنها ادعا با جاری شدن سیل در بازارهای نقدی و ترغیب سرمایه گذاران برای سرپا نگه داشتن شرکت هایی که ممکن است مناسب برای زنده ماندن.

بدون در نظر گرفتن ده ها تن از شرکت های بزرگ گرفته اند تغذیه سرب و مطرح میلیاردها دلار در این هفته از کارناوال کمک به بازگشایی بازار است. Airbnb, Inc. به دست آمده از 1 میلیارد دلار تامین مالی چند روز پس از کارناوال. Ford Motor Co. به تازگی به فروش می رسد یک 8 میلیارد دلار junk bond, بزرگترین, همیشه, و Delta Air Lines , Inc. به دنبال افزایش 3 میلیارد دلار در بازارهای بدهی های تقویت آن, نقدی, شمع, با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

این حساب از کارناوال نجات است بر اساس مصاحبه ها با سرمایه گذاران و دیگران درگیر در مالی شرکت تصمیم به ساخت بیش از شش هفته گذشته.

میامی-بر اساس کارناوال در رشد حالت گذشته, سقوط, ساختمان, بزرگترین بوش تا کنون—18-عرشه 180,000 تن behemoth—و با استفاده از آن رتبه اعتباری بالا به قرض گرفتن در بازارهای بدهی در 1 ٪ نرخ بهره.

پیش بینی تبدیل تلخ در اوایل سال جاری به عنوان Covid-19 شیوع آمار کروز میباشد. در اوایل ماه فوریه کارناوال کاهش قیمت برای جذب مشتریان. این شرکت خود را از دست داده تنها یک امتیاز اعتبار از مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران مارس 11. دو روز بعد از آن متوقف کروز عملیات و درو کردن کل آن 3 میلیارد دلار خط اعتباری از بانک وام دهندگان.

حتی با بسیاری از کشتی های لنگر انداخت رئیس امور مالی دیوید برنشتاین محاسبه کارناوال مورد نیاز 1 میلیارد دلار در ماه برای پوشش مشتری در بازپرداخت بدهی ها و هزینه های عملیاتی. اما اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار بودند تصرف و مدیران صندوق بودند با عجله به تخلیه سرمایه گذاری در سفر و اوقات فراغت شرکت. کارناوال اوراق قرضه کاهش یافت و به 70 سنت دلار از اواسط ماه مارس از 100 سنت در اواخر فوریه با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت AdvantageData و سهام خود را از دست داده و حدود 75 درصد بیش از مدت مشابه.

به عنوان واقعیت جدید غرق در ارشد مدیریت خواسته چندین وال استریت بانک ها برای پیدا کردن جایگزین وام دهندگان که مایل به ایجاد یک معامله.

صندوق های تامینی است که ترافیک در بدهی های مضطرب مانند آپولو شده اند جمع آوری پول از مشتریان برای سال های سال در انتظار روز پست-2008 اعتباری توسعه بازار خواهد شد. زمانی که این بیماری همه گیر در اواخر ماه فوریه آنها شروع به تجزیه و تحلیل شرکت های آنها فکر خواهد بود بیشترین نیاز به پول نقد اعم از آنلاین فروش بلیط خدمات مانند Live Nation سرگرمی Inc. و Expedia, گروه , Inc. به تئاتر زنجیره ای AMC سرگرمی Holdings, Inc. و کارناوال.

استراتژی آنها را به وام حمایت از وام گیرندگان دارایی های آن خواهد پرداخت بازده بالا اگر شرکت های اجتناب شود به طور پیش فرض و اجازه دهید بودجه مالکیت را اگر آنها نمی. صندوق های تامینی مورد علاقه مانند بزرگ-بلیط تخفیف در بخشی از آنجا که آنها می خواستند به سرمایه گذاری مقدار زیادی به سرعت.

از آرشیو: کارناوال بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا پس از صرف روز در ساحل پس از چند مسافر و خدمه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. عکس: نوح برگر/آسوشیتد پرس

جی پی مورگان اجازه وجوه علاقه مند در کارناوال می دانید این شرکت دنبال شد 4 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار. در 20 مارس کنسرسیوم از جمله آپولو Centerbridge شرکای الیوت GSO سرمایه همکاران و Oaktree مدیریت سرمایه پیشنهاد یک معامله است که هزینه کارناوال سالانه نرخ بهره بیش از 15 درصد و به طور بالقوه به وام دهندگان سهام در شرکت.

در همان زمان کارناوال شده بود با نزدیک شدن اعتبار-شرکت سرمایه گذاری خیابان ششم با شرکای بسیار متفاوت طرح: خیابان ششم پیشنهاد برای خرید تا 1.5 میلیارد دلار از بدهی های امن است که می تواند تبدیل به کارناوال سهام مشروط به این شرکت بالا بردن اضافی 5 میلیارد دلار به 7 میلیارد دلار در سهام و بازارهای بدهی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم که در آینده برای کارناوال ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای برنشتاین بود و هنوز هم بحث گزینه های در 23 مارس زمانی که رئیس بانک فدرال جروم پاول گسترش بانک مرکزی در بازار مداخله شامل وام به شرکت های با سرمایه گذاری درجه اعتبار و همچنین خرید اوراق قرضه خود را.

وجوه متقابل و دیگر سرمایه گذاران نهادی شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ دیگر در انتظار فدرال ریزرو خرید. جی پی مورگان وارد محرمانه مذاکرات با چند شرکت های بزرگ در مورد یک باند حمایت کارناوال ناوگان در 13 درصد نرخ بهره. یکشنبه, مارس 29 بانک به حال غیر رسمی سفارشات برای حدود 2.5 میلیارد و روز بعد آقای برنشتاین تصمیم به سعی کنید به فروش عمومی اوراق قرضه با جی پی مورگان خروج از صندوق های تامینی به دنبال او را در تلو تلو خوردن.

یک بیمار عضو خدمه دوم از سمت چپ از یک کشتی کروز عمل توسط یک کارناوال متعلق به خط شد و منجر به یک آمبولانس در اواخر ماه گذشته در ساحل میامی, فلوریدا.

عکس: Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

این ایده از یک شرکت کروز بالا بردن خیلی جدید بدهی حتی به عنوان همه گیر بدتر غافلگیری بسیاری از. با این وجود ترس از گم جذب بیشتر سرمایه گذاران است. زمانی که کارناوال رسما به فروش 4 میلیارد دلار اوراق قرضه در مارس 1, آن را به حال به اندازه کافی تقاضا برای کاهش نرخ بهره پایین به 11.5 درصد و صدور $1.75 میلیارد دلار اوراق قرضه است که می تواند تبدیل به سهام.

“ما خوب پیشرفت” بوستون رئیس فدرال اریک Rosengren گفت: آن روز. شرکت “هنوز هم دسترسی به بازار در بیمه, اما آنها دسترسی به بازار است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به مت Wirz در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>