چگونه ایمان و علم از ما حمایت عمومی مراقبت های بهداشتی رهبران

نیویورک

رابطه بین ایمان و علم مواجه شده است و سهم خود را از فشار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – اما برای برخی از دانشمندان پزشکی پیشرو کشور در پاسخ دو کار کرده اند در کنسرت.

موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر “هماهنگی بین علم و کتاب مقدس ایمان است.” NIH ارشد متخصص بیماری های عفونی گفت: او نمی فعال در دین سازمان یافته اما اعتبار خود را یسوعیون تحصیل با چکش ارزش هایی که درایو خود را در خدمات عمومی.

و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیف ایمان و بهداشت کار به عنوان متقابلا تقویت کننده.

“یکی از چیزهایی که در مورد ایمان است که شما می توانید زندگی با رویکرد حس امید – بدون توجه به آنچه که چالش های شما در برخورد با آن وجود دارد یک مسیر رو به جلو” Mr. Redfield آسوشیتدپرس گفت.

تاثیر ایمان در برخی از دولت بالا coronavirus مبارزان نشان می دهد آن پیچیده اتصال به علم است. در حالی که تنش ها بر عبادت عمومی اثر را بر سلامت عمومی بوجود می آیند در میان همه گیر – با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مذهبی خدمات “ضروری” – شخصی معنویت در همه اشکال آن باقی می ماند بلامنازع ترغیب برای برخی از دانشمندان هدایت آمریکا پاسخ.

Mr. Redfield گفت که در جریان اصلی بحران های او مواجه مانند نقش او در پاسخ به 2010 هائیتی زلزله و مرگ پسرش ایمان او کمک کرده بود مشرق زمین او را به سمت پتانسیل های “خوب بیشتر” به وجود می آیند از تراژدی. ایمان و علم شده اند در تنش برای او, Mr. Redfield گفت.

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر ، virologist شد نه به عنوان یک ثابت در تلویزیونی کاخ سفید جلسات به عنوان آقای Fauci شخص خود را کاتولیک. اما Mr. Redfield را عفت خود را یک شکل از چگونه ایمان خود نقش در شخصیت خود را به عنوان دوست دیرین ویلیام Blattner آن قرار داده است.

Mr. Redfield می بیند مردم از ایمان به عنوان “holier than کسی – ما فقط ما هستند” گفت: آقای Blattner که شرکت تاسیس دانشگاه مریلند موسسه انسان شناسی در کنار Mr. Redfield و یک سوم برجسته ایدز محقق رابرت گالو در اواسط 1990s.

“شما نمی بینید او در پریدن به میکروفون. شما ببینید او را به صحبت کردن به او نیاز” آقای Blattner گفت: از دوستان خود. ایمان کمک می کند تا Mr. Redfield “فیلتر کردن سر و صدا و حواس پرتی” از فشار حاوی ویروس, آقای Blattner افزود: affording “و ما توانایی دیدن واضح تر.”

Mr. Redfield شنود گذاشته شد توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که آقای کالینز و آقای Fauci را نانامی به بازی به عنوان دانشمندان دولت تا قبل 2016. آقای کالینز برای بخشی خود را در حال حاضر آوازی مدافع برای برقراری ارتباط آنچه که او می بیند به عنوان قوام میان ایمان دینی و مبتنی بر شواهد علمی قبل از او به نام سرب NIH.

پس از نوشتن یک سال 2006 کتاب در مورد سفر خود را از جوانی و بی ایمانی به خدا اعتقاد آقای کالینز تاسیس BioLogos بنیاد برای کمک به بیشتر از یک گفت و گو در مورد دین رابطه علم است. پس از همه گیر شروع به او را دریافت کرده است و عمده دین جایزه برای کار خود را.

“من علم به عنوان قابل اطمینان ترین راه برای مطالعه طبیعت – و که شامل این ویروس” آقای کالینز گفت: از طریق ایمیل.

“اما علم نیست به من کمک کند با سوالات عمیق تر بود چرا درد و رنج وجود دارد آنچه که ما قرار است برای یادگیری از آن چیزی است که معنای زندگی و اینکه آیا محبت خدا که بدحال با ما در یک زمان مثل این بود,” او اضافه شده است. “برای این که من با تکیه بر آنچه که من آموخته اند به عنوان یک فرد با ایمان است.”

آقای کالینز ستایش اکثریت آمریکایی جوامع دینی برای درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای زنده کردن ارزش های خود را با کمک به افراد آسیب پذیر و اضافه کرد که “بسیاری از که با محبت و نوع دوستانه رفتار می کنید بسیار مورد توجه است.” او همچنین ارائه دقیق در انتقاد به “گاه به گاه نمونه هایی از کلیساها که رد علمی نتیجه گیری و تقاضای حق ادامه به جمع آوری آزادانه حتی در مواجهه با شواهد و مدارک است که این می تواند خود را به کل جامعه.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام برای فرمانداران اجازه می دهد تا فرد در عبادت تعهد که “رهبران مذهبی را به مطمئن شوید که جماعت خود را امن هستند به عنوان آنها را جمع آوری و دعا.” رئیس جمهور صحبت می کرد به عنوان سی دی منتشر شد, توصیه هایی برای ایمن بازگشایی فیزیکی خدمات مذهبی و ایمان تجمعات رخ داده است که در این هفته تا حد زیادی عمل با پادمان در محل برای کمک به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

آقای Fauci ایمان منتقل شده از راه خود را کاتولیک تربیت به آنچه که او به عنوان یک انسان اعتقاد به سیستم. 36-سال کهنه رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: C-SPAN در سال 2015 که “من کمتر شیفته مذهب سازمان یافته تر از من با اصول انسانیت و نیکی به مردم و انجام بهترین شما می توانید.”

در حالی که آقای Fauci فاصله خود را از دین سازمان یافته که در 2015 مصاحبه او داده است تا خود را به عنوان کاتولیک و گفت: C-SPAN خود یسوعیون آموزش و پرورش کمک کرده بود توسعه “اصولی که اجرا میکنم زندگی من است.” کسانی که اصول را به واضح تر مشاهده این ماه زمانی که آقای Fauci ضبط یک ویدیو برای فارغ التحصیلان از مدارس وابسته به یسوعیان کاتولیک سفارش است که با تمرکز بر خدمات.

پس از استناد به “دقت فکر و اقتصاد بیان” به عنوان دو watchwords او استناد “عدالت اجتماعی” به عنوان یکی دیگر از ارزش القا شده توسط یسوعیون آموزش و پرورش است. آقای Fauci فارغ التحصیل شد و در سال 1958 از نیویورک Regis دبیرستان یسوعیون نهاد.

“و در حال حاضر هم اگر تا کنون وجود داشت برای ما به مراقبت selflessly در مورد یکی دیگر از” آقای Fauci گفت.

این کشیش دانیل Lahart رئیس جمهور Regis, میزبانی آقای Fauci در طول سفر خود را به مادر آلما در سال گذشته است. او مورد ستایش قرار داد دانشمند به عنوان یک ارزش به عنوان مثال از یک یسوعیون آموزش را برای دانش آموزان خود را وقف کمک به منافع مشترک تبدیل شدن به “مردان و زنان برای دیگران.”

“این است که بخشی از ما هستند که ما را به جامعه خدمات عمومی خدمات به عنوان چیزی ضروری به چه ایمان ما را در مورد” آقای Lahart گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>