چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رانندگی برخی از اعراب اسرائیل به رای

Maysaloon ابو احمد قصد ندارد در انتخابات پارلمانی اسرائیل در انتخابات پارلمانی مارس 2. “تا زمانی که کنست است و نه در خدمت منافع ما من رای نمی,” او می گوید. او به تنهایی است. بسیاری از عرب های اسرائیلی هنوز رای نمی دهند و اغلب از نا امیدی.

اما در انتخابات اخیر جامعه تأکید کرده است خود را ساخت لیست مشترک یک ائتلاف عربی به سومین حزب مجلس است. و خانم ابو احمد خودش را نشان می دهد یکی دیگر از روند: جامعه را افزایش شناسایی و ادغام به اسرائیل. او هدایت یک سال فاصله در برنامه “مثلث” یک منطقه به برخی از 300,000 شهروندان عرب اسرائیل به ارمغان می آورد که فارغ التحصیلان دبیرستان عمیق تر به جامعه اسرائیل.

یک پیشنهاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در قبال طرح صلح شامل “مثلث” در امکان مبادله زمین با آینده فلسطینی موجب خشم و ترس در میان عرب اسرائیلی ها. برای بسیاری ساخته شده است که آینده رای مهم فرصتی برای فشار به محل خود را به عنوان برابر است.

“به نظر من هر کس نیاز به رای زیرا همه ما در یک وضعیت ما نمی خواهید به در. آن را احساس بسیار تلخ می گوید:” Monira Falahen یک پرستار از روستای کفر کارا. “من همچنین می خواهم … تا همه چیز را بهتر بنابراین وجود خواهد داشت درست برابری بین یهودیان و اعراب.”

کفر کارا اسرائیل

مردم از كفر کارا یک عرب ایجاد کرد حدود 18,000 هستند افتخار خود را بسیار تحصیل کرده و سریع برای به اشتراک گذاشتن آمار مورد علاقه: آنها خانه به کمترین تعداد از پزشکان سرانه در اسرائیل است.

که غرور خود را در جمعی کمک به جامعه است که بخشی از دلیل برای بسیاری از رای گیری در اسرائیل در مارس 2 انتخابات مجلس در مورد رای گیری در برابر منفی پیام در مورد آنها را به عنوان شهروندان عرب و جای خود را در اسرائیل به عنوان برابر است.

فرار از باران خارج Monira Falahen 29 ساله پرستار دارای نقش برآب به همسایه فروشگاه برای خرید خشک شده زردآلو و بادام برای خانواده اش. و شگفتی های او با صدای بلند اگر این بار انتخابات را یک دوره جدید – که repudiates نژادپرستی و مشروعیت زدایی از اسرائیل در برابر شهروندان عرب fomented سیاسی راست.

“به نظر من هر کس نیاز به رای زیرا همه ما در یک وضعیت ما نمی خواهید به در. آن را احساس بسیار تلخ. من امیدوارم که این انتخابات را فشار نتانیاهو از” می گوید: خانم Falahen با اشاره به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که بارها پیشنهاد اقلیت عرب را تهدیدی برای اسرائیل و یهودیان است. “اما من همچنین می خواهم به تغییر راه کارهایی برای بهتر کردن اوضاع بنابراین وجود خواهد داشت درست برابری بین یهودیان و اعراب.”

کفر کارا یکی از خوشه ای از روستاها و شهرها در منطقه معروف به “مثلث” به برخی از 300,000 شهروندان عرب اسرائیل است. در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین, منطقه شد چاک دار به عنوان بخشی از یک ممکن است در زمین-مبادله را شامل می شود در آینده فلسطین.

پیشنهاد شده است از آنجایی که انکار جریان اصلی سیاستمداران از جمله نخست وزیر نتانیاهو اما این مفهوم موجب خشم و ترس است. ساکنان مشاهده این ایده به عنوان توهین به خود و احساس خود را به عنوان شهروندان اسرائیل که خود افتخار فلسطینی میراث. با وجود نشاندار توسط برخی به عنوان ستون پنجم آنها خود را ببینید, زندگی و آینده در دولت اسرائیل که در آن آنها به طور فزاینده اقتصادی و اجتماعی یکپارچه شده است.

در بزرگراه 65 جاده اصلی که از طریق کاهش دره سرسبز حاوی کفر کارا و روستاهای دیگر می ایستد یک بیلبورد. این ویژگی Ayman عوده و احمد Tibi رهبران مشترک لیست ائتلاف احزاب عربی که نیروهای پیوست و در انتخابات به عنوان رتبه سوم بزرگترین حزب در اسرائیل است. طرفین آنها رئیس جمهور تهمت و آقای نتانیاهو اما با عبور از خطوط خود مواجه است. به زبان عربی نوشته شده است پیام: “رای شما تعیین می کند که نشان دهنده شما است.”

خالد Msarwe, 62, بازنشسته کارگر ساختمانی می گوید: او می خواهد رای گیری برای لیست مشترک. “ما احساس می کنیم و نه می خواستم در اینجا,” او می گوید او به عنوان بسته تا مواد غذایی خود را. این است که چرا او می گوید آن را ضروری برای تقویت مفاصل لیست تاثیر با رای به عنوان بسیاری که ممکن است. “ما باید به بخش ما یک صدا در کنست,” او می گوید.

حمایت خارج

ماه مارس رای بی سابقه است دور سوم در یک سال است. قبلی دو به پایان رسید در یک بن بست بین آقای نتانیاهو جناح راست و مذهبی بلوک و یک خوشه از مرکز-احزاب چپ.

Benny Gantz یک ژنرال بازنشسته و نظامی سابق رئیس ستاد که منجر میانه آبی و سفید و از جان گذشته است برای خواستگاری پتانسیل نوسان رای دهندگان از حق و بدل شده از جمله لیست مشترک در آینده یک دولت بیگانه برخی از رای دهندگان.

هیچ عربی تا به حال شده است بخشی از اسرائیل ائتلاف وجود دارد اما سابقه خود را برای ارائه حمایت ضمنی از خارج. آقای Gantz رد نظر می رسد یک مرجع برای مبارزه با مرکزی پیام از حق – که او فقط می تواند برنده اکثریت با کمک لیست مشترک.

“احمد Tibi یا بی بی, چرا او باید بگویم که ؟” bemoans Karem Zahalka آقای نتانیاهو با اشاره به sloganeering در سمت راست کاهش این انتخابات را به یک انتخاب ساده است: “بی بی یا Tibi.” بی بی است که آقای نتانیاهو مستعار و Tibi اشاره به احمد Tibi که مناسب رنگ به عنوان وفادار به فلسطینی ها نسبت به اسرائیل است.

آقای Zahalka, 53, که کمک می کند تا اجرای خود را در قهوه خشک محصولات و فروشگاه آب نبات و سپس جغجغه کردن یک لیست از اسرائیل در گذشته نخست وزیران. “هیچ کس دیگری تا به حال انجام داده بود. اما او [نتانیاهو] نگه می دارد تلاش برای تقسیم مردم در اسرائیل و من نمی توانم ایستاده است. نخست وزیر قرار است به نگاه کردن به همه شهروندان خود.

“من می خواهم رای من برای رفتن به خلاص شدن از شر نتانیاهو” او در ادامه توضیح رای خود را برای آقای Gantz ، “در نهایت آبی و سفید و لیست مشترک خواهد پیدا کردن یک راه برای کار با هم از داخل و یا خارج از دولت است. آنچه که ما در حال شنیدن در حال حاضر فقط سیاسی سر و صدا.”

رای به ادغام

سامی Smooha یک هیفا دانشگاه استاد جامعه شناسی و پژوهشگر پیش بینی پتانسیل به خصوص بالا میزان مشارکت در این انتخابات در میان شهروندان عرب اسرائیل است.

“آنها که این بار رای خود را واقعا مهم است که آنها ممکن است قدرت داشته باشد و این قدرت می تواند عملکرد برخی از نتایج” او می گوید. “آنها در حال رفتن به بخشی از ائتلاف اما آنها را ببینید برخی از سطح از مشارکت.”

او هشدار میدهد که با توجه به نظرسنجی بین یک چهارم تا یک سوم از اسرائیلی ها رای نمی دهند. نه از بی تفاوتی او می گوید: اما از نا امیدی با یک سیستم است که مشاهده آنها به عنوان تبعیض آمیز و بی اعتنا از آنها.

دینا کرافت

Rani Haykil ساکن کفر کارا می گوید: او است که تحریم اسرائیل در انتخابات آینده از او نمی بینیم که رای گیری کمک می کند تا شهروندان عرب بهبود وضعیت خود در اسرائیل, Feb. 19, 2020.

در عین حال این اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از دیگر روند: روند مداوم شناسایی به اسرائیلی ها و ادغام در یک کشور تاسیس به عنوان یک وطن برای یهودیان در سرزمین آنها همچنین ادعا می کنند به عنوان خودمانی.

“آنها نظر خود را به عنوان بخشی از اسرائیل است. آنها bicultural دو زبانه آنها می دانند که اسرائیل سیستم می گوید:” استاد Smooha.

مواضع مقامات می گویند آنها ممکن است به دست آوردن صندلی اضافی در قدرت از جناح چپ رای دهندگان یهودی که آنها می گویند می توانید در آنها سیاسی جدید خانه به عنوان یهودی در سمت چپ جمع شده است.

“یهودیان هجوم آوردند به لیست مشترک و امید برای تغییر آغاز می شود با همکاری یهودی-عربی” آقای عوده گفت: والا! اخبار اسرائیل, اخبار سایت. “ما با هم ایجاد خواهد شد شهروندان اکثریت است که ارائه یک خرد کردن پاسخ به تحریک.”

این حزب شده است زرنگ و دانا در بازاریابی خود برای یهودی اسرائیلی ها. در یک آگهی soundbites از احتمالا یهودی اسرائیلی ساخت اظهارات نژادپرستانه ها بیش از تصاویر مختلف شهروندان عرب گوش دادن به آنها را در سکوت. و آن را قرار داده است تا تابلوهای تبلیغاتی در محله دو ناراضی اسرائیل اقلیت – اتیوپی یهودیان و یهودی ارتودکس.

رای گیری نیست

اما برخی از اعراب اسرائیل می گویند که آنها در حال رای دادن نیست, با استناد به هر دو سرخوردگی و خشم.

در میان آنها Maysaloon ابو احمد, 27, از ناصره.

“این تنها آشنایی مشروعیت اسرائیل قادر به می گویند آن است که یک دموکراسی اما واقعا عرب کنست اعضای ندارد و یک صدای واقعی و یا نفوذ,” او می گوید. “تا زمانی که کنست است و نه در خدمت منافع ما, من نمی خواهد رای دهند.”

در همان زمان او بسیار بخشی از ادغام روند. او هدایت محلی فاصله سال برنامه در کفر کارا برای فارغ التحصیلان دبیرستان از شهرها و روستاها به نام Masar به ارمغان می آورد که آنها را عمیق تر به گسترده تر جامعه اسرائیل پیش از دانشگاه است.

Rani Haykil, 32, که با این نسخهها کار با کفر کارا کودکان در حال اجرا آموزش و پرورش رسمی برنامه پژواک خانم ابو احمد به ناکامی و می گوید او رای نمی یا.

“توازن قدرت نیست و تغییر در همه, حتی اگر اعراب رای دادن. نگاه ما به نفرت و نژادپرستی از احزاب گفت: هیچ راهی وجود دارد که آنها را با اعراب. آن را فوق العاده خسته کننده است,” او می گوید.

“ما از افرادی که مورد مطالعه قرار گرفته و آموخته و می خواهید به ادغام و به نمایندگی از دولت و ما بسیار در فن آوری بالا, پزشکی و مهندسی. ما منجر شود و ما را در بخشی اما وقتی که می آید به سیاست آنها فشار آمریکا عقب.

“همه به این دلیل که شما در حال متولد شده از یک مادر شما به عنوان دیده می شود برابر است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de