توجه جهان با تمرکز بر چگونه فن آوری های پیشرفته و جوامع در حال برخورد با کروناویروس آذر Egeland یک سوال متفاوت. چه در مورد بقیه جهان است ؟

رئیس Norwegian Refugee Council است به خصوص در مورد سوریه و پناهندگان. اخیر توپخانه در دژ شورشی یمن ارسال کرده است یک میلیون بیشتر ساکنان فرار. آنها پیوستن به پناهندگان سوری در اردوگاه ها که اغلب خانه 10 نفر در یک چادر کوچک. “چگونه می تواند شما را ثابت دست شستن اگر خود آب جیره بندی سه لیتر در روز است که قرار است برای نوشیدن و پخت و پز ؟” او می پرسد.

سوال این مسائل فراتر از خاورمیانه است. موفقیت در مبارزه با این ویروس به معنی سرمایه گذاری در یکی دیگر سلامت ترک هیچ مکان آن را به پنهان کردن. به رسمیت شناختن است که در حال حاضر منجر به غیر معمول ارائه می دهد کمک کند. برخی از خلیج فارس در حال رسیدن به ایران یک دشمن قسم خورده برای کمک به مهار بیماری وجود دارد. نیاز آقای Egeland می گوید این است که روح به گسترش است.

“بنابراین اگر وجود دارد هیچ شستن دست امکانات در سوریه از یک سال از در حال حاضر چگونه می توانم شما خلاص شدن از شر این ویروس ؟ این یک مثال کامل از آرمان ها و منافع در هم تنیده.”

لندن

سوریه در حال حاضر وارد کردن 10 سال از جنگ می تواند بخشیده شود برای اعتقاد آنها در حال حاضر با آن مواجه مدرن معادل مقدس چهار سوار آخرالزمان است.

اما میلیون ها پناهنده و آواره سوری در حال نیروبخش برای دیگری محاکمه: coronavirus.

حتی فن آوری های کشورهای پیشرفته مانند چین و ایتالیا و ایالات متحده در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19. اما ابتدایی در اردوگاه های پر از سوریه قربانیان درگیری – بسیاری از آنها پس از تحمل یک زمستان سرد در چادر و عدم اساسی بهداشت و malnourishment – ممکن است منحصر به فرد در معرض خطر جهانی همه گیر.

کارشناسان می گویند هنوز هم وجود دارد یک پنجره به عمل را به صرفه جویی در زندگی سلامت و بهداشت اقدامات است. و یک کلید است که برای اهداکنندگان غربی به رسمیت شناختن است که جلوگیری از یک کنترل نشده در منطقه شیوع بیماری را بهبود می بخشد خود را در دراز مدت خطر محاسبات در خانه.

که خواهد بود یک چالش به عنوان کشور در سراسر جهان باقی می ماند فرا گرفته خود را نیازهای داخلی است.

و حتی قبل از coronavirus تلاش های انسان دوستانه در خاورمیانه بودند احاطه شده توسط سال جنگ; دهنده خستگی; غفلت به عنوان پر جمعیت وسیع اردوگاه و یا نقل مکان کرد به تازگی خانمان به سمت مرزهای امن تر و ضعیف دولت از محاصره توسط تظاهرات مردمی در عراق و لبنان و سوریه.

مسیر ویروس نشان می دهد که آن را آمار مناطق با غلظت بالای پناهندگان – مانند سوریه و افغانستان و یمن و ونزوئلا می گوید Jan Egeland رئیس Norwegian Refugee Council (NRC). “سپس من سوال باز به هر گونه تصمیم ساز … تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس: چگونه می تواند شما را فراموش اجتماعی فاصله اگر شما زندگی می کنند در یک اردوگاه پناهندگان با 10 نفر در هر چادر کوچک?”

“چگونه می تواند شما را ثابت دست شستن اگر خود آب جیره بندی سه لیتر در روز است که قرار است برای نوشیدن و پخت و پز ؟ و چگونه” او ادامه می دهد: “شما قرار است برای مراقبت از آلوده و قرنطینه آسیب پذیر زمانی که وجود دارد هیچ بهداشت و درمان؟”

گریم شرایط در مخالفت با کنترل ادلب, سوریه, برجسته اعماق چالش های پیش رو. اخیر بمباران از این گذشته کاهش شورشی محاصره مجبور است یک میلیون نفر از خانه های خود. نیروهای دولتی سوریه با حمایت روسیه و ایران دستگیر کرده اند نزدیک به نیمی از محاصره پس از تجدید یک حمله در ماه دسامبر گذشته با بمباران بی امان.

که مجبور به حتی سخت تر چهارم 3 میلیون نفر در ادلب – در میان آنها اسلامگرا از جمله سابق القاعده وابسته trucked وجود دارد به عنوان بخشی از آتش بس معاملات میانجیگری زمانی که دیگر شورشیان مناطق شکست خورده بودند.

آخرین ملل متحد وضعیت گزارش شمال, سوریه, منتشر دوشنبه, یادداشت ها: “ناکافی زمین برای تشکیل اردوگاه های جدید و سایت های ترک جدید بسیاری از آوارگان داخلی [آواره] مردم در شرایط به سر می برند و بدون رسمیت اردوگاه پشتیبانی می کند.”

آن را اضافه می کند که “دسترسی به مواد غذایی تبدیل به یک افزایش نگرانی است.” در واقع برخی از 1.5 میلیون نفر در ادلب بستگی به کمک های غذایی و در ماه ژانویه به تنهایی 1,227 کامیون عبور از مرز با لوازم از ترکیه بیشترین تعداد در هفت سال است.

Felipe دانا/AP

یک پسر از شدت آسیب دیده ساختمان که در آن او در حال حاضر زندگی در ادلب سوریه, مارس 12 سال 2020 است. ادلب آخرین شهری منطقه هنوز تحت کنترل مخالفان در سوریه واقع در کاهش شورشی تحت محاصره در شمال غربی استان به همین نام است. جنگ داخلی در سوریه که وارد آن سال 10 مارس 15, 2020, منقبض شده در محدوده جغرافیایی – با تمرکز بر این گوشه از کشور – اما بدبختی wreaked این درگیری ها کاسته نشده است.

شکننده آتش بس با میانجیگری مارس 5 توسط ترکیه و روسیه که هر دو باید نیروهای مستقر در داخل و اطراف استان هنوز هم نگه می دارد. اما U. N. اشاره می کند که حتی قبل از دسامبر توهین آمیز آغاز شد و مردم از ادلب بود “در حال حاضر بسیار آسیب پذیر است.”

سازمان بهداشت جهانی می گوید در سوریه نظام سلامت به ویژه پس از سال ها که در آن دولت و نیروهای متفقین هدفمند بهداشت زیرساخت های پشت شورشی خطوط – است “در زانو خود را.” فراتر از سوریه به مرزهای همسایگان ترکیه و اردن را جذب میلیون ها نفر از پناهندگان است.

“در سوریه شما این طوفان کامل. هنگامی که ما نیاز به سیستم بهداشت و درمان بیشتر از آن بمباران شد. هنگامی که مردم باید بتوانند به قرنطینه و فاصله آنها تا به حال به فرار از خانه های خود را به طور موقت شلوغ اردوگاه می گوید:” آقای Egeland.

“بنابراین به عنوان بد آن در است ایتالیا و چین و به طور فزاینده در بقیه اروپا, من نمی توانید ببینید که چرا آن را نمی خواهد بود 10 برابر بدتر زمانی که شما هیچ کدام از کاهش اقدامات است که ما,” او می گوید.

اما راه حل است که می تواند تاثیر است که هنوز هم در دسترس اگر اهدا کنندگان می توانید ببینید نیاز به یک رویکرد جامع.

“چه کاری می تواند انجام دهد ؟ آب و فاضلاب. این علم موشک نیست. این یک چالش لجستیکی می گوید:” آقای Egeland که 14,000 زمینه کارگران با NRC هدف به 4 میلیون تعداد زیادی از مردم در سراسر چندین مناطق جنگی رسیدن به آنها با آب و فاضلاب ،

این بدان معناست که بیشتر توالت و 10 برابر بیشتر آب در حال اجرا امتیاز برای شستشو و ضامن اردوگاه با سه برابر یا quadrupling فضای اختصاص داده شده به مردم آواره. به این معنی گسترش بهداشت عمومی بهداشت مبارزات و ساختمان قرنطینه امکانات – تمام اقدامات NRC می گوید ممکن است ویروس را در خلیج در خاورمیانه و پس از آن کمتر به احتمال زیاد به باقی بماند وجود دارد به عنوان یک تهدید به بقیه جهان.

نیاز به عمل فوری کارشناسان می گویند.

“شما باید 6 میلیون پناهنده از سوریه 6 میلیون آواره در سوریه از جمله یک میلیون نفر به تازگی در ادلب – یکی دیگر از 1.5 میلیون آواره در عراق همه آنها زندگی در ظالم ناپایدار شرایط که همه نشانه,” مطابق با انتقال این ویروس می گوید: جولین بارنز-Dacey رئیس شرق میانه و شمال آفریقا برنامه در شورای اروپایی در روابط خارجی در بروکسل.

یکی دیگر از عوامل کلیدی است که دولت های سوریه و لبنان و عراق همه “گود” در طول سال های اخیر با لایه های متعدد از بحران و کوتاه در رهبری و منابع می گوید آقای بارنز-Dacey.

اما این نگرانی ممکن است باعث تغییر در منطقه ای تفکر با نمایشگاه بودن غیر منتظره برای حمایت از ایران – کانون این ویروس در خاور میانه – توسط امارات متحده عربی و برخی دیگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس با وجود طولانی نهفته تنش با ایران است.

جمهوری اسلامی ایران میزبان 9 بیرون از 10 از 21,000-به علاوه تایید موارد COVID-19 سراسر خاورمیانه و تعدادی از آن رهبری نخبگان در میان بیش از 1800 نفر از شهروندان که فوت کرده اند. خفه کننده آمریکا تحریم ها پیچیده اند هر دو پزشکی صادرات به ایران و نقل و انتقالات پول نقد به آنها پرداخت.

امارات متحده عربی با این وجود ابراز حمایت خود را از ایران و “بر اهمیت کار جمعی و تلاش برای زنده ماندن در این چالش جهانی.” آن را ساخته شده از دو محموله از تجهیزات پزشکی به ایران از جمله دو planeloads حمل هزاران نفر از جفت دستکش و ماسک و تجهیزات دیگر در مارس 16.

“آنها تشخیص بدیهی است که آنچه اتفاق می افتد در ایران نیست و در ایران بماند و از آن به راحتی می توانید سرریز در سراسر خلیج فارس می گوید:” آقای بارنز-Dacey.

چنین حرکت “اولین و مهمترین مورد حفظ خود و [کشورهای حاشیه خلیج فارس’] تمایل به اطمینان حاصل شود که وضعیت در ایران است containable,” او می گوید.

“اما آن را به یک مدل ممکن است منطقه ای و همکاری است که می تواند سازنده از راه های تقویت تلاش ها برای مهار و مدیریت این وضعیت می گوید:” آقای بارنز-Dacey. “اگر عرب حوزه خلیج فارس در حال آمادگی برای انجام کاری با ایران نشان می دهد که خطوط گسل و خطوط درگیری به احتمال زیاد خواهد deprioritized در مورد یک تهدید است که به چالش هر کس به همان اندازه است.”

در یک بعد وسیع که مورد NRC آقای Egeland ساخت به کشور های کمک کننده مانند ایالات متحده آمریکا و اعضای اتحادیه اروپا در مورد نیاز به نگاه در حال حاضر در کاهش اثر این ویروس در میان آسیب پذیرترین پناهندگان و آوارگان در سوریه و فراتر از آن.

“چرا ایجاد پایگاه برای این ویروس در هر نقطه از جهان که ما زندگی در جهانی با بیماری های همه گیر جهانی” او می گوید. “اگر آن را می شود یک دژ محکم در اردوگاه با یک و نیم میلیون نفر … این به معنی آن همیشه می توانید به عقب می آیند.

“اگر دست شستن یک کاهش عامل در شهر نیویورک این نیز مهم است برای شهر نیویورک وجود دارد که با شستن دست امکانات در سوریه به دلیل آن آغاز شده و با بیمار صفر در ووهان و در حال حاضر ما در حال نشستن در قرنطینه در اسلو می گوید:” آقای Egeland که تحت قرنطینه اجباری وجود دارد پس از سفر به آمریکای جنوبی است.

“بنابراین اگر وجود دارد هیچ شستن دست امکانات در سوریه از یک سال از در حال حاضر چگونه می توانم شما خلاص شدن از شر این ویروس ؟ این یک مثال کامل از آرمان ها و منافع در هم تنیده.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de