چگونه پزشکان درمان Coronavirus استراحت ؟ با بازی ‘اپیدمی’

به عنوان دانشیار مدیر پزشکی دوک کنترل عفونت توسعه شبکه در کارولینای شمالی Sonali Advani کمک بیش از 50 بیمارستان در جنوب شرقی در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

او شل در تعطیلات آخر هفته با بازی او بازی تخته های مورد علاقه. آن را به نام همه گیر.

بازیکنان سعی کنید برای جلوگیری از بیماری ها از گسترش در سراسر جهان مسابقه در حالی که برای درمان. “این رهایی از استرس,” دکتر گفت: Advani که نقش بیش از زوم تماس های تصویری با دوستان خود—دیگر عفونی-بیماری پزشکان.

Coronavirus بیماری همه گیر جهانی است بحران بدون یک پایان روشن تاریخ است. هیئت مدیره بازی همه گیر است و محدود به یک میز در حدود 45 دقیقه به بازی و به پایان می رسد در پیروزی و یا شکست. بازیکنان همکاری به جای رقابت برای مهار شیوع بیماری در سراسر جهان است. تمام این ساخته شده است که همه گیر درمانی برای برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این خوب تقویت روحیه” گفت: Neda فتیله یک آسیب شناس که نقش یک نسخه آی فون از بیماری همه گیر در حالی که مصرف پردیس شاتل در اطراف دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی که در آن او کمک می کند تا تشخیص coronavirus بیماران.

دکتر Sonali Advani, متخصص اپیدمیولوژی در دورهام, N. C., نقش کامپیوتر نسخه از بیماری همه گیر با دوستان که هم پزشکان.

عکس: Sonali Advani

با شعار “شما می توانید بشریت را نجات دهد?” بر روی جعبه پوشش همه گیر تا به حال یک زیر وفادار در میان هیئت مدیره-بازی برای طرفداران از بیش از یک دهه. دو تا چهار بازیکن شروع به بازی با انتخاب یک نقش از جمله مشاغل مانند دانشمند محقق و یا طبیب هر کدام با توانایی های منحصر به فرد. هیئت مدیره است که نقشه جهان با بازیکنان شروع در آتلانتا خانه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بازیکنان گذشتن از جهان برای درمان بیماری و تحقیقات درمان برای چهار بیماری است. آنها برنده اگر آنها می توانند با هم کار کنند برای توسعه درمان قبل از بیماری پایمال کردن آنها با جمع آوری کارت به اندازه کافی برای درمان این بیماری است.

وجود دارد سه راه برای از دست دادن: اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از شیوع و باعث جهانی هراس; اجازه می دهد بیماری به پیشی عمده منطقه; و یا در حال اجرا از کارت های بازی.

بسیاری از مراقبت های بهداشتی حرفه ای می گویند که آنها لذت بردن از به طور کلی دقیق اگر ساده, نمایندگی چگونه بیماری گسترش یافته است. در گیر یک بازیکن flips یک کارت به طور تصادفی تعیین آینده شهر را به صورت شیوع.

“فقط به عنوان شما نمی دانید که چه کارت شما در حال رفتن به تلنگر بیش از بعدی در این بازی شما در حال رفتن به می دانم که چه اتفاقی می افتد بعدی در دنیای واقعی,” دکتر گفت: فتیله بود که به معرفی این بازی توسط یک همکار پزشک در اواخر ماه مه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه در هیئت مدیره بازی شما شده است بازی در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

مت Leacock سابق دره سیلیکون طراح که ایجاد شده همه گیر گفت که او آمد تا با ایده ها پس از تغذیه با مذاکره مبتنی بر هیئت مدیره بازی. آنها همیشه به نظر می رسید پس از پایان یک بازیکن را فریب خود و یا راه خود را به پیروزی. “من می خواستم برای ایجاد چیزی است که من می تواند بازی با همسر من,” او گفت:.

به جای رقابت در برابر یکدیگر او فکر کرد که اگر بازیکنان تیمی را به شکست یک مقوا دشمن ؟ او با الهام از 2003 سندرم حاد تنفسی یا سارس بیماری همه گیر و مشورت با یک دوست از یک دوست بود که یک اپیدمیولوژی کسی که مطالعات گسترش بیماری است.

بیماری همه گیر در سال 2008 منتشر شد و محبوب شد به اندازه کافی برای تخم ریزی چندین گسترش مجموعه و spinoffs. Coronavirus همه گیر باعث شد مردم به گرد و غبار را کپی و یا به خرید آن را برای اولین بار و در نتیجه افزایش فروش برای همه گیر ناشر مینه سوتا بر اساس Z-بازی مرد. اما آن را نیز ارائه یک مشکل: چگونه حساسیت به فروش یک بازی بر اساس یک پدیده در حال حاضر مشمئز کننده مردم در سراسر جهان است.

دکتر ندا فتیله یک آسیب شناس در دالاس نقش یک نسخه آی فون از بازی همه گیر در حالی که مصرف شاتل در اطراف دانشگاه پزشکی در ماه ژوئن.

عکس: ویلیام فتیله

Z-مرد بازی در حال برنامه ریزی برای اعلام یک spinoff همه گیر: Hot Zone—آمریکای شمالی در ماه فوریه ، سپس آن را دیدم چه coronavirus انجام شد در چین و برخی از نقاط در ایالات متحده ناشر در نهایت به تعویق افتاد راه اندازی می گفت در یک پست وبلاگ که این بازی شده بود و دو سال در ساخت.

“ما منتظر اعلام کند چرا که ما در تلاش برای استفاده از هر چیز گفت:” استیو کیمبال رئیس استودیو در Z-بازی مرد. او گفت: Z-مرد بازی نیست به طور فعال ترویج و همه گیر در طول بحران جهانی است.

برخی از سرگرمی و فروشگاه های فروخته شده از این بازی را برای هفته ها و نمی دانم زمانی که آنها را restock چرا که خود توزیع کننده فروخته شده است بیش از حد. آقای کیمبال گفت: تولید خاموش شدن ناگهانی با هدف مهار ویروس واقعی را گسترش مارس تاخیر تجدید چاپ از این بازی است.

آنا گیلمن ربوده بیماری همه گیر در اوایل روز از مستند در ماه مارس پس از آن عنوان شیفته او از قفسه های محلی خود را به هدف در نیوجرسی. او و نامزدش را بازی کرده اند بیش از 30 بار از.

“من می خواهم که آن را بیش از حد آسان نیست” گفت: خانم گیلمن یک پرستار در شهر نیویورک Memorial Sloan Kettering Cancer Center که در درمان بیماران مبتلا به سرطان که همچنین قرارداد coronavirus. “ما بازی را چندین بار در یک ردیف از آنجا که گاهی اوقات شما نمی توانید برنده شوید.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس الهام ترور بندر یک نیروی پیمانکار در سن دیگو با طرف فرفره به عنوان یک هیئت مدیره-طراح بازی به انتشار آنلاین رایگان “Covid-19 سناریو” اقتباسی است که مردم می توانند با بازی های موجود همه گیر تخته.

به جای آن از کارت های طراحی به طور تصادفی تعیین می کند کدام شهرها شروع با شیوع این سناریو آغاز می شود با Covid-19 اولین کانون: ووهان چین. این به روز رسانی همچنین شروع می شود با دیگر دنیای واقعی فاصله مانند میلان تهران و سئول. آقای بندر نیز معرفی “اجتماعی فاصله” گزینه—بخشی از بازی اصلی است. آن می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ساختگی بیماری را کاهش می دهد یک بازیکن به سه حرکت در هر نوبت به جای آن از حد معمول چهار, شبیه سازی امروز محدودیت های مسافرتی آقای بندر گفت.

دکتر وندی اولسون Padilla, یک اورولوژیست در Peoria, Ill., و همسرش, جان اولسون, بازی اقتباس از بازی همه گیر شبیه سازی جدید کروناویروس.

عکس: جان اولسون

وندی اولسون پدیللا و همسرش, جان اولسون محاکمه آقای بندر سناریو. آنها از دست داده است. “مکانیک واقعا خوب کار کرده” دکتر گفت: Padilla, یک اورولوژیست در پیوریا بیمار است. “این یک انعکاس واقعی از آنچه اتفاق می افتد.”

همه گیر شده است بازی های مورد علاقه دکتر Advani در کارولینای شمالی پس از او با همکارانش در او عفونی-بیماری یاران و پنج سال پیش. با وجود ساعات طولانی کار به عنوان یک دکتر که درمان بیماران و مراقبت های بهداشتی اپیدمیولوژی که مشاوره بیمارستان در عفونت-برنامه های پیشگیری از او مجموعه کنار هم هر آخر هفته به بازی همه گیر با نامزدش و دوار گروه از دوستان و خانواده آنلاین.

او لذت می برد حس رفاقت و کنترل است. “این یک کمی بیشتر قابل پیش بینی” دکتر Advani گفت. “واقعی همه گیر است بسیار غیر قابل پیش بینی.”

نوشتن به استو وو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im