چگونه COVID 19 در معرض جمعی ترک در هند دوباره

ناگهانی قطع تمام جنبش اقتصادی و تعامل اجتماعی با توجه به کروناویروس همه گیر است که با داشتن بیشترین تاثیر را در هند بیش از 375 میلیون کارگران مهاجر و دیگر جمعیت های آسیب پذیر. کشور دیوان عالی کشور هشدار داده است که از کوره در رفته مهاجرت صدها هزار نفر از کارگران مهاجر از هند بزرگترین شهرستانها در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر’ از شیوع کروناویروس خود را. در عین حال با استناد به ناسیونالیسم هندو بسیاری در رسانه ها promulgating غلط روایات سرزنش مسلمانان برای گسترش COVID 19.

Prakash (تغییر نام) است slogging پا در امتداد بزرگراه تحت تاول خورشید با دوستان در یک سفر از 300 کیلومتر از دهلی نو به خانه اش در منطقه, Uttar Pradesh (UP) است. او همراه با هزاران نفر از دیگر کارگران مهاجر بخشی از یکی از بزرگترین مهاجرت های هند تا به حال دیده می شود با توجه به این مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. مهاجران مانند Prakash که بستگی مسکن خود را و وعده های غذایی از محل خود کار پیدا کرده اند خود را بی خانمان بیکار و گرسنه یک شبه. خود را تنها راه چاره این است که برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به روستاهای خود را. فاقد پول و وسیله حمل و نقل هزاران نفر در حال ساخت سفر خود را با پای پیاده. حداقل 22 نفر جان سپردند در طول این پیاده روی خسته کننده و اعداد در ادامه به افزایش است.

در عین حال در زمانی که اجتماعی فاصله میباشد برای جلوگیری از این ویروس را انتقال کارگران مهاجر اند اما هیچ جایگزین برای با هم حرکت en-مرتبه. خسته و وحشت زده ممکن است برای افراد به عمل اجتماعی فاصله در طول مهاجرت. بسیاری از ترس در حال مرگ از گرسنگی و خستگی فیزیکی بیش از ابتلا به کوروناویروس.

با وجود یک بسته محرک اقتصادی از 1.7 تریلیون روپیه ($22.5 میلیارد دلار) از دولت هند برای کمک به میلیون ها نفر از خانواده های کم درآمد در مقابله با 21-day مستند کارشناسان از جمله جی پی مورگان ارشد بازارهای در حال ظهور اقتصاددان معتقدند این تزریق پول نقد نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش ضربه مالی میلیون ها نفر از شهروندان روبرو هستند. از نگرانی کارگران در بخش غیررسمی به نمایندگی از حدود 80 درصد از هند نیروی کار نخواهد بود واجد شرایط برای دولت و جزوه به عنوان این تنها تعیین شده برای ملی کار ثبت نام.

در مقابل کشورهایی مانند سنگاپور که افزایش آن coronavirus امداد بسته به 11 درصد از این شهر-ایالت تولید ناخالص داخلی در حالی که آمریکا به تصویب عظیم 2 تریلیون دلار بیل با هدف کمک به کارگران بیکار و صنایع صدمه دیده از coronavirus اپیدمی و انگلستان نورد از یک بسته امداد معادل حدود 14 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

Coronavirus همه گیر است چالش برانگیز ترین بحران جهان مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم, اما جناح راست رسانه ها در هند پیدا کرده است که به سرزنش: مسلمانان هند. به خصوص یک فرقه به نام Tablighi Jamaat.

متاسفانه تحریک ترس از “مسلمان تهدید’ در ارتباط با انتقال از coronavirus انتخاب رسانه راستا با الگوهای قبلی از قربانی مسلمانان هند توسط جناح راست رسانه ها. ما به یاد داشته باشید گزارش از شورش است که اتفاق افتاده است در دهلی نو در این سال هنگامی که مسلمانان سرزنش قرار گرفتند خشونت حتی اگر آنها بودند آنهایی که رنج می برد بیشتر. ‘رسانه های آزمایش شامل ضد اسلام تمایلات و اتهامات از سرزنش به کارگردانی نسبت به جوامع مسلمان ثابت کرده اند که یک مزیت برای اعتبار رسانه ها. اقدام به عنوان قاضی و هیئت منصفه رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری پخش از پیش تعیین شده حکم متهم مسلمانان هند از آوردن coronavirus به این قاره است. Reigniting ضد اسلامی احساسات یک مصلحت راه برای منحرف کردن توجه عمومی به دور از جان بدبختی هزاران نفر از کارگران مهاجر در مقابله با هند مستند. وجود شواهد روشن است که کرونا ویروس بود نه آورده به هند و نه با مسلمانان. 40,000 مردم در قرنطینه در پنجاب به دلیل یک شاخص مورد که سفر از ایتالیا به هند است. رئیس وزیر تا سازماندهی یک مراسم مذهبی در ایودیا در تخلف دولت را مستند سفارشات. اثبات وجود جناح راست رزمندگان به احتمال زیاد باقی می ماند بی تفاوت نسبت به این وقایع به دلیل آن را کت و شلوار منافع سیاسی است.

Tablighi Jamaat, اسلامی, مبلغ, حرکت, بود, اشتباه در مصرف, هشدار در مورد COVID-19 جدی تر. اما آنها به تنهایی نیست. در اوایل بسیاری از وزارتخانه ها و سازمان های جامعه مدنی را مشاهده COVID-19 به عنوان یک بهداشت عمومی اورژانس. متهم جماعت از کرونا ویروس است در نتیجه تنها ریاکارانه بلکه تنبیهی در یک مطلب فقط در جهان وجود دارد می توانست یک بحث در مورد چگونه هند باید برای آماده سازی COVID-19 چالش و یا چرا دولت های قبلی نیست و به اندازه کافی سرمایه گذاری در تقویت هند سیستم بهداشت و درمان. امروز این داستان از سهل انگاری منجر به هند با داشتن تنها 40,000 عملکردی هواکش برای یک جمعیت از 1.4 میلیارد نفر و یک دکتر برای هر 1 435 شهروندان است. این نوع سازنده و انعکاس به نظر می رسد غیر قابل تصور در حال حاضر.

با بیش از 600 میلیون نفر کاربران تلفن همراه در سراسر کشور 400 میلیون کاربر واتساپ و 250 میلیون Facebook, کاربران, منابع اخبار را به طور قابل توجهی تغییر راه سرخپوستان دریافت اطلاعات و تدوین باورهای خود را. در دوران فراگیر خبر جعلی آن می افتد بر روی شانه های واقعیت محور خبرنگاران به دنبال حقایق است که نشان دهنده بسیار دموکراسی است که تعریف مدرن هند است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>