چگونه COVID-19 تغییر آب و هوا مکالمه

برای سال درخواست توسط تغییر آب و هوا فعالان برای سیاست به سرعت گرم شدن کره زمین را به طور کلی کاهش یافته است ، اما COVID-19 ممکن است تغییر است.

جهانی و همه گیر انجام داده است و آنقدر آسیب های اقتصادی و دولت ها قرار دادن پول زیادی به برنامه های بازیابی که یک فرصت جدید بوجود آمده برای تغییر شکل اقتصاد جهان است. دیگر آن را به عهده گرفت که کربن سیاست تنها می تواند تغییر به آرامی و تدریجی.

در حال حاضر تنها چند دولت های ملی در حال بدست گرفتن این فرصت را به شدت به سرمایه گذاری در فن آوری های سبز به منظور کاهش کربن تولید گازهای گلخانه ای و در نتیجه گرم شدن کره زمین. که می تواند دلیل این که تا کنون پول صرف شده در نیازهای فوری – برای صرفه جویی در کسب و کار و شغل.

در حال حاضر می آید بحران. خواهد سیاستگذاران در جدید آب و هوا-دوستانه جهت ؟ و یا آنها را از سقوط در, سه راه آشنا?

“ما باید یک انتخاب” U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: هفته گذشته است. “ما می توانیم به بازگشت به جایی که ما و یا ما می توانید در سرمایه گذاری بهتر و پایدار تر آینده است.”

لندن

نظری ناگهان واقعی تبدیل شده است. آب و هوا فعالان’ امیدوار درخواست به صورت چشمگیر کاهش انتشار کربن در حال حاضر در مقابل hard-nosed سیاستگذاران به عنوان دولت ها در سراسر جهان انجام یک reboot از همه گیر-منجمد اقتصاد.

این یک لحظه بدون سابقه. اقتصاد جهانی نه فقط آهسته, به عنوان آن را پس از سقوط مالی سال 2008. آن را نزدیک به بسته شدن پایین هستند و دولت بودجه تریلیون دلار برای بازیابی. کلید این سوال در حال حاضر اولویت: که در آن پول خواهد شد.

آن را سبز ؟

پاسخ تا کنون است قطعا مخلوط شده است. با ده ها میلیون نفر از کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, برخی از دولت ها به نظر می رسد اولویت خود, پیر اقتصاد در مسیر بازگشت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به جای تغییر مسیر به طوری که به نفع تمیز کننده انرژی است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

اما یک چیز است تغییر: سوال از اولویت های است که حداقل خواسته بودن در تقریبا در هر کشور در حال حاضر رسم مسیر خود را به سمت یک پست-coronavirus بهبود اقتصادی.

حتی قبل از همه گیر آب و هوا آگاهی ایجاد شده بود به خصوص در میان افراد جوان بسیاری با الهام از نوجوان سوئدی فعال گرتا Thunberg. دانشمندان و آب و هوا-کارشناسان سیاست شده بود تشدید خواستار اقدام در میان نشانه هایی که اثرات گرمایش جهانی شد بدتر حتی سریع تر از آنها می ترسید.

سرمایه گذاران خصوصی نیز شروع به فکر می کنم متفاوت است. به عنوان انرژی جایگزین ارزان تر برای بهره برداری و ارائه بازده بالا سنتی-کربن سرمایه گذاری که در واقع شده است کمتر جذاب است. در سال گذشته بلکراک جهان پیشرو دارایی-مدیریت شرکت اعلام کرد که در آن به طور فعال مدیریت وجوه را متوقف خواهد کرد سرمایه گذاری در شرکت هایی که به دست آورده بیش از یک چهارم از درآمد خود را از زغال سنگ حرارتی.

Hannibal Hanschke/ایسنا

فعالان اعتراض در مقابل حزب سوسیال دموکرات ستاد فوری phaseout از ذغال سنگ سخت شده گیاهان در برلین ژوئیه 1 سال 2020 است.

این COVID-19 اقتصادی آتن در ضمن دراماتیزه تاثیر فعالیت های انسانی در تغییر آب و هوا به عنوان شهرستانها در سراسر جهان ناگهان تمیز کننده خود را در آسمان روشن تر است. و coronavirus خود را برای من یادآوری چگونه نیروهای طبیعت می تواند اگر به درستی درک نشده است و stewarded, upend راحت ترین از زندگی روزمره.

در عین حال این عامل کلیدی که قرار است در سیاست آب و هوا در جلو و مرکز ملی دولت در دستور کار است و مقیاس همه گیر اقتصادی آسیب و فوق العاده مبالغ زیادی از پول اختصاص داده شده به بهبود است. قبل از همه گیر سیاسی فرض است که سیاست های تغییرات در میزان تولید گازهای گلخانه ای را تقریبا همیشه محدود و تدریجی است و دیگر عمل.

آژانس بین المللی انرژی گرفتار تغییر لحن در نشست وزرای هفته گذشته است. اعلام کرد که جهان در یک “کلید لحظه” IEA, مدیر اجرایی, Fatih Birol خواست که “به جای اجازه دادن به COVID-19 بحران تضعیف ما انرژی پاک, انتقال, ما نیاز به استفاده از عظیم اقتصادی برنامه های بازیابی برای رسیدن به یک قطعی در اوج کربن تولید گازهای گلخانه ای و قرار دادن جهان در مسیر بهبود پایدار.”

برخی از ملی برنامه های بازیابی پرده برداری کرد که تا کنون ساخته شده اند انتقال به انرژی پاک و در نتیجه کمتر گرمایش جهانی یک اولویت است. در اروپا این قاره بزرگترین اقتصاد آلمان و دانمارک گفته اند که آنها را به انرژی پاک صریح بلوک ساختمان خود را احیا اقتصاد. 27 کشور اتحادیه اروپا که هر دو اعضای دارای پرده برداری از یک طرح بازیابی اختصاص 25 درصد از $850 میلیارد به طور کلی بسته به سبز “معامله جدید” است که کاهش انتشار کربن.

در آسیا و تصویر مخلوط است. کره جنوبی اعلام کرده است یک سبز قرارداد جدید خود را متعهد به حمایت از انرژی های تجدید پذیر و فاز از وابستگی به زغال سنگ است. منتقدان این را رد کرد که دولت قصد دارد به سرمایه گذاری تنها 11 میلیارد دلار بیش از دو سال در این پروژه به اندازه کافی بلند پروازانه.

مشابه شبهات مطرح شده در مورد مقیاس, پاک, آب و هوا سرمایه گذاری در ژاپن است. و دیگر کشورهای آسیایی از جمله هند و اندونزی تا کنون نشان داده شده است هیچ نشانه قابل توجهی از تمرکز بر روی تغییر آب و هوا به عنوان بخشی از برنامه های بازیابی خود را.

کلید دولت چین – جهان دومین اقتصاد بزرگ و بزرگترین کربن امیتر. وجود هیئت منصفه هنوز. دولت متعهد شده است که یکی از عمده تمرکز خود را 500 میلیارد دلار بازیابی صندوق خواهد بود در زیرساخت های جدید مانند فوق العاده بالا-ولتاژ انتقال برق. همچنین بنا به گزارش با توجه به افزایش تعداد ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی. گسترده تر از آن است که در حال حرکت به شدت در تحقیق و توسعه این نوع از فن آوری های جدید به احتمال زیاد کلیدی در آینده انرژی پاک در شبکه های.

هنوز هم در نیمه اول این سال و چین و همچنین افزایش سرعت که در آن باز جدید نیروگاه با سوخت زغال سنگ – یک درمان سنتی زمانی که دولت تعقیب سریع و آسان رشد اقتصادی است. و با اولویت فوری و به احتمال زیاد کوتاه coronavirus مربوط به رکود پروژه های انرژی پاک می تواند در صندلی عقب.

در دیگر اقتصادهای بزرگ نیز وجود دارد علائم حداقل در کوتاه مدت رانندگی به حفاظت از انرژی موجود شرکت به منظور خار بازگشت به رشد است. در روسیه, استرالیا, کانادا, فرانسه و حتی کره جنوبی و حمایت دولت برای سوخت های فسیلی کسب و کار تا کنون بوده است outweighing سرمایه گذاری در انرژی پاک.

آن هم درست از بزرگترین اقتصاد جهان و دومین تولید کننده: ایالات متحده است.

لی میلیس/ایسنا

ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی دارای یک کنفرانس خبری با آمریکا را به پرده برداری از یک طرح برای کاهش نزدیک به 90 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در مراحل کنگره 30 ژوئن 2020 در واشنگتن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به مجموعه ای از این نوع از برنامه های بازیابی است که کشورهای دیگر در حال راه اندازی. تا کنون بسیاری از دولت فدرال پول اختصاص داده شده برای مقابله با COVID-19 نابسامانی شده است با هدف صرفه جویی در کسب و کار و شغل.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته بوده است بی اعتنا از دانشمندان و هشدارهای در مورد اثرات گرم شدن کره زمین. رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در این هفته اعلام کرد که 2 تریلیون دلار سرمایه گذاری اقتصادی طرح متمرکز بر کاهش انتشار کربن. اما انتخابات است و هنوز چهار ماه دور و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چهره تر از چالش فوری با COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش در تعداد متحده است.

در میان سیگنال های مختلط و تعداد نسبتا کمی دراماتیک جدید نمونه هایی که تا کنون از انرژی پاک تعهد وجود دارد نگرانی در میان آب و هوا فعالان سیاسی که پس از همه گیر سرمایه گذاری “لحظه” می تواند از دست رفته.

در هفته گذشته آژانس بین المللی انرژی در نشست سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر به دولت های ملی به رسمیت شناختن است که برنامه های بازیابی خود را به نمایندگی چهارراه. “ما یک انتخاب,” او گفت:. “ما می توانیم به بازگشت به جایی که ما و یا ما می توانید در سرمایه گذاری بهتر و پایدار تر آینده است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>