how Covid-19 Changed Americans’Internet Habits

مصرف اینترنت در اواسط ماه مارس 25٪ افزایش یافت و در اواسط ماه مارس به عنوان همه گیر coronavirus شروع به مجبور کردن آمریکایی ها به خانه ماندن، وال استریت ژورنال تجزیه و تحلیل یافت شد، و موظف است تا به طور قابل توجهی بالاتر از قبل از همه گیر باقی می ماند.

در خانه پناهگاه که پس از بیانیه اضطراری 13 مارس رئیس جمهور ترامپ به این معنی بود که میلیون ها آمریکایی مجبور بودند به اینترنت خانگی خود تکیه کنند تا کار کنند، یاد بگیرند، ارتباط برقرار کنند و سرگرم خود بشن—از جریان ویدئویی گرفته تا بازی.

افزایش استفاده از اینترنت ارائه دهندگان پهنای باند را به انجام پیشرفت های ساعت گرد در شبکه های خود را تحت فشار قرار داده است، به امید به حداقل رساندن hiccups به اتصال و سرعت. سه ماهه مشترک پهن باند و درآمد برای این شرکت ها شات تا، افزایش شده توسط بحران مربوط به کمک های تعهد و همچنین افراد بیشتری که نیاز به خدمات اینترنت در خانه و ثبت نام برای سریعتر، و پر هزینه تر، سرعت.

شروع سال: ترافیک اینترنت به عنوان انتظار می رود: دره در اوایل صبح برای استفاده متوسط خانوار ساعتی با افزایش مداوم در استفاده تا اواخر شب.

-پیش همه گیر: هفته ها قبل از اعلام اضطراری 13 مارس رئیس جمهور ترامپ، متوسط مصرف خانوار ژانویه 320.1GB بود، با قله های معمولی در طول شب های روز هفته و تعطیلات آخر هفته.

روزهای قبل از 13 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im