چگونه می تواند برنی ساندرز بود تا اشتباه

که برنی ساندرز? برنی ساندرز است که حزب سوسیالیست را به نفع خود ما حزب دموکرات نامزدی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. در حال حاضر برنی ساندرز است که منجر رئیس جمهور تهمت با هشت امتیاز در یک سر به سر مسابقه.

من تو را دیدم شب بلند چاقو در تلویزیون آمریکا این هفته (با نام مستعار آبی در آبی قتل عام — معنی دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس). برنی ساندرز گفت که او قرار بود به ایجاد 20 میلیون جدید مشاغل سبز و الیزابت Klobuchar (پیت Buttigieg لطفا رحمت بر او) گفت که شیل گاز انتقالی سوخت. هر دو در اشتباه هستند. به من اجازه می دهد برای توضیح فقط در یک ثانیه.

من موافق نیستم با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هر چیزی. چگونه می توانم هنگامی که او می پوشد سفید nativism در آستین خود را که باعث می شود مهاجران مثل من انقباض غیر ارادی ماهیچه. اما شما باید به اعتباری که در آن اعتبار را با توجه. مطمئن اوباما آغاز بهبود اقتصادی اما تهمت کردم آن رفتن.

Tucker Carlson آمریکا میزبان تلویزیون می گوید که نفت و گاز است که تنها بخش از اقتصاد است که کار می کند. در حال حاضر برای همین مذکور دلیل سفید nativism من موافق نیستم با کارلسون در بسیاری از هر چیزی, اما در اینجا او می تواند درست باشد.

اوباما وعده داده شده 5 میلیون شغل سبز در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 است. او برنده انتخابات ریاست جمهوری. من نوشت: یک مقاله در واشنگتن پست در فوریه 2010 سوال خود را ادعا می کند. من می خواهم به می دانم که چگونه بسیاری از مشاغل سبز اوباما در واقع ایجاد شده در زمان تصدی خود به عنوان رئیس جمهور. من مطمئن هستم که به هیچ وجه نزدیک 5 میلیون. اوباما ریخت و میلیاردها دلار در بخش. این شرکت تنها با یک نام خانگی برای ظهور از تمام این تلاش بود تسلا.

در سال 2012 بهبود اقتصادی هنوز بسیار ولرم. تنها بخش صنعتی ایجاد شغل در مقیاس بزرگ بود fracking. اوباما تا کنون عملگرا اجازه fracking پرواز. در آن زمان او به دست آورد ریاست جمهوری fracking حال ایجاد نیم میلیون شغل جدید در کشور است. اوباما ترویج امریکا fracking تکنولوژی به کشورهایی مانند لهستان که شناخته شده هستند و غنی از ذخایر شیل.

بیایید در نظر گرفتن چهار بخش از اقتصاد سبز است. برای اولین بار در شبکه هوشمند. معرفی smartness به شبکه برق به معنی معرفی اتوماسیون است که به طور خودکار می کشد شغل. میلیون ها متر هوشمند نصب شده در کشور در 10 سال گذشته است. آنها چگونه به خلاص شدن از متر خوانندگان. آنها وعده داده شده بسیار بیشتر از آنها انجام داده اند بنابراین انرژی رگولاتور leery از آنها در حال حاضر.

انرژی خورشیدی و باد شده اند در اطراف برای همیشه لطفا برای. هر دو دارای یک پاشنه آشیل. آنها متناوب و غیر قابل اعتماد به عنوان یک منبع ثابت از قدرت است. فقط از بیل گیتس. او با من موافق. آنها ماندن تو رفتگی در دیوار فن آوری تا زمانی که کسی می تواند خود را حل کند intermittency مشکل است. و که بیش از حد هزینه به طور موثر. تا پس از آن آنها ممکن است ایجاد شغل اما تنها tepidly.

اتومبیل های الکتریکی قطعات متحرک کمتر از خودروهای با موتور احتراق داخلی و بنابراین خودرو سازان انتقال الکتریکی در حال تخمگذار کردن یکهو کارگران که مشغول به کار در احتراق داخلی ماشین قبل از. فقط به دیترویت یا گوگل چه من می گویم و شما متوجه خواهد شد که تبدیل به ارزش اقتصادی است که در واقع از بین بردن مشاغل.

که در آن پس از آن است که برنی ساندرز گرفتن 20 میلیون جدید مشاغل سبز از شماره? و یا این است که او بیش از حد کشیدن یک greenwashing انتخابات کاری که اوباما انجام داد و تلاش برای بدست آوردن دور با آن است ؟ در دموکراتیک اولیه قتل عام است که ما امروز شاهد کند هر ترفند نیاز به چرخ کردن ؟

هر چرا Klobuchar اشتباه است ؟ شیل دیگر “انتقالی” سوخت. شیل تبدیل شده است صنعت برق سوخت از انتخاب. آن را آلوده نیمی از آنجا که زغال سنگ است و در نتیجه زمین زغال سنگ نیروگاه به توقف در آمریکا آن را ساخته شده است که امریکا انرژی مستقل است. امریکا تبدیل شده است به بزرگترین تولید کننده نفت و گاز به دلیل fracking. آن را تا به ایجاد شغل در میلیون است. کشورهایی مانند هند درخواست آمریکا برای صادرات گاز طبیعی مایع به آنها به طوری که آنها بیش از حد تکیه می کنند کمتر در زغال سنگ. امریکا غذای هند است.

برای مطمئن fracking آلودگی هوا و خاک است. اما راه حل این است برای جلوگیری از fracking. آن است که آن را تر و تمیز.

وجود دارد و یکی از آخرین میخ بر تابوت مشاغل سبز, است که در آب و هوا انفعال. من صرف در سال گذشته انجام تحقیقات در عمده دانشگاه غرب میانه. خارج از Meijer فروشگاه واقع شد هشت تسلا ایستگاه های شارژ. من شمارش چون من تعداد چنین چیزهایی. در این یک سال که من زندگی می کردند در نزدیکی من با دیدن یک ماشین در حال شارژ است.

ساحلی نخبگان آمریکا بر این باورند که آنها در اداره کشور تسکین سبز خود را گناه توسط خرید Teslas و مانند آن. اما که در آن است EV گرفتن قدرت خود را از? از همان آلاینده زغال سنگ و گاز طبیعی نیروگاه ها.

رفتن در هر نقطه در جهان است. هند. چین. آفریقا است. Swathes از اروپا است. مردم می خواهند آمریکا بزرگ, ماشین, خانه بزرگ در شیوه زندگی. سیاستمداران صحبت از یک بازی خوب در مورد تغییر آب و هوا و از آنجا که مردم نمی خواهند به رهبری یک آب و هوا-ديگر, شیوه زندگی. بنابراین بحث می رود در حالی که مشاغل سبز خواهد داد و بیداد همراه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de